Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Szybko odczytujesz odpowiedzi na swoje zapytania Co tam 2 miesiące w tą czy w tą
  2. odświerzymy ja u siebie taki napinacz wymieniałem jakieś 3 miesiące temu więc teraz czyli za 2 tyg nie mam takiej potrzeby nie?? czy to jest właśnie ten tłumik drgań?? To jest chyba napinacz paska wielorowkowego i nic wspólnego z rorządem on nie ma nie?? Wiadomość do TOM77 juz poszła i czekam na ceny. Dodam, ze chce wymienic cały rozrząd z pompa wody, tym sprzęgielkiem alternatora i czym tam się jeszcze da i właśnie najbardziej mnie interesuje sprawa tego tłumika drgań. co gdzie i jak on jest bo nie chce zeby mi mechanik powiedział ze tego nie trzeba wymieniać bo jest dobre TOM77 napewno to ogarnie bo w Focie w PL dzisiaj bratu powiedzieli jak poszedł z VIN-em ze potrzebują symbol silnika więc im mówi ze AVF a oni na to ze jeszcze te wszystkie cyferki które są za symbolem AVF Niestety cen się nie dowiedział bo dopiero mu te cyferki dosłałem sms-em po pracy. Teraz tylko jeszcze małe pytanko a mianowicie czy po wymianie rozrządu trzeba ustawiać jakieś kąty wtrysku czy co to tam jest bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach a nie chce zeby mi auto w drodze powrotnej do UK stanęło w niemcowni na autobanie Czekam na odpowiedzi i porady
  3. A ja mam Pilkingtona od póltora roku i nie narzekam. Mam odprysk na niej bo dostałem z kamienia ale nic sie z nia nie dzieje, nie pęka w tym miejcu. Jak narzie nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firme
  4. To sa całkiem inne zderzaki młody_drog _________________________________________________ Wracając do listw drzwiowych S4 to jedyna opcja to chyba ASO. Trzeba będzie je kupić i koniec bo następnym autkiem ma byc B7 więc zostaną i tak ze mna więc trzeba będzie zaparzyć melise na uspokojenie tak zeby sie nie wyłożyć na łopatki przy płaceniu za nie w ASO
  5. No plus jest taki ze auto parkuje na prywatnym parkingu i od 2 lat jak tu mieszkam w tym domu nic sie z autem moim ani sąsiadów nie stało ale i tak chyba zapodam jakieś opaski zeby nie kusic losu
  6. A no fakt :doh1: :doh1: :doh1: Juz do niego dzwoniłem, jutro wyśle. 300zł koszty przesyłki on ponosi Za 3 tygodnie jak będę w PL bedzie wymianka _________________________________________________ Koval ale ja go na forum nie znalazłem tylko na allegro osobiście Mi on pasi bo nie mam xenonów niestety ;( Aha i dzieki ze napisałeś o tych kratkach bo to mnie najbardziej interesowało. Jak mi sie maja kiepsko kratki trzymać to teraz juz jestem na 100% pewien, że dobrze zrobiłem kupując ori sderzak s-line
  7. Wszystko do zrobienia bo jest wiele osób które to robiły i piszą ze nic sie nie dzieje, wszystko jest na swoim miejscu i zima temu nie straszna ale jednak ori to ori. Czyli wszystko wiem, chciałem zeby ktos mnie upewnił w tym zeby kupić ori zderzak Ale jest to na bank s-line?? Zeby sie nie okazało ze to jakiś S4 i zebym nie musiał i tak rezać
  8. dokładka s-line ostanio była za 100zł na allegro-szu Kolega wujo ją wynalazł i rzucił na forum z zapytaniem komu potrzeba Długa na allegro nie była 29 wyswietleń i znikła. Za tą cene to sie nie dziwie ja za swoja dałem 320zł
  9. No wiem o co chodzi Młody ale zderzak normalny można wychaczyć za 120zł a ten kosztuje 300zł z przesyłką bo juz z kolesiem gadałem i powiedział ze koszt przesyłki on pokryje. Czyli mówisz, ze najlepiej kupic ten ori i sie nie szczypać z rezaniem?
  10. ale to jest tylko ta górna część bez dokładki dokładke już mam w domu leżeć i teraz pytanie czy warto rezać z normalnego zderzaka czy lepiej kupić ten ori. Dodam, ze górną część zderzaka tak czy tak muszę kupić bo tą co mam teraz jest peknieta po spotkaniu z mała angielską sarenką.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:58_________________________________________________to jest to co chce kupić ->>> http://moto.allegro.pl/item874038034_zderzak_przod_przedni_audi_a4_s_line_2001_2004.html
  11. odświerze kotleta Pytanko tylko mam bo mam dylemat czy kupic zderzak ori s-line za 300zł czy rezać dokładke do mojego. Coś tam trzeba kleić zywicą czy wystarcza tylko trytytki??Przestudiowałem temat na Audizine ale tam nic nie ma o zywicy wiec jak to jest?? Druga sprawa mocowania dolnego grila i kratek halogenowych. One pasują bezproblemu? tzn. maja zatrzaski czy trzeba je tez mocować na trytytki?? to mnie najbardziej interesuje bo jeśli też je trzeba mocować na opaski to z tego rezygnuje bo nie mam zamiaru ich szukać przy 180 na autobahnie tymbardziej ze takie drogie są To chyba tyle. Prosze o odpowiedzi koledzy
  12. no daje jeszcze pól godziny temu wątkowi 250zł za fele to przegięcie pały. Ja za 17 płaciłem 40zł za prostowanie (sztuka) malowanie 50zł sztuka (znajomy lakiernik) Są tak zrobione ze jak zawiozłem do zakładania opon to koleś pytał ile dalem za te nowe felgi w ASO jak powiedziałem ze malowane to nie wierzył i ogladał pincet razy do okoła Od środka szary matowy a z zewnątrz srebrne z grubym ziarnem metaliku. _________________________________________________ Aha piaskowane nie były bo po co?? na felgach jest taki sam lakier jak na aucie a jak dajesz cos do malowania przy samochodzie to nie piaskuja. Ta sama technologia co na aucie czyli papier ścierny--> podkład-->papier wodny--> odtłuszczenie--> malowanie bazą (kolorem)-->lakier bezbarwny
  13. Zalezy jakie te listwy boczne?? Jak S4 to brać i uciekać zeby sprzedający nie zmienił zdania chyba go łykne i bez problemowo zapodam tylko zderzak jak wróce do PL a stary oddam na allegro-szu za kilka złotyszy tak zeby szybko sie sprzedał.
  14. swój zwykły bede miał bez dolnej dokładki oddałbym nawet za 80zł bo po co ma mi w garażu leżeć. Czyli biore go, tylko teraz załuje, ze nie zabrałem odrazu kompletnego za 1100zł z kratkami bo teraz po zakupie tego wyjdzie mnie wszystko chyba troche drożej Ale za to bez rezania a na czasie mi zalezy bo w PL bedę tylko tydzień. Teraz brachol zawiózłby go do malowania tak ze ja przyjechałbym na gotowca, tylko wymianka przy okazji wymiany rozrządu.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 16:46_________________________________________________Dzwoniłem do kolesia i za 300zł wyśle kurierem. Koszty przesyłki on pokrywa. co mówicie?? zderzak - 300zł dokładka - 320zł kratki i gril jakieś 550zł malowanie - 150-200zł czyli troszkę sie nazbierało, około 1300zł ta zabawa wyjdzie :gwizdanie:
  15. Kalkuluje sie kupic ten zderzak?? http://moto.allegro.pl/item874038034_zderzak_przod_przedni_audi_a4_s_line_2001_2004.html Co wy na to panowie?? bez rezania, tylko klik-klik i po sprawie a ten co teraz mam sprzedam za 100zł chetni napewno będą.
  16. Szaleństwo, tyle kasy i jeszcze osły to wymieniaja co mają małe pojęcie o tym
  17. No to nieźle, wygląda na to, ze byłeś pierwszy szkoda ze kratek nie ma na alle... ale to nic kupi się nowe od wąskiego
  18. No właśnie, trzeba było kręcic interesa napewno byliby chetni za 200 albo 250zł. Ciekawe czy jest cała bo tak jakoś dziwnie wygieta jest no chyba, ze to tylko takie foto
  19. Rozłożyłęś mnie jak może pasować lewy i prawy gwint?? ale dobra ważne, ze masz. Byleby tylko przy holowaniu ten co cie będzie holował nie dostał tym uchem i tym prawym gwintem w dzban (czyt. łepetyna) jak to ucho puści przy szarpnięciu
  20. wuju co ty spisz na allegro? Jeszcze raz dzieki za info na PW Troszke wygląda jakby była powyginana ale za te pieniadze to jak za darmo. 39 wyświetleń i już jej nie ma Jakiś jerzo czy to nie nasz zielony ykk?? czy to tylko zbieg okoliczności??
  21. Miałem Q, teraz mam ośke i jaki z tego morał?? NIGDY więcej ośki :doh1: no chyba; ze w aucie zony tam może być ośka. Q to jest coś pieknego i ci co nie mieli okazji jęździć audi z tym napędem nigdy tego nie zrozumieją. Ile razy słysze jak moi znajomi coś tam komentują na temat zimy i narzekaja, że jechać nie idzie. Wtedy mówie krótko z Q takich problemów nie ma!!! ale oni swoje, że nawet Q w takim śniegu nie pomoże Ręcę opadają, tłumacze ze Q w takim śniegu jedzie jak czołg, ale oni dalej nie nie i nie więc odpuszczam bo wchodzic w temat z kimś kto nie miał okazji jechać Quattro to stracony czas Tłumaczysz jak chłop krowie na rowie i oni tak tego nie załapia a udowodnic im nie mogę bo mam teraz ośke ;(
  22. Na moje 1 i 2 poprawnie a nr 3 to ktos sam przyklejał bo w tym miejscu oznaczeń nie było. Ja nie mam oznaczenia i po sprawdzeniu kodów wszystko sie zgadza ponieważ jest kod, ze auto wypuszczono bez oznaczenia. Mi to osobiście odpowiada
  23. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na wyder temat w Audi A4 B6
    Dużo już było pisane na temat takich lamp w B6. Jak dla mnie to szkoda kasy a przede wszystkim Z B6 nie zrobisz B8 takie moje zdanie.
  24. Tak jak kolega napisale wyżej, przy "wbijaniu" haka przekręć tym pokrętłem tak jak przy wyciaganiu go, wtedy te kulki nie stawiaja oporu i łatwiej go wbić.
  25. Ja kupiłem tylko dokładke i pozostaje żeźba ale aż tak dużo z tym roboty nie ma skoro tyle ludzi się na to decyduje kratki będą zakupione w ASO ale przez kolege z forum bo ma o wiele tańsze. Koniec lutego jak wlece na tydzień do PL to będę modził bo teraz jestem w UK.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.