Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.5TDI
    na moje świece zarowe masz do wymiany i kazdy ci to powie.
  2. Tak miałem ale w Golfie IV, rozrusznik wydawał troszke dziwny dzwięk i samochód kręcił jakby akumulator był kiepski, pojechałem kupić owy akumulator i co?... NIC dalej to samo Okazało się ze rozrusznik był padnięty, regeneracja postawiła go na nogi, elektromechanik wymienił jakieś tulejki i juz była gitarrra Podobno rozrusznik miał za mały moment obrotowy czy coś w tym rodzaju. Tyle tylko, że mi kontrolki nie przygasały ale reszta objawów taka sama.
  3. Dzięki wielki deadcow Zastanawia mnie skąd ty masz ten program?
  4. cecka2 skoro nie pokazuje błędów to jaki z tego morał?? nie jest winne oprogramowanie tylko jest uszkodzona jakaś część mechaniczna. sedi ja w A6 mam tiptronika z tego to wzgledu ze mam Quattro a do tego napędu multi nie był montowany ale przy dojezdzaniu do np świateł tez mi szarpnie przy zatrzymywaniu się ale dzieje się to tylko jak mam wrzucony drążek na sekwencje, na "D" nic takiego nie ma miejsca. Narazie nie zaplątuje sobie tym głowy bo oprócz tej drobnostki nic więcej mojemu tipowi nie dolega.
  5. Ja miałem podobne objawy przy Golfie IV, wystarczyło go zregenerować i było już wszystko cacy. Elektromechanik wymienił jakieś tulejki czy coś i dzwięk zniknął.
  6. Ja zawsze odpalam samochód i wracam do domu dopić kawke czyli jakieś 10 min sobie mój klekocik pochodzi i jak przychodze to w samochodzie mam juz ciepło i wszystkie szyby odmrożone Oczywiście wystarczą te 3 minutki ale ja jestem z zasady wygodny i lubie jechać w cieple Wtedy nie ma juz problemów z cięzkim wciskaniem biegów czy cos takiego tym bardziej ze podobno po -20*C zapowiadaja
  7. Witam Mam pytanko dla tych którzy mają dostęp do ETKI a mianowicie chodzi mi o numer katalogowy napinacza paska wielorowkowego. Chyba mam go do wymiany w sklepie powiedzieli mi, ze ori kosztuje około 500zł więc pojechałem do mojego mechanika i zadzwonił w kilka miejsc i powiedzieli ze moze znajdą zamiennik za około 160-200zł ale potrzebują nr tej części lub tą własnie część na wzór. W ASO niechcą mi gnojki podć numeru
  8. Raczej nie bedziesz miał problemów kolego. Dobrze jest posiadać zawieche pneumatyczną jak ja w A6 Dodam ze dobry bajerek jak na takie wyprawy, ale w A4 tego chyba nie montowali
  9. VAG jest tu najlepszym rozwiązaniem kolego, wszystko Ci tam pokaże i problem usuniesz w mgnienia oku
  10. Czyli mój pomysł z pomalowaniem jest najlepszy
  11. Nie wiem jak jest w Avancie ale w sedanie trzeba ją wykręcić do końca na 100% W sumie ta lampa trzyma się tylko na tej jednej śrubce i 2 plastikowych wciskach.
  12. U mnie na FIS2 7,2 litra z 1200 kilometrów. Jazda w większości miasto.
  13. Jak dla mnie to tragedia Wsam raz do malucha i wiejskiego tuningu
  14. kupuj nowe Philipsa albo osram i powinno być lepiej.
  15. Już ich dzisiaj nie będzie, kolega zasnął jak robił fotki :>
  16. No czyli coś tam racji miałem A te korekcje dawek to jak jakaś przykładowo jest inna to czy to oznacza ze pompowtrysk siada?? Jak to jest pre_pl??
  17. Na to nie ma recepty kolego, mozna powiedzić ze kupuje sie kota w worku bo może siąść po 100km a mozesz tez nakulać drugie tyle ile masz na blacie i nie bedzie trzeba ich wymieniać. Hmm... na wagowaniu się nie znam ale mozna chyba sprawdzić jakoś VAGT-iem jak sie maja pompowtryski, ale to chyba tylko jakie jest ciśnienie na danym wtryskiwaczu a to juz chyba coś znaczy, ale nie chce tu mącić i głowy nie dam sobie uciąć ze idzie to zrobić Może koledzy którzy często się bawią VAG-iem powiedzą coś na ten temat.
  18. Ja śmigałem Golfem IV na 17'' 205/40 i tylko ładnie to wygładało a na drogach trzeba było uważać na studzienki itp. Za to po po niemieckich autobahn :oklaski: W A6 mam 17" 235/45 i wozi w koleinach ze szkoda gadać ale ogólnie to nie jest twardo bo guma jest wysoka W A4 mam 17" 225/40 i... jeszcze nie wiem jak jest bo śmigam od kupna na zimówkach ale pewnie też będzie wozić a zkomfortem podobnie jak w A6 czyli powinno być dosyć miękko.
  19. Ja mam co prawda diesla i jeżdząc w UK do pracy (autostrada, 50km w jedną strone) na V-Power Diesel na pełnym zbiorniku robiłem do 70km więcej i co wazniejsze silnik troszke płynniej pracuje. Co do benzyny to między 95 a 98 róznicy raczej nie bedzie, może 100 gram
  20. Chyba z tymi AVF-ami juz tak jest, ja dzisiaj przejechałem 16km (nie po mieście) przy temp -5*C zanim temperatura wody osiągnęła 90*C. Wjechałem na CPN nie gasiłem auta i tankowałem w tym samym czasiew właczyłem ogrzewanie, po powrocie jakieś 3 minutki temp miała juz 70*C po ruszeniu i przejechaniu nastepnego km wróciła spowrotem do 90*C. Mowa oczywiście o wskazniku na blacie. Morał jest jeden, tak juz musi być byle tylko -30*C do nas nie zawitało bo kiepsko to widze Co do biegów to jest na to rozwiązanie, czekać do lata az odmarzną :polew: oczywiście zartuje. Był ten temat juz ruszany wystarczy użyć Ok GRazny pomoge Ci tu masz ten temacik http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22193.0.html;highlight=zamarzni
  21. Nie mówie ze kazdy olej na allegro musi być trefny ale osobiście wole autoryzowany sklep. Pieniądze podrabiają a ty sie o naklejke na bańce od oleju pytasz
  22. Opony 205/40 tzn nie są az takie złe ale za niski profil, twardo na nich bedzie i bedzie duza szpara między kolem a błotnikiem a do tego opona bedzie mocno naciągnięta. Ale to tylko moje skromne zdanie
  23. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pomysł dobry ale za jakiś czas juz nie bedzie skrzypić tylko pukać, skrzypienie to początek końca elementów zawieszenia.
  24. A no tak tu sie zgodze, niby ori a rozlewany u Stefana w stodole Wole dołożyć 30zł i kupić w normalnym sklepie motoryzacyjnym.
  25. No i w zyciu bym tego nie zrobił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.