Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Musi działać, inaczej się nie da
  2. W B5 17" to chyba najlepszy wybór ale to nie znaczy ze na 18" nie da się jechać
  3. Tylko ze wszystkie dodatki mam w kolorze więc czy to będzie dobrze wyglądać?? lukaszr ma chyba tak jak piszesz w swoim avancie i w sumie nie wygląda to najgorzej ale chyba i tak zapodałbym je w kolor. A jaka jest cena listew S4 w ASO i czym się róznią listwy s-line od S4 Nie wiedziałem ze są listwy typy s-line Moze ma ktoś jakieś fotki do wglądu zebym załapał jaka jest róznica między nimi
  4. Koledzy a powiedzcie mi jak to jest z bi-xenonem? Jak rozpoznać bi-xenon? Mam w A6 xenon ale skąd mam wiedzieć ze nie jest to bi-xenon?? Dodam ze jak zapale długie światła to załącza się zarówka obok soczewki ale xenon nie gaśnie. Tyle o tym się pisze ale tak na chłopski rozum jak to jest? wytłumaczcie to jak chłop krowie na rowie
  5. Właśnie o czymś takim mówimy, jak masz to super
  6. Koloru nie zmieniaj, jak juz to zapodaj takie zarówki ale w kolorze białym typu led zeby było jaśniej ale koloru nie zmieniaj Dokładnie gałka s-line, mała rzecz a cieszy, dzisiaj zamówiłem
  7. Jak w temacie koledzy, przymierzam się do kupna listew drzwiowych od modelu S4 i znalazłem coś takiego na allegro http://moto.allegro.pl/item541723800_audi_a4_listwa_drzwi_tyl.html Czy to są listwy S4 stan ich jest jaki jest ale i tak muszą być malowane więc nie zwracam na to uwagi, ze są poodzierane. Pytanie czy to są listwy do B6? Przednich nigdzie nie moge znaleźć więc kupie je w ASO, w kazdym bądz razie lepiej kupić w ASO 2 przednie niż cały komplet bo wiadomo jakie ta mają ceny Może wiecie jaka jest cena sztuki w ASO?? pozdro
  8. nie bardzo... Dekiel założysz ze swojej alvaro prosze http://moto.allegro.pl/item523588281_oryginalna_skorzana_galka_audi_a3_s_line_rarytas.html
  9. Pawlo 2004 nie wiem co Ty palisz ale musi to być zajeb***e... :decayed: :decayed: Pozdrawiam Pale jedynie gume swoim osiołkiem A tak BTW to napisałem, ze się zakręciłem więc nie jechać teraz po mnie jak po asfalcie
  10. Niby mówią ze jak dobrze opona wygląda to wystarczy ale tak szczerze to te 5 lat to chyba granica jakiej nie powinno się przekraczać Ale z drugiej strony więcej jest takich co śmigają na uzywkach i jeszcze zadych kłopotów nie mieli z kołami a ci co zakłądają nowe opony myślą ze jak mają nowe opony to samochód pojedzie jak pociąg po szynach i wszyscy wiemy jak się takie myślenie kończy.
  11. No to czas zapodać taką "wajche" w mojej A4 Tylko tak do pewności, na tej aukcji kupiliście?? http://moto.allegro.pl/item544168751_audi_a3_s3_galka_z_mieszkiem_skora_oryginal.html Jak tak to jutro zamawiam
  12. Yyy... a co na fisie jest do tłumaczenia?? chyba ze kolega chce zeby servis było pisane Serwis no i days dni
  13. Trzeniu ty juz lepiej nic nie mów
  14. I najlepiej stać na boku, zeby w razie "W" możnaby się odciąć
  15. Trzeniu miał poprostu zły dzień wczoraj dlatego tak napisał wiadomo szału nie robi to radio, zresztą juz mi przeszła ta faza zmiana radia, teraz jednak zaczynam myśleć nad RNS-e tylko szkoda troszke tej kasy
  16. Powiedzcie jeszcze koledze ze bez duzej siły nie zerwie tej tapicerki Po odkręceniu wszystkich śrubek pozostaje wyrwanie tapicerki z wcisków, przy temperaturze jaka teraz panuje ocaleje moze 1 wcisk/spinka. Zeby ściągnąć tą tapicerke potrzeba duzej siły bo te wciski solidnie trzymają. Nie bój się tego dzwięku jak juz ją ostro pociągniesz, przypomina dzwięk łamiącego się plastiku Koszt jednego wcisku/spinki 1,45zł bez rabatu w ASO. Tam dostaniesz je od ręki.
  17. To jest praktycznie nie mozliwe, wręcz tego się nieda zrobić, zaznaczam ze kolega ma B6. Ty juz mam o wiele mniejszy problem, stawiam na wypięcie się linki z klamki lub zerwanie jej. Ściągaj tapicerke i wszystko się wyjaśni.
  18. Przy A6 ma 235/45/17 i śmiga się super nie licząć, ze jak są koleiny to się w nich nie mieszcze i troszke nosi ale cóż... nasze piękne autobahny Czyli kupuje 225 tak jak polecił mi oponiarz A teraz jeszcze jedno pytanko odnośnie opon w A6, jak przyjdzie czas na nie (myśle ze będzie to następny sezon) to czy przy napędzie Quattro muszą być wymienione zaraz 4 opony jednocześnie?? i czy jest jakieś zagrożenie dla napędu gdybym zapodał przykładowo 225/45 na przód a na tył 235/45?? Dodam, ze pytam tylko dla informacji bo w zyciu nie wymieniłbym opon tak jak napisałem wyzej Poprostu chce wiedzieć bo słyszałem ze rózny rozmiar kół a nawet opon jest dla Quattro zabójczy, ile w tym prawdy?
  19. Najlepiej ASO i na moje nawet drogie to nie będzie, stawiam na 40zł
  20. Kanał i lewarek wystarczą od biedy poduszka trzyma się na 2 śrubach jedna od dołu druga od góry, odkręć tą od dołu i podlewaruj sam silnik, potem odkręć górną śrube, wyciągnij poduszke, włóż nową i skręć wszystko w odwrotnej kolejności. To chyba tyle pisząc tą czynność w skrócie
  21. W głowie się nie miesci, i oni się nazywają serwisem ASO ale to nie pierwszy przypadek, ze ASO nie ogarnia sprawy. Najlepiej znajdz jakiegoś rozgarniętego elektromechanika i napewno ci to naprawi.
  22. Moze i pomoże ale na jaki czas?? prędzej czy pózniej będzie musiał zakupić nowy EGR.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.