Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tak ale jak samochody śmigają po normalnych drogach to zawiecha nie dostaje w pupe Jak sprowadziłem moje A4 to tez było wszystko ok a po pół roku jazdy w PL (po zimie) zaczęło mi cos stukać w prawym kole. Teraz śmigam w UK i tego nie słysze chyba ze jedynie jak wjezdzam na podjazd do chaty to wtedy cos sie tam odzywa.
-
[ALL B5] Podświetlenie FIS
Nie wiem jak w A4 ale w A6 do 2001 roku to przepalające sie podświetlenie FIS-a było ich bolaczka ale niech wypowiedza sie koledzy którzy użytkują B5 Ps. Koba nie FIZ tylko FIS
-
[B6 AVF] Szybko opadający poziom oleju na bagnecie
Najlepiej sprawdz poziom oleju po nocy, wtedy wszystko ładnie spłynie i masz pewność ze tyle jest oleju co miarka pokazuje. O tym ze samochód musi stać na równym podłożu to pisać chyba nie trzeba U mnie tak samo, od wymiany do wymiany muszę dolać jakieś 200ml. Dodam, że w 90% śmigam po autostradzie, dzień w dzień 120km. Tak więc wydaje mi sie, że źle nie jest
-
[B6 AWX] Przełącznik świateł jaki będzie pasował?
Przecież PIXI napisał ze on ma przełącznik od zwykłych lamp i wszystko bangla :gwizdanie: Na moje to co napisał koleś do głupota, co ma przełącznik do rodzaju świateł??
-
[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?
Wątpie zeby w ASO mozna było kupic sam materiał a jak juz pójdzie to cena może cie czasmi przewrucic na łopatki
-
[ALL B5] Pęknięta szyba - sama z siebie ?
Wydaje mi się ze przepłaciłeś chyba kiepsko sprawdziłes rynek Czy rozpórka coś da??
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Cuber pisz co tam masz zamiar zakupić http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11957287 chętnie bym pośmigał twoją ale niestety kilka miesięcy musze jeszcze poczekać mnie też weselicho czeka w sierpniu
-
[ALL] Domykanie szyb z pilota
No braciszek na 100% nie miał dokładanego alarmu a co lepsze nie miał go wcale więc co?? A3 z 99r miało takiego bajerka a nasze A4 nie
-
[ALL] Domykanie szyb z pilota
Mam pytanko takiego typu: W audi jak wiadomo mamy domykanie szyb ale trzeba trzymać przycisk zeby szyby się otwierały lub zamykały i np gdy wysiadamy z auta i mieliśmy otwarta szybe kierowcy zeby ja zamknąć to trzeba trzymać przycisk tak długo az sie szyba nie zamknie a mnie interesuje zeby szyba zamykała się samoczynnie po zamknięciu auta a przy otwieraniu go zeby szyba która była otwarta przed zamknięciem samochodu otwarła się do tej samej pozycji co była wcześniej. Mam nadzieję ze rozumiecie co mam na mysli Powiem jeszcze ze z palca tego nie wyssałem tylko mój brat miał tak w A3 wiec pytam czy jest możliwość przekodować jakoś domykanie szyb z kluczyka? bo myśle ze ta druga forma jest praktyczniejsza, nie trzeba czekać az się szyby pozamykają tylko naciskamy przycisk zamkniecia auta jeden raz i szyby już nas nie interesują bo wiemy ze na pewno sie pozamykały. Czekam na odpowiedzi
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
Niestety to jest wtopa audi, tak jakby za mało wygłuszyli zbiornik albo coś w tym stylu. Nic na to nie poradzisz
-
[ALL B5] Jak zdemontować prowadnicę zagłówka, żeby założyć pokrowce ?
Pokrowce to siara Jak dla mnie to po to kupuje samochód zeby sie nim cieszyć i zeby mieć ładne wnętrze Na skóry też załozyłbyś pokrowce?? Jak jeszcze byłem w PL to pracowałem jako przedstawiciel handlowy i miałem seicento z przebiegiem 370 tys km i fotel był wysiedzony ale materiał się nie rozdzierał a dziennie wsiadałem i wysiadałem dziesiątki razy, praktycznie pod każdym sklepem Ale każdy robi jak chce, dla mnie to wioska
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No to ciekawie Ja najbardziej załowałbym właśnie auta zeby mu tak wstawiać w piz** ale czego sie nie robi dla przyjemności
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
A ile tam wlotka kosztuje. Jedno okrążenie 17 euro chyba czy jakos tak nie?? Clarkson Z TopGear Jaguarem 2.8 TDI poniżej 10 min nie mógł tam zejść ale na koncu mu sie udało i zrobił 9:59 a laska wsiadła i zrobiła coś około 9:20 ot tak z palcem nie powiem gdzie Fajna zabawa jest tam napewno
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Poniżej 10 minut?? no raczej nie dasz rady chyba ze mysle o innym torze
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
No fakt, nie leży za tyle to ja nie tankuje mojej furmanki jak jade z UK do PL 1400km tak wiec warto mieć to w kieszeni.
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
Może i cos w tym jest ze po 3 miesiącach przedawniają
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
A moze dlatego nie doszły do mnie bo juz nie mam tych samochodów?? bo pierwsze było jak jechałem golfem potem A6 a teraz A4 ale firmowymi jak ludzi do UK woziłem tez miałem foty robione i tez zadne foto nie doszło do firmy. W UK tez mam kilka mandatów i nic a nic. Mam nadzieje ze wszystko w jeden dzień nie dojdzie bo z 1000 euro mi nie starczy [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:33_________________________________________________ ... dostałem mandat za przeładowanie przyczepy 110e, zaocznie dołożyli jeszcze 145.Zrobiło mi 2 razy fotę w DDRach na remoncie 3 i 2 lata temu i nic nie przysłali. Tak to tez dostałem madacik jak mnie złapali (pisałem wyżej) ale chodzi mi o fotoradary. Czyli nie jestem jedyny [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:35_________________________________________________ Moze zalezy jakie jest przekroczenie prędkości, jak o np 20 to nie warto im sie męczyć a jak juz o większą prędkość to chcą ściągnąć bo to wkońcu kilka dobrych euro.
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
A kiedy miałeś strzelona fote??
-
Podróż do Niemiec -proszę o informacje, porady.
Przez Niemcownie smigam 4 razy do roku jak jade do PL z UK tak więc przede wszystkim przestrzegaj przepisów. Jak jest 130 to tyle jedz bo inaczej masz siedzieć a jak nie ma znaku z ograniczeniem to dawaj ile fabryka dała Mnie nieoznakowanym złapali na 130 miałem 176km/h i mi 150 euro doj**ali, jeszcze w e funtach płaciłem bo nie miałem tyle ojro. Co do radarów, to może ktoś mi powie jak to jest bo 3 lata temu miałem fotosa w golfie z przekroczeniem o dobre 50km/h do tego czasu nic nie doszło 2 lata temu w tym samym miejscu A6 przekroczyłem gdzieś o tyle samo prędkość i nic nie doszło. A4 miesiąc temu na 100km/h miałem 140km/h i zrobiło mi fote Jak to jest?? dochodzą te mandaty czy nie?? W Belgii jak mi kiedyś zrobiło fote to z następnego zjazdu wyleciała juz policja i pokazali mi fotosa tak więc mają podgląd na foty w kazdej chwili i jak widzą ze cudzoziemiec to zaraz jest "pościg" Sorry ze odbiegłem od tematu
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Od Golfa IV to one na 100% nie są no chyba ze od Golfa V Moze od passata
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
spale ci dom, ni c**ja mi niepotrzebny :polew: Ty mnie Poziek rozkładasz na łopatki Zeby nie było OT Felgi zdecydowanie lepiej wyglądaja jak są srebrne
-
[ALL B6] Stłuczka z moją audiczką :/ proszę o pomoc w sposobie naprawy
Powiedz temu co ci to proponował, ze ma się rozpędzic a ściana sama mu się znajdzie Czy on ocipaiał?? wspawać chce kawałek błotnika?? Na moje to tak jak napisał Pucek kolo to wyklepie a tobie nawciska, ze wspawał kawałek nowego błotnika. Jedz do normalnego lakiernika a on juz ci poleci blacharza bo większość lakierników ma zaufanych blacharzy.
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
bez przesady z tą mgłą, przecież to tylko sekundę trwa i już ci wycieraczka wszystko zbiera, z reszta jak pryśniesz możesz wystawić w tym czasie głowę za okna i masz stały kontakt z drogą Przy dużych prędkościach nawet nie zapyli całej szyby tylko płyn trafia na dolną część szyby.
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Nie no spoko Dawaj te foty, zaraz zobaczymy co tam siedzi
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Tema juz był poruszany, wystarczyło poszukać. Jak pasuja skoro piszesz ze jest troszke mniejszy i zamocowany na taśme?? pewnie ktos zapodał spryski od golfa czy też passata.