Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Ale chcesz te 20'' felgi wozić tylko w bagażniku czy jak Na moje nie wejdą a jak juz dasz rade je tam upchnąć to zapomnij o skręcaniu, zostanie ci tylko jazda na wprost
  2. Ale powolutku... jakie ty masz w końcu auto bo coś się nie zgadza w twoim profilu, masz B6 z 94 roku?? :gwizdanie:
  3. No i wszystko wiem HiRide :oklaski: nic dodać nic ująć
  4. Masakra ale czy te Osram Night Breaker nie oślepiają jadących z przeciwka??
  5. A no tak czyli do AUTO potrzebny jest czyjnik zmierzchu a zo do świateł na stałe to wystarczy przekodować światełka na np. skandynawie, o to w tym wszystkim lotto Dobra a co do DRL to wiem tyle ze to światła do jazdy dziennej ale muszą być wtedy inne lampy, w sumie to mi się i tak to nie przyda bo nie mam xenonów w A4 ale warto wiedzieć jak to jest zeby być mądrzejszym
  6. Kolego troszke byś poszukał i juz byś wiedział, ale tak powierzchownie to AVF ma 6-biegową skrzynie i większy moment obrotowy. Pozdro
  7. Dibo daj do lakiernika. Ja ze swoimi 17" właśnie tak zrobiłem bo wcześniejszy właściciel nie potrafił chyba parkować i kazda fela miała poodzierane ranty dałem najpierw do prostowania kazdą felge (jakbyś nie jeżdził po kilku latach uzytkowania napewno będzie troszke krzywa) koszt prostowania 40zł za sztuke. Potem dałem do malowania lakiernikowi, sam pojechałem wybrać sobie "baze" wybrałem kolor srebrny z grubym ziarnem, ładnie się mieni w słońcu, za tydzień juz je chyba założe koszt malowania 400zł za 4 fele. Efekt - praktycznie nowa felga :>
  8. Rozwiń Jak to się ma?? to co wtedy za zarówki świecą??
  9. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na irekherba temat w Audi A4 B5
    Czyli czeka cie wizyta u elektryka on to zrobi z doskoku a ty będziesz miał cała poduszkę i manetki no i nie będziesz musiał szukać nowj kierownicy
  10. A czy w tym poście chodziło o upiększanie naszych polskich dróg czy felg 17'' Za chwile jakiś zielony tu wleci i pozamiata :gwizdanie: A co do UK to siedziało się tam kilka latek i zjechało te wszystkie motorway-e od M1 do tak zwanej patelni M25 i co moge powiedzieć?? Motorway-e mają ładne ale w miastach nie zawsze są takie ładne drogi jak się wydaje :gwizdanie:
  11. Te felgi nadają sie do polerowania!!! Miałem identyczne 19'' w A6 były podobnie poodzierane, polerowanie sztuki 150zł Co do malowania, jak je pomalujesz to nie będzie juz na nich 2 kolorów bo zauwazcie ze ramiona są srebrne a miedzy ramionami jest kolor szary. Za twoje 17'' zapłacisz mniej za polerke bo to 17'' a nie 19'' Malowanie wyjdzie taniej jak dasz lakiernikowi ale on juz ci tego nie zrobi w 2 kolorach tylko jednym srebrnym i wtedy ta felga straci swój urok. Tylko i wyłacznie polerowanie i felgi będą wyglądać jak nowe, wiem co mówie bo przez to przechodziłem
  12. Te co kolega zapodał we fotce w pierwszym poscie są gładkie a nie skręcane ale oprócz tych śrubek niczym się nie róznią. Jak dla mnie te felgi są kozackie, rozmiar 18 http://moto.allegro.pl/item533845658_mille_miglia_evo_okazja.html ziomal śmiga na takich w Golfie IV i autko się naprawde super prezentuje
  13. Cuber zapodał jak to zdemontować a ja powiem ci tylko ze musisz wymienić cała popielniczke Nie wiem czy akurat takie drewno masz http://moto.allegro.pl/item532779335_audi_a4_8e0_popielniczka.html ale jest na allegro tych popielniczek od wyboru do kolru pozdro
  14. Na moje to mozna zrobić zeby świeciło podświetlenie bo elektryk się mnie pytał jak chce mieć czy po odpaleniu samochodu mają świecić tylko wskazówki czy np. tarcze bez wskazówek albo wszystko razem. Wybrałem ze po odpaleniu auta świecą mi wskazówki a tarcze dopiero jak włącze światła. Zapodaj fote, dokupiłeś jakieś inne lampy czy jak?
  15. Ale chodzi ci o siedzisko czy oparcie?? Siedzisko pociągnij poprostu do góry i wyskoczy z wcisków, ot cała fiozofia A oparcie wystarczy tylko połozyć zeby dojść z pokrowcami.
  16. Skoro filtr kabinowy wymieniłeś i nadal się tak dzieje to szukaj problemu dalej, czyli wilgoć w aucie, sprawdz czy dywany nie są mokre, moze gdzieś nabierasz wody i dywaniki parują. Co do nawiewu to juz szukaj w elektryce dlaczego nawiew nie działa na wszystkich poziomach.
  17. Ja stawiam ze to tez będzie to a jak nie to szukaj w przekaźnikach.
  18. Kolego nie pchaj się w to! Rozumiem ze lubisz grzebać przy aucie, jak pewnie większość na tym forum ale w rozrząd to nie wymiana klocków czy wymiana oleju, do tego trzeba mieć jakieś rozeznanie a widze ze raczej go nie masz skoro pytasz jak to zrobić. Chyba ze lubisz ryzykować i masz duzo pieniędzy boi jak zle poskładasz to czeka cię wymiana motorowni jak coś zle zrobisz
  19. Stuttgart - byłem widziałem do dzisiaj ślina mi leci
  20. ale o który air bag ci chodzi? kurtyny z tyłu??
  21. tapicerka w naszych B6 pod tym względem jest tragiczna, jescze w zadnym aucie nie spotkałem się z czymś takim, kompletna porazka ze strony
  22. Przecież tam nie ma zadnej filozofi Wciskasz najpierw lampe w te wciski od strony błotnika a pózniej ją tylko dociskasz i wkręcasz śrube az poczyjesz opór. Nie wiem jak mam ci wytłumaczyć zeby wszystko było ok bo to banalnie proste.
  23. Szkoda ryzykować i kupować coś na allegro, moze wytrzyma 2 miesiące a moze 2 lata, ja osobiście zakupiłbym nowy EGR chyba, ze nie masz zamiaru jeżdzić juz zbyt długo tym autem.
  24. 17'' kolego, to najnardziej optymalna felga do B6
  25. Mam na myśli to ze po upływie kilku miesięcy zaczęły dopiero świecić z niebieska poświatą, to moze lepsze słowa na wytłumaczenie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.