Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B5 AGB] Koła 20" do S4 b5
Ale chcesz te 20'' felgi wozić tylko w bagażniku czy jak Na moje nie wejdą a jak juz dasz rade je tam upchnąć to zapomnij o skręcaniu, zostanie ci tylko jazda na wprost
-
[All B6] Jak zdemontowac tylna kanape(nie skladana)
Ale powolutku... jakie ty masz w końcu auto bo coś się nie zgadza w twoim profilu, masz B6 z 94 roku?? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Światła na stałe i nie mogę włączyć długich
No i wszystko wiem HiRide :oklaski: nic dodać nic ująć
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Masakra ale czy te Osram Night Breaker nie oślepiają jadących z przeciwka??
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
A no tak czyli do AUTO potrzebny jest czyjnik zmierzchu a zo do świateł na stałe to wystarczy przekodować światełka na np. skandynawie, o to w tym wszystkim lotto Dobra a co do DRL to wiem tyle ze to światła do jazdy dziennej ale muszą być wtedy inne lampy, w sumie to mi się i tak to nie przyda bo nie mam xenonów w A4 ale warto wiedzieć jak to jest zeby być mądrzejszym
-
[B6 AVF] Jakie powinny być obroty silnika ?
Kolego troszke byś poszukał i juz byś wiedział, ale tak powierzchownie to AVF ma 6-biegową skrzynie i większy moment obrotowy. Pozdro
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Dibo daj do lakiernika. Ja ze swoimi 17" właśnie tak zrobiłem bo wcześniejszy właściciel nie potrafił chyba parkować i kazda fela miała poodzierane ranty dałem najpierw do prostowania kazdą felge (jakbyś nie jeżdził po kilku latach uzytkowania napewno będzie troszke krzywa) koszt prostowania 40zł za sztuke. Potem dałem do malowania lakiernikowi, sam pojechałem wybrać sobie "baze" wybrałem kolor srebrny z grubym ziarnem, ładnie się mieni w słońcu, za tydzień juz je chyba założe koszt malowania 400zł za 4 fele. Efekt - praktycznie nowa felga :>
-
[B6 AWX] Czy ten włącznik świateł będzie pasował do mojego auta ?
Rozwiń Jak to się ma?? to co wtedy za zarówki świecą??
-
[B5 ADP] Św.drogowe
Czyli czeka cie wizyta u elektryka on to zrobi z doskoku a ty będziesz miał cała poduszkę i manetki no i nie będziesz musiał szukać nowj kierownicy
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
A czy w tym poście chodziło o upiększanie naszych polskich dróg czy felg 17'' Za chwile jakiś zielony tu wleci i pozamiata :gwizdanie: A co do UK to siedziało się tam kilka latek i zjechało te wszystkie motorway-e od M1 do tak zwanej patelni M25 i co moge powiedzieć?? Motorway-e mają ładne ale w miastach nie zawsze są takie ładne drogi jak się wydaje :gwizdanie:
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
Te felgi nadają sie do polerowania!!! Miałem identyczne 19'' w A6 były podobnie poodzierane, polerowanie sztuki 150zł Co do malowania, jak je pomalujesz to nie będzie juz na nich 2 kolorów bo zauwazcie ze ramiona są srebrne a miedzy ramionami jest kolor szary. Za twoje 17'' zapłacisz mniej za polerke bo to 17'' a nie 19'' Malowanie wyjdzie taniej jak dasz lakiernikowi ale on juz ci tego nie zrobi w 2 kolorach tylko jednym srebrnym i wtedy ta felga straci swój urok. Tylko i wyłacznie polerowanie i felgi będą wyglądać jak nowe, wiem co mówie bo przez to przechodziłem
-
[ALL] Co to za felgi ??
Te co kolega zapodał we fotce w pierwszym poscie są gładkie a nie skręcane ale oprócz tych śrubek niczym się nie róznią. Jak dla mnie te felgi są kozackie, rozmiar 18 http://moto.allegro.pl/item533845658_mille_miglia_evo_okazja.html ziomal śmiga na takich w Golfie IV i autko się naprawde super prezentuje
-
[B6 AWX] Klapka popielniczki
Cuber zapodał jak to zdemontować a ja powiem ci tylko ze musisz wymienić cała popielniczke Nie wiem czy akurat takie drewno masz http://moto.allegro.pl/item532779335_audi_a4_8e0_popielniczka.html ale jest na allegro tych popielniczek od wyboru do kolru pozdro
-
[ALL B6] Światła na stałe i nie mogę włączyć długich
Na moje to mozna zrobić zeby świeciło podświetlenie bo elektryk się mnie pytał jak chce mieć czy po odpaleniu samochodu mają świecić tylko wskazówki czy np. tarcze bez wskazówek albo wszystko razem. Wybrałem ze po odpaleniu auta świecą mi wskazówki a tarcze dopiero jak włącze światła. Zapodaj fote, dokupiłeś jakieś inne lampy czy jak?
-
[All B6] Jak zdemontowac tylna kanape(nie skladana)
Ale chodzi ci o siedzisko czy oparcie?? Siedzisko pociągnij poprostu do góry i wyskoczy z wcisków, ot cała fiozofia A oparcie wystarczy tylko połozyć zeby dojść z pokrowcami.
-
[ALL B5] Zaparowane szyby, nawiew nie działa na wolnych obrotach
Skoro filtr kabinowy wymieniłeś i nadal się tak dzieje to szukaj problemu dalej, czyli wilgoć w aucie, sprawdz czy dywany nie są mokre, moze gdzieś nabierasz wody i dywaniki parują. Co do nawiewu to juz szukaj w elektryce dlaczego nawiew nie działa na wszystkich poziomach.
-
[ALL B5] Gdy włączam kierunkowskaz w lewo albo prawo, świecą obydwa kierunki.
Ja stawiam ze to tez będzie to a jak nie to szukaj w przekaźnikach.
-
[B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
Kolego nie pchaj się w to! Rozumiem ze lubisz grzebać przy aucie, jak pewnie większość na tym forum ale w rozrząd to nie wymiana klocków czy wymiana oleju, do tego trzeba mieć jakieś rozeznanie a widze ze raczej go nie masz skoro pytasz jak to zrobić. Chyba ze lubisz ryzykować i masz duzo pieniędzy boi jak zle poskładasz to czeka cię wymiana motorowni jak coś zle zrobisz
-
Wspomnienia R8 i A8
Stuttgart - byłem widziałem do dzisiaj ślina mi leci
-
[ALL B6] Wyłączenie AIRBAG
ale o który air bag ci chodzi? kurtyny z tyłu??
-
[B6 AVF] Plama na tapicerce
tapicerka w naszych B6 pod tym względem jest tragiczna, jescze w zadnym aucie nie spotkałem się z czymś takim, kompletna porazka ze strony
-
[All B6] Jak dobrze zamocować tylnią lampę - sedan ?
Przecież tam nie ma zadnej filozofi Wciskasz najpierw lampe w te wciski od strony błotnika a pózniej ją tylko dociskasz i wkręcasz śrube az poczyjesz opór. Nie wiem jak mam ci wytłumaczyć zeby wszystko było ok bo to banalnie proste.
-
[B6 AVF] peknieta membrana
Szkoda ryzykować i kupować coś na allegro, moze wytrzyma 2 miesiące a moze 2 lata, ja osobiście zakupiłbym nowy EGR chyba, ze nie masz zamiaru jeżdzić juz zbyt długo tym autem.
-
[ALL B6] Jakie alufelgi do Audi A4 B6 (8E0)
17'' kolego, to najnardziej optymalna felga do B6
-
[B6 AWX] Słabo świecą światła HID
Mam na myśli to ze po upływie kilku miesięcy zaczęły dopiero świecić z niebieska poświatą, to moze lepsze słowa na wytłumaczenie :>