Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 ALT] Jak rozjaśnić oświetlenie licznika ?
Musi działać, inaczej się nie da
-
[B5 AHH] Felgi co sądzicie
W B5 17" to chyba najlepszy wybór ale to nie znaczy ze na 18" nie da się jechać
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
Tylko ze wszystkie dodatki mam w kolorze więc czy to będzie dobrze wyglądać?? lukaszr ma chyba tak jak piszesz w swoim avancie i w sumie nie wygląda to najgorzej ale chyba i tak zapodałbym je w kolor. A jaka jest cena listew S4 w ASO i czym się róznią listwy s-line od S4 Nie wiedziałem ze są listwy typy s-line Moze ma ktoś jakieś fotki do wglądu zebym załapał jaka jest róznica między nimi
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Koledzy a powiedzcie mi jak to jest z bi-xenonem? Jak rozpoznać bi-xenon? Mam w A6 xenon ale skąd mam wiedzieć ze nie jest to bi-xenon?? Dodam ze jak zapale długie światła to załącza się zarówka obok soczewki ale xenon nie gaśnie. Tyle o tym się pisze ale tak na chłopski rozum jak to jest? wytłumaczcie to jak chłop krowie na rowie
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
Dla mnie wygląda kozacko
-
[ALL B6] Lampy tył, które???
Nr 1
-
[ALL B6] Zmiana koloru oświetlenia wnętrza
Właśnie o czymś takim mówimy, jak masz to super
-
[ALL B6] Zmiana koloru oświetlenia wnętrza
Koloru nie zmieniaj, jak juz to zapodaj takie zarówki ale w kolorze białym typu led zeby było jaśniej ale koloru nie zmieniaj Dokładnie gałka s-line, mała rzecz a cieszy, dzisiaj zamówiłem
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
Jak w temacie koledzy, przymierzam się do kupna listew drzwiowych od modelu S4 i znalazłem coś takiego na allegro http://moto.allegro.pl/item541723800_audi_a4_listwa_drzwi_tyl.html Czy to są listwy S4 stan ich jest jaki jest ale i tak muszą być malowane więc nie zwracam na to uwagi, ze są poodzierane. Pytanie czy to są listwy do B6? Przednich nigdzie nie moge znaleźć więc kupie je w ASO, w kazdym bądz razie lepiej kupić w ASO 2 przednie niż cały komplet bo wiadomo jakie ta mają ceny Może wiecie jaka jest cena sztuki w ASO?? pozdro
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
nie bardzo... Dekiel założysz ze swojej alvaro prosze http://moto.allegro.pl/item523588281_oryginalna_skorzana_galka_audi_a3_s_line_rarytas.html
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Pawlo 2004 nie wiem co Ty palisz ale musi to być zajeb***e... :decayed: :decayed: Pozdrawiam Pale jedynie gume swoim osiołkiem A tak BTW to napisałem, ze się zakręciłem więc nie jechać teraz po mnie jak po asfalcie
-
[ALL] Wiek opony
Niby mówią ze jak dobrze opona wygląda to wystarczy ale tak szczerze to te 5 lat to chyba granica jakiej nie powinno się przekraczać Ale z drugiej strony więcej jest takich co śmigają na uzywkach i jeszcze zadych kłopotów nie mieli z kołami a ci co zakłądają nowe opony myślą ze jak mają nowe opony to samochód pojedzie jak pociąg po szynach i wszyscy wiemy jak się takie myślenie kończy.
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
No to czas zapodać taką "wajche" w mojej A4 Tylko tak do pewności, na tej aukcji kupiliście?? http://moto.allegro.pl/item544168751_audi_a3_s3_galka_z_mieszkiem_skora_oryginal.html Jak tak to jutro zamawiam
-
[ALL B6] Kto ma polski język na FIS'ie ?
Yyy... a co na fisie jest do tłumaczenia?? chyba ze kolega chce zeby servis było pisane Serwis no i days dni
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
Raczej tego nie upchniesz do B6 kolego
-
[B6 AVF] Najprawdopodobniej zatarty silnik
Trzeniu ty juz lepiej nic nie mów
-
[B6 AVF] Najprawdopodobniej zatarty silnik
I najlepiej stać na boku, zeby w razie "W" możnaby się odciąć
-
[ALL B6] Montaż radia Kenwood
Trzeniu miał poprostu zły dzień wczoraj dlatego tak napisał wiadomo szału nie robi to radio, zresztą juz mi przeszła ta faza zmiana radia, teraz jednak zaczynam myśleć nad RNS-e tylko szkoda troszke tej kasy
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Powiedzcie jeszcze koledze ze bez duzej siły nie zerwie tej tapicerki Po odkręceniu wszystkich śrubek pozostaje wyrwanie tapicerki z wcisków, przy temperaturze jaka teraz panuje ocaleje moze 1 wcisk/spinka. Zeby ściągnąć tą tapicerke potrzeba duzej siły bo te wciski solidnie trzymają. Nie bój się tego dzwięku jak juz ją ostro pociągniesz, przypomina dzwięk łamiącego się plastiku Koszt jednego wcisku/spinki 1,45zł bez rabatu w ASO. Tam dostaniesz je od ręki.
-
[ALL] Drzwi się zacięły
To jest praktycznie nie mozliwe, wręcz tego się nieda zrobić, zaznaczam ze kolega ma B6. Ty juz mam o wiele mniejszy problem, stawiam na wypięcie się linki z klamki lub zerwanie jej. Ściągaj tapicerke i wszystko się wyjaśni.
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Przy A6 ma 235/45/17 i śmiga się super nie licząć, ze jak są koleiny to się w nich nie mieszcze i troszke nosi ale cóż... nasze piękne autobahny Czyli kupuje 225 tak jak polecił mi oponiarz A teraz jeszcze jedno pytanko odnośnie opon w A6, jak przyjdzie czas na nie (myśle ze będzie to następny sezon) to czy przy napędzie Quattro muszą być wymienione zaraz 4 opony jednocześnie?? i czy jest jakieś zagrożenie dla napędu gdybym zapodał przykładowo 225/45 na przód a na tył 235/45?? Dodam, ze pytam tylko dla informacji bo w zyciu nie wymieniłbym opon tak jak napisałem wyzej Poprostu chce wiedzieć bo słyszałem ze rózny rozmiar kół a nawet opon jest dla Quattro zabójczy, ile w tym prawdy?
-
[ALL B5] Plastikowe zabezpieczenie na fotele
Najlepiej ASO i na moje nawet drogie to nie będzie, stawiam na 40zł
-
[B6 AVF] Jak wymienić poduszkę silnika ?
Kanał i lewarek wystarczą od biedy poduszka trzyma się na 2 śrubach jedna od dołu druga od góry, odkręć tą od dołu i podlewaruj sam silnik, potem odkręć górną śrube, wyciągnij poduszke, włóż nową i skręć wszystko w odwrotnej kolejności. To chyba tyle pisząc tą czynność w skrócie
-
[B6 BDG] Świeci się wskaźnik poziomu oleju
W głowie się nie miesci, i oni się nazywają serwisem ASO ale to nie pierwszy przypadek, ze ASO nie ogarnia sprawy. Najlepiej znajdz jakiegoś rozgarniętego elektromechanika i napewno ci to naprawi.
-
[B6 AWX] Czy wymieniać EGR (jest zaślepiony) ?
Moze i pomoże ale na jaki czas?? prędzej czy pózniej będzie musiał zakupić nowy EGR.