Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Na tym się nie jeździ, przez szybę sie patrzy Nordglass ma też dobre opinie więc nie będziesz miał z nią raczej problemu i dobrze będzie ci sie na niej jeździc
-
[ALL B6] Porysowana przednia szyba - w czym problem?
tą są te wycieraczki co są u mnie koledzy?? bo dokładnie nie widac mocowania ---> http://moto.allegro.pl/item887383694_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_a6.html Oznaczenie VM302 W ASO sprzedaja też firmy valeo czy inne?? jak sie pytałem jakieś pół roku temu to chyba coś około 170zł chcieli za nie.[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:06_________________________________________________Odświerze kotleta bo nikt mi nie dał odpowiedzi
-
[ALL B6] Przepalona dioda w liczniku
Co prawda to jest opis do B5 ale mozliwe ze pomoże Dzięki domjenick
-
[ALL B6] Przepalona dioda w liczniku
Jak w temacie panowie Przepaliła mi sie dioda która podświetla ikonę świateł drogowych. Po właczeniu długich, światła świecą a niebieska ikonka na liczniku nie Tak wiec pytanie moje jest proste: - czy idzię łatwo wymienić ta diode?? - jest tam dobre dojście po wyciagnięciu licznika? - czy trzeba rozkładac licznik na części pierwsze?? W zasadzie to jest rzecz z którą można jeździć i nic sie nie dziej ale w wolnej chwili gdyby to nie było zbytnio skomplikowane chetnie bym to naprawił. Czekam na podpowiedzi
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Wszystko ma swoje granice wytrzymałości, to jest rzecz martwa i nigdy nie wiesz kiedy jej "odwali na dekiel"
-
[B6 AVF] Jak wymienić chłodniczkę oleju ?
No właśnie chciałem pisac po przeczytaniu pierwszego posta, ze to nie jest do B6 ale juz kupiłes to zonk. Pasowac tez bedzie napewno ale ciekawe jak mocoanie jej bedzie pasić.A tak przy okazji to ja kupiłem tą chłodniczke/rurke za 136zł w serwisie VW tak więc warto podjechac przed zakupem czegoś z allegro do ASO i dowiedzieć sie o cene allegro nie zawsze znaczy tanio
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ja mam zapodany zamiennik i zadnego błędu nie ma więc nie masz sie czym martwić. Na forum ktos napisał, ze w poduszce nie ma czujnika tylko kabel jest podłączony po to zeby podgrzewało żel w poduszce. Hmmm... co wy o tym myślicie??
-
[ALL] Regeneracja zaworu EGR
A ja z UK jeszcze dalej Ale ogólnie dobra sprawa i dobrze, ze jest ktos kto sie czymś takim zajmuje zawsze można zaoszczędzić.
-
Ciekawe audi :)
Jak czym?? szczotka druciana
-
[ALL B6] Maska odskakuje ale się nie otwiera
Ja miałem podobnie w zeszłym roku w mrozu tylko ze mi linka chyba przymarzła bo wogóle maska nie odkakiwała do góry. Noc w ciepłym garażu pomogła a potem WD-40 i jazda działa po dziś dzień.
-
[ALL B6] Multitronic - pomoc w rozwianiu wątpliwości
Jeśli skrzynka była juz naprawiana to powinno być ok i nie masz sie czym przejmować. Miałem okazje jeździć A4 z tą skrzynia i powiem ze fajna frajda
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
to moze sprawdzi i mi? chodzi o auto które brat chce kupić wedłóg szafy 134 tys 2004 B6
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
No to dawaj A skąd wiesz ile miał nakulane??
-
[B6 AVF] Szarpnięcia chwilowe
Trzeniu tylko, ze PIXI wymienił dwumas i jest tak samo Ja myslałem ze to poduszka skrzyni albo silnika, wymieniłem wszystkie i nic sie nie poprawiło Jak pokazywałem to mojemu mechanikowi (jadąc z nim) to stwierdził ze jestem przewrażliwiony no i w sumie odpuściłem ten temat bo nie mam zamiaru wywalać dalej kasy na coś czego nie idzie zgiagnozować albo egr albo turbo juz nie daje rady.. No gdzie turbo??? :doh1: Egr mam zaslepiony to fakt
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja tylko moge powiedziec/napisac jedno Bart-S = mega rezacz
-
[B6 AVJ] A4 1.8 T Poznan doktor-felga.com
ładna sztuka
-
[ALL B6] Przód s4 ,czarne audi
Nie widziałem jeszcze grili pomalowanych pod kolor auta na połysk a matowy czarny to tak jak zwykły czarny plastik to jedna sprawa. Druga to ciekawe jaki lakiernik podejmie sie pomalowania grila?? za duzo zakamarków a to oznacza, ze dokładnie go nie zmatuje przedpołożeniem lakieru co bedzie przyczyna odpryskiwania lakieru po jakims czasie a wtedy to juz kiszka
-
[ALL B8] Ksenony w B8
To co ty masz za wersje, ze prawie 300tys kosztowała Mając gwarancje to bym w serwisie cały czas był gdyby były jakies problemy. W zyciu bym nie odpuścił
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
No właśnie jaki masz przebieg?? tylko nie mów ze ponizej 100tys Stawiam ze masz 176 tys na szafie.
-
[B6 AWX] Buczenie na zimnym silniku
Temat ruszany juz dziesiatki razy. Nikt nie wie co to jest kolego.
-
[ALL B6] Cabrio -zmiana zderzaka, oraz lamp na poliftowe
Najlepiej ori S-line i nic więcej.
-
[ALL B5] Jak usunąć dużą tłustą plamę na siedzeniu ??
A spodnie ale bluzke jak poplamisz czymś tłustym to najpierw benzyną ja czyścisz?? jak tak nie mam więcej pytań Ja proponuje spróbowac najpierw vanishem ale nie pierz tylko w miejcu plamy tylko całe siedzenie bo inaczej i tak zostanie plama. Jesli to nie pomoże to dopiero jechałbym na karchera.
-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
Na moje skoro kombinowali książke to napewno zerwali naklejke pod tylną kanapą zeby samemu sie nie wkopać gdyby przyjechał ktoś bardziej kumaty i wiedział ze można porównać ksiązke z naklejką pod kanapą. Na moje to auto nie jest jumane ale tylko ksiazka jest podrobiona a przy okazji przebieg cofniety o dobre kilkadziesiat tysi
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Aaaa nie załapałem ze ta aukcja która pokazał nadal wisi na allegro, myslałem, ze pokazał tą aukcje z której kupił zderzak Dzieki za sprostowanie
-
[ALL B6] Cabrio -zmiana zderzaka, oraz lamp na poliftowe
W cabrio da sie bez większego problemu a jeśli masz A4 z 2004 roku to mało kto załapie ze to jest przeróbka bo od tego roku bodajze wychodziły już cabrio z dużym grilem