Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Zaciski czarne kolego, ja osobiście innej opcji nie widze
-
[B6 AWX] Słabo świecą światła HID
Tak szybko się HID-y wypalają? Ori xenon po 6 miesiącach świeci dopiero najładniejszym światłem, tak przynajmniej mam w A6, zarniki wymieniłem w czerwcu na 4300K to dopiero około listopada zaczęły świecić ładnie na niebiesko bo wcześniej typowa biel.
-
[ALL B7] Elektryka sterowania okien tylnych drzwi
Hmm... Rozbierałem u mnie tylną tapicerke ale nie wiem jak wyglądają drzwi bez elektryki z tyłu Prowadnice pewnie będą te same ale pytanie czy wystarczy tylko dołozyć silniczek i będzie wszystko git to nie wiem. Troszke rezanie by cie czekało, musi być napewno doprowadzona dodatkowa wiązka kabli do drzwi kierowcy a tu juz większy problem kolego. Poczekaj na inne opinie kolegów ale na moje to troszke gra nie warta zachodu, łatwiej będzie zaślepić przyciski w tej nowej tapicerce i zostawić korbki.
-
[B6 AKE] Nie podpięty wężyk tylko zaślepiony
Mozliwe ze jest zaślepiony bo elektrozaworek jest uszkodzony (ten który zaznaczyłeś czerwoną strzałką obok zbiorniczka do płynu wspomagania) a nowy w ASO do 2.5TDI kosztuje coś około 240zł po znizkach i poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić i go zaślepił zamiast kupić nowy. A nie świeci ci się zółta kontrolka na desce rozdzielczej?? taka ikona silnika, zwana CHECK CONTROL?? Niczemu to nie szkodzi ale auto się pewnie dłuzej nagrzewa i chodzi na czystym powietrzu zamiast się przepłukiwać spalinami. Ja przerabiam ten sam problem przy mojej 4 tylko ze zaworki mam nowe a on coś dziwnie przebiera na biegu jałowym jak wszystko podłącze więc teraz tez jeżdze na zaślepinym węzyku
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
No właśnie sam sobie odpowiedziałeś Ale jest mozliwość załozenia tego przełącznika tylko po to zebym mógł mieć cały czas wł światła i po wyciągnięciu kluczyka gasło by wszystko a nie tak jak teraz ze zostają jeszcze postojówki jak wyciągne kluczyk, a po przekręceniu kluczyka światła zapalałyby się automatycznie? A moze idzie to o czym pisze zrobić VAG-iem?
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
Właśnie koledzy a ja tak z innej beczki :> jeśli kupie sobie taki przełacznik ale z funkcją AUTO to jak go zapodam do mojego auta które teraz nie posiada funkcji AUTO to będzie wszystko pasować czy będą potrzebne jakieś inne zabiegi?? tzn. kodowanie, lutowanie i takie tam? Pozdro i czekam na odp
-
[B5 ADP] zakupilem felgi stalowe 15" od merca i jest problem...
Na moje o wahacz ocierać nie będzie ale przy skręcaniu opona moze ocierać o nadkole i tu będzie największy problem. U mnie w okolicy za 40-50zł kupisz ori stalówki Audi a do tego gratis pozakładaja i wyważą ci opony jak masz.
-
[ALL B5] Manetka (zespół przełączników przy kierownicy)
Szukaj na allegro jest tego tam tyle ze hoho
-
[ALL] Felgi firmy WSPI
To jest ten sprzedawca od felg z lasu czytaj FOREST Kolego to ja sprzedam ci moje ori 17'' jak w pierwszym linku a ja kupie sobie 18'' RS6 Po ile stoją ori 17'' s-line skoro takie podrubki są po 1650zł to za moje z oponami chyba 2 tys moge wołać co nie?? ale i tak nikt tyle nie da bo powie mi ze za taką kase to on sobie moze kupić chromy na allegro mało ważne, że z plasteliny ale chromy
-
[B6 AWX] Pare pytań po zakupie
Przy wymianie oleju pamietaj o oleju z oznaczeniem 505.01 do silników z pompowtryskami, ale temat oleju chyba juz ruszyłeś w innym wątku. Przed jazdą tez pozwól mu chwile pochodzić na biegu jałowym a nie po odpaleniu zaraz but To chyba tyle, napewno chłopaki coś jeszcze dopiszą
-
[ALL] Zmiana wielkości felg
Róznicy kompletnie zadnej nie odczujesz, gdybyś zmienił na 15'' to coś tam będzie czuć ale auto będzie wyglądac Jeżdziłem golfem IV na 17'' a zimą na 15'' i zbytnio różnicy nie czułem a miałem opony 205/40/17 tyle ze śmigałem po Anglii a tam drogi o niebo lepsze niz nasze
-
[B6 AVF] kupno opon czy felg 17 czy 16
Osobiście polecam drugi komplet kół, przychodzi zima i nie musisz stać w kolejce i czekać na zmiane opon tylko podjeżdzasz pod garaż i w 20min zmieniasz sobie koła sam z letnich na zime :> Co do rozmiaru to ja mam zimówki 15'' i nie narzekam ale mogłyby być 16'' ale dostałem nowe zimówki ze samochodem więc juz nie będe zmieniał bo po co? Na lato czekają alu 17'' i tu się zastanawiam nad 18'' od RS6
-
Producent felg FOREST
Dobrze to wymyśliłeś A co pisałem wcześniej?
-
[B6 AWX] Pare pytań po zakupie
Na początek proponuje przeczytać to --> http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html
-
[B6 AWX] Pare pytań po zakupie
Tak jak wyzej koledzy napisali, syntetyk o normie 505.01 Pozdro
-
Bixenon Xenon od A do Z
Napewno chodzi mu o takie mocowanie czyli kupił lampe z płytą mocującą i próbuje zamontować lampe z płytą na płyte która juz jest przykręcona do auta :> wiesz co mam na myśli Cuber?? Wykręć płyte i sprzedaj ją na Allegro w ASO kosztuje 42zł bodajże.
-
[ALL B7] Przełącznik na drzwiach / Łopatki przy kierownicy.
Przełącznik na drzwiach to wyłącznik alarmu, coś lepszego od zwykłego alarmu ponieważ wyczówa on przechył czyli auta na lawete z pod bloku nikt ci nie zwinie bo jak auto wyczuje przechył np. przy wciąganiu na lawete to włączy sie alarm. Łopatki - W A6 mam przyciski do zmiany biegów i jest to dobry bajerek ale zadko się go uzywa, przynajmniej ja. Tzn jak chce poświrować to wtedy przełączam na tip-a i nie musze operować gazem zeby redukować tylko przełączam biegi guzikami Łopatki w B7 to poprostu dodatkowe wyposażenie nic innego kolego
-
[B6 AVF] Zawór sterujący recyrkulatorem spalin
Musashi PERTFEKCJA :good: Powiedz mi tylko co to jest pod nr 1?? Jutro rozkręcami sprawdzam to wszystko czy jest tak jak na rysunku :> Dzieki kolego normalnie zeby nie było ciemno to teraz bym szedł
-
[B6 AVJ] Podgrzewanie lusterek
Czyli było lusterko wymieniane i ktoś zaoszczędził i kupił tansze innej opcji nie widze
-
[B6 AVF] Luz na wale napędowym
1/4 obrotu? Kurde sprawdziłbym u mnie w A6 ale nie pojade specjalnie na kanał, na moje cosik tu nie gra kolego. Poczekaj na opinie innych forumowiczów.
-
[B6 AWX] Stuknięcie przy zmianie biegów
Moze poduszka silnika, dziwnie tak zdjagnozować bo nie wiadom,o jaki to stukot i skąd mniej więcej dochodzi.
-
[B6 AVF] Zawór sterujący recyrkulatorem spalin
Kabelki są na bank ok! bo kostki do tych zaworków są inne i inaczej by nie pasiły, uszkodzony był N239 i N18 tzn były tylko popękane te koncówki na które naciąga się węzyki, N18 działa bez zarzutu ale z N239 coś jest nie tak To prawda rozgrzewa sie dłuzej To co kolego masz jakiś pomysł jak to zrobić?? W etce nie moge znaleźć schematu jak te węzyki powinny być. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:54_________________________________________________Musashi looknij na ETCE na rys 133-84 to jest chyba schemat tego wszyskiego ale nie widze tam tego zaworka co mi nie dziala
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu a z jakiej paki jesteś wladcą postów a nie klubowiczem??
-
[B6 AVB] [B6 AVB] Parę nowych fotek
ladny furacz
-
[ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
ciezka sprawa ale wydaje mi sie ze 2 jest lepsza