Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Jak calkiem wylaczyc ESP ?
Quattro i szeroka opona, ja tu innego rozwiązania nie widze, na suchym asfaldzie zerwać Quattro to jest raczej nie mozliwe, Najlepiej przetestować to na śniegu Ja mam tipa i na mokrej nawierzchni jestem w stanie zakręcić bączka ale na zimówkach 195/65/16. Na 17" 235/45 nie ma mozliwości zakręcić bączka chyba ze na szutrze.
-
[A4 B5] Kratki nawiewów od anglika
Będzie pasić kratki się akurat nie róznią
-
[B6 AVF] Luźna zewnętrzna nakładka ozdobna klamki drzwi tylnych
Bo ktoś nie umiejętnie to sciągał dlatego połamał Na górze klamki jest taka metalowa zasówka (widoczna po sciagnieciu klamki) wystarczy ją przesunąć i metalowa nakłądka ładnie schodzi bez kombinacji tyle ze trzeba tapicerke ścągnąć
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie ma to jak Quattro http://www.youtube.com/watch?v=KdUpg8GkJcA Polska policja goni A4 http://www.youtube.com/watch?v=OAPFBBGxCbE&feature=related A to juz mistrzostwo świata I kolejne Quattro i duze rondo http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/qZKgxwjrfH/
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No wypadałoby ale jakos nie mam podejścia a co chwile cos jeszcze nasówa sie do poszukania na forum
-
[ALL B6] Jakie felgi do tej A4?
Ja wychodze z załozenia ze w B6 nie ma co kombinować z felgami, ori wystarczą np. takie jak zapodałem wyzej, bo to auto na stalówkach juz sie prezentuje a jak juz się założy ori 17" s-line lub 18" od RS6 to nic więcej do szczęscia nie potrzeba
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No nic, Komu let's temu GO! czyli komu w droge temu... buty na nogi A tak po normalnemu to trzeba iść spać
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
Ogólnie nie miałem zamiaru tego robić ale podjechalem dowiedzieć się o cene opon a koleś podlatuje mi do samochodu zobaczył jakie mam i mi mówi ze tu muszą być takie same jak na tyle bo auto jest z napędem na 4 koła, zaskoczył mnie tym ale nic nie mówiłem bo nie chcialem się zbłażnić Dobrze wiedziec ze tam gdzie wymieniam opony mają takie pojęcie
-
[B6 ALL] demontaż tylniej lampy
Ooo ludzie jak ty to złamałeś? moze dlatego ze zimno jest i te wciski są sztywne, to jet jedyne mądre wytłumaczenie bo tego zbytnio nie idzie złamać nawet gdybym się starał :naughty:ale wazne ze zarówke wymieniłeś
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
Ok! teraz pytanie czy A6 z 2003 roku miało to montowane ale na moje wydaje mi się ze tak, jak najlepiej to sprawdzić?
-
[ALL B5] Zamarzająca szyba przednia
się wymienia raz na 6 miesięcy i nie ma problemu problem sam zginie a jak nie to dopiero pózniej trzeba szukać dalej przyczyny.
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
Jezdze A6 od marca i nie wiem co to EDS Mozna to jakoś sensownie wytłumaczyć??
-
[B6 AWX] Drgania przy dużej prędkości
Na moje koło jest nie wyważone np odkleił się odważnik, lub w gorszym przypadku felga jest krzywa. Najlepiej przeprowadz eksperymencik taki jak napisał kolega zdeniui wszystko się wyjaśni czy winne jest tylko koło czy siedzi coś w zawieszeniu w co szczerze wątpie.
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
A teraz coś z innej beczki, mam A6 2.5 TDI Quattro i musze wymienić oponki na przodzie ale doszły mnie słuchy, ze opony muszą być takie same jak na tyle tzn. jeśli z tyłu mam 235/45/17 to na przodzie musze mieć identyczne a nie np. 225/45/17. Dlaczego? ponieważ koło na oponie 225/45 ma mniejsza średnice i będzie się kręcić szybciej i to może zle wpłwać na napęd Quattro. Ile jest w tym prawdy koledzy?? Co do przeglądu ja miałem robiony normalnie na biegu jałowym i nic się nie stało ale teraz juz na to nie pozwole i będę robił dym jak będą się burzyć
-
[ALL B5] Miękki pedał hamulca
stawiam na pompe abs kolego, innego rozwiązania nie widze, ale do pewności sprawdz poziom płynu hamulcowego.
-
Strefa Śmiechu
Ja ze strachu za głowe się chwytałem ze juz się nie podniesie i spadnie w piz*u
-
[ALL] Kobieta za kierownicą...czyli rozmyślania podczas codziennej jazdy samochodem
Dobre
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
Nic więcej jak tylko podłaczyć VAG-a, innego rozwiązania nie widze na ta chwile kolego. Komp napewno pokaze co i jak skoro mówisz ze takie cyrki się robią Pozdrawiam
-
[ALL B7] S-line/S4 - jaki numer ramki pod tablicę rejestracyjną ?
No teraz widze Dobrze ze napisałeś ze to fotki przykładowe bo juz myślałem ze to ty ze swoją zonką/dziewczyną w tym cabrio
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
U nas jednego dnia o 6 rano było -26 i tez zapaliłem za pierwszym razem ale kręciłem o jakieś 3 sekundy dłuzej niz zawsze ale wogóle mnie to nie zdziwiło, myślałem, ze będzie nawet gorzej ale było ok! :> Dodam, ze świece grzał mi 8 sekund ze stoperem w ręce :>
-
[ALL B7] S-line/S4 - jaki numer ramki pod tablicę rejestracyjną ?
yyy a czy nr 1 rózni się czymś od nr 3 ?? tylko troszeczke dołem.
-
[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
Nie śmigać ile fabryka dała przez przejazdy kolejowe których u nas w kraju od zajeba*** a d tego w stanie tragicznym
-
[B5 ADR] Czy mogę założyć używane przeguby ?
Pawłowski :polew: dobre, tak jeszcze mnie nikt nie nazwał :> zdecydowanie wole Pawlo ale to mnie rozłozyło na łopatki, Pawłowski ja pierdo**
-
[B5 ADR] Czy mogę założyć używane przeguby ?
Hmm wszystko mozna zrobić ale w tym przypadku nie mozesz mieć pewności ze wytrzymają one długo, moze ktoś zrobił taki sam zabieg jak ty czyli wszystko ładnie wymył i naładował nowego smaru Tak więc mozesz to zrobić ale osobiście tego odradzam Lepiej zainwestować i mieć pewność ze przez długi czas nie bedzie z przegubami problemu
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
Ja się tez chyba na to pisze ale zakupie to na własną ręke bo do Wawki mam troszke km więc porezam sam pozdro