Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B7 BRE] Czy mogę bez obaw katować do 4 tyś obr. ???
Dla mnie to szkoda auta na taką jazde, dlaczego wydałeś 1500 funtów na naprawe po kupnie tego auta?? ja ci odpowiem, bo ktoś taki jak ty wcześniej je katowal i takie są tego skutki tylko ze ty wydałeś tylko 1500 funtów a jak ty sprzedaż juz ten samochód komuś inneu to on będzie musiał wydać 5 tys bo silnik będzie miał do wymiany Ale to tylko moje zdanie jakby co
-
[ALL B5] Jak usunąć napisy na tylnej klapie ?
Po pierwsze to jest juz gdzieś na forum jak to zrobić ale ok jak się nie chce poszukać to podpowiemy Nie trzeba używać zadnej suszarki czy tam opalarki, emblematy nie są przyklejone na zaden klej tylko na taśmę dwustronną. Wystarczy użyć żyłki ale ja osobiście ścinałem zawsze te znaczki za pomocą szpachelki. zrywałem juz znaczki i nie tylko bo listwy też ścinałem jak miałem drzwi do malowanie przy swoim audi, ale trzeba to umiejętnie zrobić zeby lakieru nie porysować. Co do pozostałości taśmy - rozpuszczalnik nitro i w minucie zapominasz o pozostałościach taśmy. Uprzedzając pytanie czy nic się nie stanie z lakierem po użyciu rozpuszczalnika, odpowiadam na 100% NIE!!!
-
[ALL B6] Spoiler
Nie no oriparapet S4 jest klasa, zresztą wszystko co zrobi Audi jest git a wszelkie podruby to
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Prawej czyli lewej tak? Tak ma być jakby powietrze z niej zeszło poprostu waga silnika ją ściska, moja tez tak wygląda a jest nowa. Co do zdjęcia to ty zrób zdjęcie kolego i my ocenimy czy wygląda inaczej niż nasze poduszki.
-
[B7 BLB] Swap silnika 2.0 tdi na 3.0
Zgadzam się z przedmówcą, tu nie tylko silnik jest inny, do tego wszystkiego dochodzi układ wydechowy, zbiornik paliwa i wiele wiele innych rzeczy o których się nawet filozofą nie śniło
-
[B6 AKE] Zapalająca się kontrolka trakcji
Jeszcze się dziwisz czemu się zapaliła?? sam sobie odpowiedziałeś! Ręce opadają
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
PIXI u mnie poduszka jak juz pisałem była pęknięta a olej dalej był w środku. poprostu obudowa pękła i to on wydawał dziwne odgłosy. Na moje to dopóki olej z niej nie wycieknie a chyba zadko się to zdarza to na vagu nic nie pokaże i dlatego nie zawsze jest mozliwość sprawdzenia czy poduszka jest uszkodzona
-
[B6 AWX] Wielke problemy z elektryką
No to ladny bałagan a miałeś bity ten samochód ze obudowa kompa była klejona silikonem??
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Co do VAG-a to mnie się nie pytaj bo to odstępuje zawsze mojemu znajomemu co ma zakład elektomechaniczny, tak więc sorry PIXI ale w tej sprawie ci nie pomoge
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Sysiek nie wiem czy zauważyłeś ale ty masz b5 i moze dlatego masz czujniki w obu poduszkach :gwizdanie: PIXI kolega musashi ma na myśli to, ze nie zawsze na VAG-u pokazuje, ze poduszka jest uszkodzona :gwizdanie: u mnie akurat nic nie pokazało a poduszka była rozwalona w 3 d*py Ori w ASO jak juz pisałem wyżej kosztuje 440zł bez rabatu do mojego AVF-a
-
[B6 AWX] Wielke problemy z elektryką
Ja proponuje poszukać dobrego elektromechanika bo po przeczytaniu tego posta widze ze masz niezły bałagan z tym autem
-
[ALL] Dziura w zderzaku
Gdzieś sieci znalazłem. Tam polecano coś takiego: Ale wiadomo, pisać może każdy ... Pozostawie to bez komentarza Powiem tak... zywica nie jest plastyczna i po jakim czasie wszystko popęka albo odpadnie. Po zaspawaniu tej dziury czyli stopieniu plastiku wszystko będzie tak jak być powinno. Do przykładu lepienie tej dziury zywicą to tak jakbyś chciał połączyć 2 blachy za pomocą igły i nitki zamiast spawu
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Objawy: - dziwne stukanie, bardziej podobne do strzelania przy ruszaniu i zmianie biegu. - po ściągnięciu osłony dolnej silnika było widoczne pęknięcie Po za tym nic innego się nie działo, mam na myśli jakieś stukanie przy odpalaniu czy gaszeniu. Po wymianie "strzelanie" ustąpiło ale drgania doszły w to miejsce bo jak wyżej napisałem chciałem zaoszczędzić i kupiłem zamiennik i tak zaoszczędziłem, ze teraz musze kupić jeszcze raz poduszke tyle ze ori. Wymiana banalnie prosta, zajmuje 15 minutek, więcej czasu zajmuje ściągnięcie osłony silnika
-
Felgi stalowe 14" Pasują do A4?
a ja mam jeszcze super 13" fele z nowymi oponkami od golfa II, chce ktoś do A4
-
[ALL B6] Opadająca tylna szyba
Kolego zrób tak zebyś wiedział co jest zepsute: - rozkręć drzwi tak jak miałeś pokazane na zdjęciu - odkręć od mechanizmu silniczek który jest odpowiedzialny za podnoszenie i opuszczanie szyby - następnie jak juz silniczek będzie odłączony opuść szybę ręcznie tzn. chwyć szybę między dłonie i zsuń ją na dół i wsuń do góry, wtedy będziesz mógł zobaczyć czy prowadnica dobrze chodzi i czy nic w niej nie wadzi, to najlepszy sposób zeby się dowiedzieć co jest grane bez odkręcania ramki - następnie sprawdz sam silniczek jak juz pisałem wyżej :gwizdanie: bo to on jest odpowiedzialny za blokowanie szyby zeby nie opadała.
-
[ALL] Podnośnik szyby prawy-naprawa silnika
Brak słow na takich ludzi, napisze o silniczku ale do czego to nie wiadomo? moze chodzi mu o silniczek od pralki
-
[ALL] Dziura w zderzaku
Zadnej zywicy kolego, gdzie to czytałeś Jedz do kogoś kto zajmuje się spawaniem plastików, za nie wielką sumkę zrobi ci to tak ze nawet szpachlować nie bedzie trzeba tylko lakiernik zapoda podkład, przeszlifuje to i bedzie gotowe do malowania. Wiem co mówie bo znajomy właśnie się czymś takim zajmuje i sporo widziałem :gwizdanie:
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Raczej zastanawiałbym się na twoim miejscu dlaczego niby ty miałeś z obu stron w co zresztą wątpie, pewnie twoje niedopatrzenie Kolego PIXI ja wymieniłem tą poduszke na taką bez czujnika i wszystko jest ok, nawet zaden błąd nie wyskoczył. Dlaczego z jednej strony jest czujnik a z dugiej nie?? - tez nie mam zielonego pojęcia kolego Co do tej poduszki to w ASO kosztuje 440zł bez rabatu, ja kupiłem zamiennik i teraz czuć wibracje silnika tak więc musze kupić ori w ASO
-
[ALL B6] Opadająca tylna szyba
1,5 godz pracy kolego, jestem po wymianie tych linek. Kolego rafg dziwie się ze nie możesz dojść co z tym jest bo w tym całym mechanizmie filozofi nie ma, przejżyj jedno po drugim, najlepiej wymontuj całą ramke bo jeśli tego nie zrobisz to nawet nic nie zobaczesz bo większość tego co powinieneś sprawdzić praktycznie nie widać dopuki nie wyciągniesz wszystkiego na zewnątrz. A sam silniczek chodzi? bo to w sumie on jest odpowiedzialny za trzymanie szyby zeby nie zjeżdzała, może to właśnie on jest winny, zobacz czy stawia opór ten silniczek.
-
[ALL B5] Jak ponownie przykleić lusterko ?
Ładna gimela! a jakim sposobem to się odkleiło? Jedz do tych co się zajmują wklejaniem szyb pewnie coś na to poradzą bo sam to zaczej nic z tym nie zrobisz Albo spróbuj moze to przykleić na jakiś poxipol czy coś w tym rodzaju
-
[B6 AVF] Numery wszystkich szyb
ale o co ci chodzi kolego?? o date produkcji czy jak?? bo strasznie zakręcone to twoje pytanie
-
[B6 AYM] Długie zapalanie przy zimnym silniku
A jaki ty masz w końcu silnik kolego?? Bo w opisie to wogóle masz namieszane Na dzień dobry sprawdziłbym świece zarowe a potem patrzył dalej
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
No to jest fakt ze lepsza byłaby alcantara ale te przeszycia na kierownicy czerwoną nicią były
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
Siemka Właśnie oglądałem Moto ON i komentarze Kornackiego na temat nowej S4 z silnikiem 3.0 V6T Widział może ktoś ten odcinek? Co twierdzicie na to co on opowiada? Czerwone skury mu się nie podobały, czewone przeszycia w kierze i na mieszku drążka biegów tez zbytnio nie. Dla mnie ten samochód był bez zastrzezeń tymbardziej ze nie było to chyba maksymalnie wypasiona wersja za 380 tys Jak ktoś kto widział to niech się wypowie, ja zgadzam się z nim w kwesti tego, ze lepsze byłoby tam V8
-
[ALL B6] Zbliża się 200 000 km, co trzeba sprawdzić/wymienić w dieslu 1,9?
a ty jak dlugo masz auto skoro do ściągnięcia osłony chcesz odciągać pas przedni?? :gwizdanie: