Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. zgadzam się kolego, zazwyczaj mają taką złodziejke bo muszą je mieć ale jak juz nie posiadają to pytają czy mogą tą śrubę odkręcić tak ze nie będzie juz zdatna do użycia. w to miejsce wkręcają normalną. Wiem jak jest bo moj ziomal pracuje w tej firmie w Lesznie Wlkp.
  2. Oprócz tego, ze to firma "posraj się a nie daj się" to dobry sprzęt bo ma regulacje obrotów a to najważniejsze zeby nie spalić lakieru. Z drugiej strony sprzęty nieznanych firm są nieraz lepsze niz te przereklamowane, sam juz się kilka razy o tym przekonałem.
  3. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    Standart kolego. Ja od wymiany do wymiany czyli od 12000 tys do 15000 tys dolewam jakiegoś litra tak więc nie przejmuj się.
  4. Dla mnie szkoda kasy na to ale gdyby były dostępne dysze mgłowe takie jak są w np Golfie IV to kupiłbym z miejsca. A tak BTW to poraszka ze VW ma taki gadzet a Audi cały czas zakłada spryski jak dużym fiacie
  5. Ciekawe Masz więcej informacji na ten temat ? Widze ze się napaliłeś
  6. A może poprostu masz bardzo brudny samochód :gwizdanie: ja tez tak miałem jak czujniki były mocno zabrudzone albo zaszronione.
  7. 225 lub 235 bedzie ok! 235/45 mam u siebie tylko ze felge mam 17"
  8. dokładnie i to jeszcze przesadnie pomalowane, na moje to za duzo światła przez nie nie przebija.
  9. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie z takimi pomysłami, pozabijałbym tych co tak kombinują Jedyną przerubke jaką bym robił to z B6 cabrio na B7 cabrio bo nikt nie jest w stanie zauważyć tej przeróbki bo oprócz przodu jest praktycznie wszystko takie samo.
  10. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kolego na moje to nie ma takiej mozliwości. To rezanko nie ma najmniejszego sensu.
  11. Mnie tez czeka wymiana i szykowałem na to te 1500 zł za częsci czyli dobrze na oko wyliczyłem Robocizna wyniesie mnie równe 4 piwa z czego 2 wypije ja moj kolega wszystko wymieni, robi chłopak w serwisie forda a do tego ma własny warsztat.
  12. Ja za sedana (wszystkie szyby) zapłaciłem 470 zł ale szyby powyciągałem osobiście, oprócz trójkącików i tylnej bo te są powklejane. http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/all_b6_czas_wielki_na_moja_a4-t84073.0.html;msg948002 do tego koloru auta akurat ta folia pasuje do innego koloru raczej nie.
  13. Wszędzie jest kicha z praca panowie, mam na myśli nie tylko PL w Anglii tez jest krucho. Jak widze polaków którzy tu przyjechali i nie maja pracy to mnie szlak trafia. Kryzys jest nie tylko w PL tylko na całym świecie. A u mnie team leder śmiga subaru imprezą ale Manager Fokusem więc zastanawiam się gdzie ma te pieniądze które dostaje za pełnienie tego stanowiska ale ogólnie kolo jest bardzo wporządku jak cała ta firma w której pracuje.
  14. Wszystko będzie pasować ale zastanawia mnie po co chcesz zmieniać lampy przednie?? tylne rozumiem ale z drugiej strony to ja i tak bym ich nie zmieniał bo wyglądają bardziej kozacko
  15. Tak musi być, tylko ze nie musisz czekać az zgasnął wszystkie wystarczy jak zgaśnie tylko kontrolka od świec zarowych ale zasadniczo reszta gaśnie też szybko więc zanim zbierzesz się do odpalenia auta po zgaśnięciu kontrolki świec zarowych to tamte też juz zgasnął ale sie rozpisałem
  16. Tak jak ze wszystkim, technologia idzie do przodu a nie do tyłu Tylko jak ledy bedą w standarcie każdego auta to audi będzie miało znowu coś czego inne auta mieć jeszcze nie będą i znowu wszyscy będą się napalać Bo Audi to Audi i to oni wszyscy wymyślają a reszta kopiuje
  17. Zaden :gwizdanie: proponuje to http://www.a4-klub.pl/smf/kosmetyki_meguiars_w_konkurencyjnych_cenach-t88834.0.html
  18. Powodzenia kolego, miałem A6 z zawieszeniem pneumatycznym z tyłu i ogólnie kicha, samochód po postoju kilku godzinnym wygladał jak citroen tak d*pa siadała bo miechy były nieszczelne i powietrze uchodziło. Sprzedałem samochód znajomemu bo strasznie sie na nie nagrzał i pierwsze co robił to wymieniał te miechy, ile za to wszystko dał to ci teraz nie powiem ale chyba około 2 tys sie zakręciło.
  19. Hmm... no to dziwna sprawa może dysze są zasyfione jak mówisz ze wszystko było nie uzywane przez 9 miesięcy, spryskaj dysze jakimś cylitem może albo wyciągnij dysze i wlej troszke cylita w zbiorniczek zeby przeczyściło obieg ale przed tym najpierw wyciągnij dysze zeby sie jeszcze bardziej nie zapchały. To troche hardcorowy motyw ale moze akurat jest wszystko zakamienione i to pomoze.
  20. No bo z tego co wiem to do sprysków musi być dodatkowa pompka w zbiorniczku która podaje płyn tylko na spryski lamp. ta pompka wytwarza za małe ciśnienie i nie daje rady, az dziw ze ma siłe podnieść spryski.
  21. Spryski wysówają się tylko na jakieś 2-3 sekundy i samoczynnie się chowają nawet jeśli cały czas trzymasz manetke zeby pryskały Dlaczego nie pryska płyn to nie wiem a miałeś wcześniej spryski czy teraz sobie dokładałeś??
  22. Mieszek i gałka będzie ta http://moto.allegro.pl/item787767757_nowa_galka_audi_a3_s_line_skorzany_mieszek_oryg.html
  23. Na pewno jest zwykły gwint tzn. prawy nie zaden lewy a jaki to gwint to nie mam zielonego pojęcia.
  24. Prekursorem zastosowania LEDów w reflektorach było R8. I tą instalację uważam za wzorową. Wykorzystanie w kolejnych nadwoziach (S6, S3, RS6, A4/S4 B8, Q5, Q7, TT) to mniej lub bardziej udane kopiowanie oryginalnego konceptu Teraz juz je wrzucają do A6 C6 po lifcie, pod lampa prosty pasek no i z tyłu super ledowe lampy które nie przypominają lamp A6 tylko A5 coś pięknego Tutaj w UK jeździ tych A6 coraz więcej a w PL jeszcze nie widziałem tak samo jak R8 chociaż w Krotoszynie w kilkadziesiąt km ode mnie koleś białą R8 ma. Kosmos normalnie
  25. Mam inne wydatki kolego wiem ze trójramienna jest lepsza bo miałem taką w A6 z 2003 roku. Tutaj jest coś takiego http://moto.allegro.pl/item793803064_kierownica_skorzana_pikowana_audi_a4_98.html ta firma znajduje sie 25 km od mojej chaty. Wiem, ze to kiera do a4 b5 ale tylko pokazuje o co mi lotto wydaje mi sie ze jest lepiej obszyta i przedewszystkim jest więcej skóry pikowanej a na tym mi zalezy najbardziej. Ta firma jest mi znana no i niedaleko mnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.