Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. zamek moze juz być wyrobiony i ustawianie drzwi nic nie pomoze :gwizdanie:
  2. Faktycznie nie przeczytałem Na moje duzej filozofi z wymianą konsoli nie bedzie, napewno srubki są pod tymi ozdobnymi listwami i za licznikiem a reszty musisz szukac
  3. Przeciez po regeneracji bedzie widac naprawe. Dlaczego nie kupisz z allegro np http://moto.allegro.pl/item743050425_deska_rozdzielcza_konsola_audi_a4_01_07_krakow.html chyba ze regeneruja tak ze jest nie do poznania i za tansze pieniadze ale ja osobiscie wolałbym ori
  4. to kółeczko jest po to zeby wcisnąć zagłówek a nie zeby go wyciągnąć :gwizdanie: co do wyciągnięcia to: Z boku jest malenki przycisk który trzeba wcisnąć zeby go wyciągnąć A tak BTW to mi tez coś tam drży tylko ze w zagłówku kierowcy i strasznie mnie to wkurza tylko ze mi to drży na postoju a jak ruszam to jeszcze bardziej, w czasie jazdy juz jest ok! ale jezdząc po mieście od świateł do świateł albo jadąc w korku można się wykonczyć
  5. Mnie tez cena rozłozyla na łopatki Skąd ten rabat on wytrzasł to nie wiem bo pierwszy raz byłem w twj firmie ale ucieszyło mnie to jak cholera. Zrobiłem na tych oponkach od wczoraj ponad 100km i nie mam do nich zadnych zastrzeżeń. Za miesiąc po powrocie z PL kupuje sobie kolejne 2 sztuki na przód zeby wszystkie oponki były cacy :>
  6. Z szamponem to się zgodze ale co do tych 30 minut to dobrze auta nie umyjesz bo wycieranie do sucha ze wszystkimi wnękami zajmuje więcej a gdzie mycie szyb i natarcie opon czernidłem, ale skoro tobie wystarczy 30 min to ok
  7. Ok jutro napisze co ma ta opona za oznaczenia [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 23:22_________________________________________________Siemka Oponki załozone, koszt 113 funtów po rabacie więc jest zaje...dobrze :> Sztuka kosztowała 48F czyli jakieś 230 zł a za te pieniądze w PL chyba nowej oponki za te pieniądze sie nie kupi nie?? Do wiadomości vario-tech oznaczenie to ZZ3 tak jak mówiłeś. Pozdro
  8. No ja właśnie taki bierznik będe miał o ile dobrze pamietam bo mi je dzisiaj pokazywał ale nie mogli przełozyc bo za duzo klientów było i jestem umówiony na jutro. Kupie takie jakie będa i ocenie ale ciesze sie ze jest ktos kto ma dobre zdanie na temat tych opon
  9. Zarówki związku z klimą napewno nie mają kolego. A wracając do zarówek to mi tez się często przepalały do czasu az nie wymieniły obydwu odrazu i od pól roku odpukać mam spokój a wcześniej raz w miesiącu mi się przepalała.
  10. Taka opinia bardzo mnie cieszy Jutro o 16:00 jestem umówiony na wymiane więc po piątkowej jeździe do pracy napisze co myśle na temat tych opon. Pozdro i dzięki
  11. dunlopki na których śmigam maja po 81 funtów więc tanio a mi koleś zaśpiewał za takie 145 ale trudno juz się z nim umówiłem na jutro więc go nie wystawie, nie będe wyrabiał złego zdania o polakach ze zamawiają a nie przyjeżdzaja.
  12. No właśnie od benzyny jest cienszy i wszedł bez problemu. Kup na stacji benzynowej jakiś dodatek do smarowania pompowtryskiwaczy, na tą chwile to wszystko co mozesz zrobić, no... chyba, że zdrowaśke jeszcze machniesz zeby wszystko było ok!
  13. No mi tez sie to tylko kojarzy z kosmetykami ale w PL tez są te opony dostępne po 300zł za sztuke więc tutaj nawet taniej wychodzi
  14. Siemka Słyszał moze ktoś o firmie AVON?? Pytam bo dzisiaj złapałem kapcie więc musze kupić 2 nowe. Na tą chwile mam DUNLOP SP Sport 9090 i jestem z nich bardzo zadowolony ale nie kupie niestety takich samych bo jestem w UK a tutaj taka opona kosztuje majątek a dokładniej to zawołali mi 145 funtów a za tego AVON-a 60 więc róznica jest. Śmigał moze ktoś na takich oponach?? nie są głośne?? Droższych nie kupie bo na angielskie drogi lepszych opon szkoda bo mają bardzo "ostry" asfalt i szybko się zdzierają więc szkoda inwestować. Prosze tylko o opinie na temat tych opon. Pozdro
  15. Przez jeden tydzień nic sie nie stanie ale ja śmigałem tak przez cała zimę i spręzarke zatarłem Nie wiem jak w B7 ale w B6 jest tak ze sprężarka chodzi cały czas i dlatego ją zatarłem Pozdro
  16. Mam takie pytanko a mianowicie raz na jakiś czas (czyt. raz na miesiąc) dzieje się tak ze mam włączoną klime na auto i ustawioną temp przykładowo 22 stopnie a podczas jazdy ustawienie zmieni się samoczynnie na np. 20 stopni. Czym moze to być spowodowane?? Takie sytuacje mają miejsce bardzo sporadycznie jak pisałem wyżej raz na miesiąć ale są i dlatego mnie to interesuje. Z góry dzięki za podpowiedzi
  17. Ja tez dzwoniłem do kilku serwisów i powiedzieli ze jest to nie mozliwe przez tel a jeśli dojade na miejsce i przedstawie dolumenty ze to moj samochód to za oczywiście pewną opłatą w przeciągu 24 godzin dadza mi odpowiedz, wieć nawet na miejscu nie są w stanie tego zrobić
  18. Czujnik poduszki silnika jest ale nic nie pokazuje :gwizdanie: właśnie jestem po wymianie tej poduszki bo olej z niej wyciekł a zaden bład nie wyskoczył Za poduszke w ASO dałem 220zł podruba bo w ASO chcieli 430zł i co mnie wkurza to troszke czuć wibracje silnika w aucie ale to jest lepsze niz stukanie przy przyspieszaniu lub zmianie biegu.
  19. koledze z tym 0,5l chyba sie coś pokiełbasiło ale jeśli ta buteleczka jest tylko na 2 mycia to ja serdecznie dziękuje Co dopreparatów do mycia samochodu to każdy ma napewno jakieś swoje sprawdzone ale ja moge polecić http://moto.allegro.pl/item741068576_amway_do_mycia_karoserii_rewelacja.html jedna nakrętka tego koncentratu i z piany nie można się opędzić do polerowania używam wosku tej samej firmy i ogólnie jak pada deszcz to autko mam prawie ciągle suche bo woda się wogóle nie trzyma lakieru tylko automatycznie kropelki spływają z auta, co się ma do tego kurz tez się tak szybko nie osadza a na ciemnym samochodzie to ważne. Pozdro koledzy
  20. na moje to blokada kierownicy kolego :gwizdanie: mam coś takiego
  21. No wiec jestem po wymianie, zajęło mi to dobrą godzinke bo musiałem wyciągnąć całą ramke drzwi ale wszystko poszło bezproblemowo. Kupiłem wszystko za tą dziwną cene czyli 90 zł i tym samym mam teraz szybe z ramką z drzwi pasażera do sprzedania tak więc jak ktoś potrzebuje to oddam za grosze, szyba z roku 2002 jakby co. Pozdrawiam i dzięki za porady
  22. A ja juz od dłuzszego czasu zastanawiałem się o co kaman z tym dzwiękiem i juz mało co mechanikowi nie zleciłem zeby mi to sprawdził a to prosze... tak ma być czyli do UK moge bez problemu pomykać
  23. Ja juz jestem po wymianie tej listwy, była tak zardzewiała ze nie tylko odstawała ale i nawet się powykrzywiała i wyglądało to jak... wyjdz stąd i nie wracaj!!! Listwe kupiłem na allegro za 60zł ale polowałem na nią chyba z miesiąc bo jak są to za minimum 120zł Oddałem do lakiernika i za 50zł mi ją pomalował i na tą chwile jest miodzio Pozostaje tylko wymiana bo innej opcji z tym nie ma niestety Pozdro
  24. kurde potrzebuje to na juz bo pod koniec tygodnia wyjeżdzam do UK a tam strona pasażera musi działać. czyli linka jest uniwersalna? to pasi bo ja juz chciałem kupić wszystko razem z szybą tak zdesperowany jestem bo mi na czasie zależy Dzięki to szukam jeszcze dalej. gdyby ktoś coś znalazł to prosze o link. Pozdro[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 17:22_________________________________________________Co mówicie na to koledzy?? http://moto.allegro.pl/item719097990_audi_a4_8e0_ramka_prawy_przod_szyba.html styknie czy to jakaś lipa bo coś za tanio chyba ale jeśli jest ok! to się kalkuluje kupić bo te w linku wyżej są o wiele droższe Jakaś porada ziomale??
  25. Witam koledzy!!! Mam pytanko czy mechanizm podnoszenia szyby w A4 B6 jest taki sam jak w B7??? bo w moim strzeliła mi linka i na allegro znalazłem ale piszą ze to od wersji z 2005 roku, Link o którym pisze: http://moto.allegro.pl/item717669369_audi_a4_2005r_szyba_drzwi_prawa_ramka_podnosnik.html A tu drugi oryginalny do mojej furki ale droższy http://moto.allegro.pl/item719075815_audi_a4_czesci_ramka_drzwi_z_szyba.html Doradzcie który kupić. ten ori czy ten od B7?? Pozdro, czekam na pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.