Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Kolega chyba nie ma ori "scyzoryka" tylko jakieś dokłatki i tego zie raczej nie da zakodować sposobem jeden kluczyk w stacyjce a drugi w zamku drzwi. Zrób fotki jak wygładaja te kluczyki.
  2. A moze na klimie śmigasz? i masz ją do tego zawilgoconą :gwizdanie: i po zgaszeniu auta z nawiewów leci wilgotne powietrze i juz masz odpowiedz. Osadza sie na szybie i przez noc w środku masz więcej szronu w środku niz na zewnątrz Ale pierwszorzędnie sprawdziłbym filtr kabinowy on jest najczęstszą przyczyna parowania szyb a co za tym idzie zamarzania ich w zimie.
  3. Na moje to linka, prowadnice to napewno nie są, ostatnio demontowałem szybki do przyciemnienia i z tego co tam widziałem to nic innego tam zepsuc sie nie może Zaopatrz sie zaraz we wciski do tapicerki bo napewno jakiś ci szczeli. w ASO 1,25zł za sztuke bodajże.
  4. Ja w A6 miałem coś podobnego, sztuka kosztowała 60zł :gwizdanie:
  5. Przyczyną będzie napewno mróz A tak poważnie to marznie na całości czy tylko w narożnikach??
  6. :oklaski: czyli wszystko wiem, widze ze zadnego problemu z tym nie ma
  7. Dobre te gospodynie, chętnie sie zapisze do tego koła hehe
  8. Demontowałem ostatnio całe ramki jak dawałem szybki do przyciemniania ale nie zwruciłem na to uwagi jak to jest mocowane ale z rysunku wygląda ze to proste.
  9. Proponuje podjechać na rame zmierzyć wszystkie przekątne, jeśli tam wszystko ok! pozostaje zawiecha, zwrotnica to podstawa, wygląda na prostą a mozłiwe ze tam siedzi problem, nie wiem czy w B5 zwrotnica tez jest aluminiowa tak jak B6?
  10. No ja ma z ASO ori do B6 więc musi pasić Ale fotki będą mile widziane zebym się jutro nie kręcił jak baranie rogi
  11. Tylko ze u mnie grzeje w minute po odpaleniu kolego. Na moje to wina EGR którego jeszcze nie podłączyłem bo w serwisie w kulki sobie lecą i jakoś noie moze dojść
  12. Młody ale ty miałeś te diody od B5?? czyli nie trzeba nic lutować? jest miejsce na wpięcie tych 2 kostek co odchodza od tych diód?
  13. A powie mi ktoś do czego jest ten taki metalowy "haczyk" i ta plastikowa "rurka"?? Wiecie co mam na myśli? jest to razem z lewarkiem i śrubokrętem w tej puszce co jest lewarek schowany
  14. Dokładnie numer to 8E0 919 063 A tak jak wyżej chłopaki pisali. Miejsce jest juz uszykowane trzeba to tylko przewiercić dziurki w miejscach które sa zaznaczone więc zadnego problemu nie bedzie. Wedłóg ETKI przy tych diodach są juz 2 kabelki i teoretycznie powinno tez być miejsce w które wystarczy to tylko wpiąć jak nie to sie coś doreza Jutro bede wszystko wiedział co i jak. bobusiek w dzień widać tylko 2 czerwone punkciki a w nocy to juz jest MAXIOR :> oświetla ładnie na czerwono całą konsole o drążek zmiany biegów, ogólnie mnie się to podoba i to dobry patencik.
  15. no to mylisz sie kolego ze w golfach 4 alarm to standart! przynajmniej w moim golfie kupionym w salonie w PL alarmu w standardzie nie było a byla to wersja tzw wypasiona Q pozdr. Ja nie miałem zadnej wersji wypasionej Q, co prawda klimatronic, szyby elktr i jeszcze inne pierdy, no i alarm był oczywiście :> a w A4 brak tak jak mi brak słow na to
  16. letallec nie podłączałem vaga bo nie mam wnioskuje to po wskazówce. Jak zrobie nim jakieś 17km to temp dochodzi do 70*C i tak sie utzrymuje przez jakieś 2 następne km i później dochodzi do 90*C tak jak mam być. Grzeje juz po upływie minuty od odpalenia.
  17. No i zamówiłem te diody w ASO na jutro mam do odbioru Kosztują dokładnie 49,97zł bez rabatu. Rozebrałem juz te lampke i tak jak carnivore1 mówi są tam juz miejsca zaznaczone wystarczy tylko przewiercic i bedzie grać i buczeć
  18. Bierz i sie nie zastanawiaj jak ci sie nie beda sprawdzać to opchniesz dalej
  19. Brak mi słów Ze ktoś tak na legalu wjechałdo auta i sie nie bał, przeciez wymontowanie RNS-e to nie wyciągnięcie radia z golfa II to musiało mu zająć troche czasu. Uszkodzili coś jeszcze??
  20. Ja osobiście nie lubie gumowych dywaników jeszcze w zadnym moim aucie ich nie miałem a samochodów juz było 6. Nie lubie jak mi skrzypi coś pod nogami Takie jest moje skromne zdanie
  21. ja tez góra dół i do siebie
  22. No ja tez byłem tego pewien bo skoro w Golfach IV to standart to dlaczego nie w A$ No i po co ta dioda w drzwiach tak dla odstraszenia ludzi
  23. No to czas to zapodać również do mojej furmanki jaki tak przy okazji jest koszt tych wynalazków?
  24. ale na jakim rysunku??
  25. ja miałem 29.693 ale chyba ze 30 razy startowałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.