Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AWX] Stan oleju na bagnecie
Mój AVF jeżdząc w 95% po autostradach od wymiany do wymiany czyli od 12-15 tys km 0,5 litra łyknie. Właśnie kilka dni temu po przejechaniu 7 tys od wymiany dolewałem jakieś pół litra. Dodam ze gdy jeździłem tym autem w PL po mieście to nie brał nic. Na moje to norma jeśli samochód jest ganiany po autostradzie dzień w dzień po 140 km/h to musi wypić coś oleju wkońcu potrzebuje smarowania.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
A ile cie uczyniła jeśli mozna spytac?
-
[ALL B6] Brak wyłącznika poduszki pasażera??
Koledze chodzi o kontrolke "passenger air bag off" która świeci po wył poduszki tylko ze w podsufitówce taka kontrolka była montowana w A6, przynajmniej ja tak miałem w A6 z 2003 rokuW A4 taka kontrolka jest obok wyłącznika ESP nad radyjkiem.
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
Skoro masz AC to wymieniaj w ASO i pozamiatane. Dziwi mnie ze taką cene zawołali za tylną szybę.
-
[ALL B5] Problem po wymianie szyby przedniej
Kolega ma na myśli linke do wycinania starej szyby mi wycinali szybe tym sposobem ale słupków nie ściagali i uprzedzająć pytanie czy nie uszkodzili/porysowali słupków odpowiadam - nie Wszystko zalezy od umiejętności tych co to robią.
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Ładna A4 super siedzenia, koła tez ok, słuszny kolor ogólnie ładna furmanka Ps. Skoro twój AVF tyle ma to napewno mój będzie miał podobną liczbe kucyków w seri
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Znalazłem ją bo noszę sie z zamiarem kupna B7 z tym silniczkiem przeglądając fotki stwierdziłem ze juz gdzieś ją widziałem więc zacząłem kopać na forum i znalazłem Jak dla mnie to z ceną się komuś coś pojeba** bo za te pieniądze 129000 netto czyli 157380 mozna juz latać B8 albo tak samo wyposażoną A6 C6 z 2007 roku ktoś chyba ne łeb upadł A tak ogólnie to masz chyba najpiękniejsze skóry na forum
-
[ALL B5] Ile za pomalowanie dwóch boków auta?
Element jest elementen i czy masz wgniotke czy poklepane całe drzwi koszt jest zazwyczaj ten sam. Jeśli masz jeden element do pomalowania to raczej nic nie utargujesz ale jak masz kilka to wtedy mozna sie dogadać z lakiernikiem.
-
[B6 AVF] Wyklepanie dachu
_________________________________________________ Chyba nie wiesz ile jest pracy ze wstawieniem dachu, a po drugie automatycznie przewyższy to koszty klepania dachu.
-
[B6 ALL] Czy przód B7 pasuje do B6
Wystarczy ten rant od B7 zaszpachlować i nic nie trzeba spawać :gwizdanie: ale i tak nie robiłbym takiej przeróbki ale o gustach się nie dyskutuje.
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
Kolego ale czy ty nie widzisz linku jaki zapodałem wyzej?? Tylna szyba i tak jest tańsza niz przednia i nie wiem po co piszesz ze ma grzanie itp?? rozumiem ma grzanie ale ori uzywka i tak jest tańsza niz podróbka przedniej A z czego ma się cieszyć?? z tego ze ma szczęście w nieszczęściu ze szczeliła tylna szyba bo jest tańsza niz przednia
-
[B6 ALL] Czy przód B7 pasuje do B6
Tak pasuje ale jest to kosztowna przeróbka i do tego jak dla kogo ale dla mnie to marnie wygląda.
-
[B6 AVF] Wyklepanie dachu
Wszystko da się zrobić ale bez szpachli się nię obejdzie
-
Dobrzy chiptunerzy
Ze noszę się z zamiarem kupna A4 3.0 TDI Quattro i rzecz jasna trzeba będzie ją podkręcić do jakiś 280 kucyków i jakieś 560 niutków mam pytanie ile ta imprezka kosztuje?? Oczywiście wszystkim zajmie sie Rogal bo do warszawy z Leszna ok Poznania mam tylko 350km więc nikogo innego szukał nie będę, to jedyny tuner któremu pozwole grzebać przy moim aucie Nie będę do niego pisał zeby nie zawracac mu gittary bo nie mam jeszcze auta ale chce wiedzieć ile ta zabawa mnie uczyni.
-
[B5 AFN] Szyba zamarza od środka
Normalne zjawisko, w środku masz ciepło, na zewnątrz zimno i szybki parują. Przewietrz samochód przed pozostawieniem go na noc tak zeby dostało sie zimne powietrze do środka i będzie ok, szyby rano będą cacy A druga sprawa to mogą być mokre dywaniki które parują jak masz wł ogrzewanie na nogi i po zamknięciu samochodu pozostaje wilgoć w aucie i szyby parują.
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
A co ma grzanie i antena do ceny - grzanie - podłączasz tylko kabelki, - antena - to samo Za wklejenie u nas biora 50zł jeśli masz swoją szybę a jak kupisz u nich to wklejenie gratis i to jeszcze do domu przyjeżdzaja to zrobić
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
Strzelić moze ale nie ma mozliwości zeby wypadła :gwizdanie:_________________________________________________ Tylna szyba jest chartowana i nie ma mozliwości ze troszke pęknie, jak pęknie to odrazu wypada i zamienia się w kryształki. Nigdy się nie spotkałem zeby sama szczeliła ale nie ma rzeczy nie mozliwych, wystarczy delikatne uderzenie i trzask Cena szyby http://moto.allegro.pl/item845792133_audi_a4_b6_01_04_szyba_tylna_tyl_sedan_oryginal.html tu masz ori uzywke, w zakładach specjalizujących sie handlem szybami pewnie są w podobnych cenach tylko nie ori ale za to ci ją wkleją w cenie. Ja za przednia dałem 410 więc ciesz się ze tylna ci strzeliła
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Palenie gumy :gwizdanie: ESP idzie wył. chyba ze w 2001 nie było takiej mozliwości. Sam dałeś sobie odpowiedz pisząc ze rolki były zastane i dlatego pasek tak wygląda. Wymieniaj kompletny rozrząd jak chcesz tym autkiem jeszcze pojeżdzić
-
[B5 AJM] Problem z światłami ksenony
przełozenie zarników jest banalnie proste, nie rózni się zbytnio z wymianą normalnej zarówki więc nie masz się czym stresować
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Jak napisałem podałem liste którą zapodał na forum jeden z klubowiczów i nią będę się kierował. Nie wszystko będę wymieniał bo np. pasek i napinacz wielorowkowy wymieniłem 7 tys km temu bo piszczał tak więc to sobie odpuszcze. Co do płynu zaleje taki jaki podejdzie. Termostat i czujnik wymienie ponieważ śmigam tym autem w UK i gdyby padł mi tutaj to za wymiane tych części w UK zapłace pewnie tyle co w PL za cały rozrząd tak w przyblizeniu tak więc chyba rozumiesz?
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Nie wiem czy to będzie pomocne bo to do AVF-a i ja właśnie cos takiego kupuje za jakieś 3 tyg jak będę w PL AUDI A4 1.9 TDI 130PS AVF -Pasek rozrządu "ContiTECH" -134,32 zł -Rolka nap. pasek rozrządu "RUVILLE" -146,83 zł -Rolka prowadząca rozrząd "RUVILLE" -65,05 zł -Pompa wody "RUVILLE" -130,91 zł -Pasek wielorowkowy "ContiTECH" -34,76 zł -Napinacz paska wielorowkowego "RUVILLE" -362,35 zł -Pasek wieloklinowy "ContiTECH" -22,22 zł -Napinacz paska wieloklinowego "RUVILLE" -81,07 zł -Czujnik temp. cieczy chłodz. Nie pamiętam marki -39,03 zł -Termostat "ASO" -127,32 zł -Kruciec "ASO" -36,38 zł -Pierścień uszczelniający "ASO" -6,15 zł -Płyn do ukł. chłodz. "HEPU" -65,40 zł -Olej 4l "Mobil 1 5W-40" -118,03 zł -Filtr oleju "Knecht" - 19,31 zł -Filtr paliwa "Bosch" - 58,68 zł -Filtr powietrza "Bosch" - 39,71 zł -Filtr kabinowy "Filtron" - 32,12 zł ______________________________________________________________ Części: 1519,64 zł PS. lista części dzięki któremuś z kolegów z forum. Nie wiem czym dokładnie różni się AWX ale pewnie cenowo bedzie podobnie
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Wymieniaj rozrząd i się ciesz autem, takie jest moje zdanie co do wymiany. A co do przebiegu to na fakturze: Pod trójką w 2007-12-05 przebieg 25838 Pod dwójka w 2007-12-05 przebieg 25721 (ten sam dzień a przebieg mniejszy ) Pod jedynką w 2009-04-16 przebieg 25838 (wychodzi ze przez te 16 miesięcy samochód był nie użytkowany ) No i kupiłeś go niedawno czyli przez kolejne 2 lata od 2007-12-05 zrobił 13 tys km (to by sie zgadzało) po podzieleniu 38 tys km czyli przebieg z jakim go kupiłeś przez 6 lat bo przez prawie półtora roku był nie uzytkowany według faktury wychodzi ze koleś robił rocznie jakiś 6,5 tys km dokładnie tyle samo ile zrobił przez te 2 lata od 2007 roku Ale namotałem ale moze akurat miał go jakiś dziadzia i to jest mozliwe. Na dowód dodam ze mój teść robi rocznie 10 tys km więc dlaczego jakiś dziadek w niemczech ma nie robić 6 tys rocznie. Wszystko jest mozliwe. Zastanawiające jest tylko dlaczego autko stało przez 16 miesięcy a reszta jest mało ważna. Zadowolenia z autka PS. zapodaj fotki jak wygląda ta furmanka
-
[ALL B6] Dobór kierownicy do B6
czyli najlepiej bedzie obszyć tak jak sugerował kolega michal_s87
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Sprzedajesz autko?? czy jakiś przekręt?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9964235
-
[ALL B6] Dobór kierownicy do B6
Koledzy z forum zakładali kierownice od R8 i podeszła więc z ta raczej tez nie powinno być problemu ale niech się wypowiedzą ci którzy mają na ten temat konkretne pojęcie.