Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL] Paint fix pro
Zwykła lakiernia nic więcej.
-
[ALL] Zarysowania (metalic)
Czym to mierzyłeś ze z taką dokładnościa podałeś :doh1: może jeszcze pędzlem to pomalujesz?? Zapodaj najlepiej fotki tych rys o ile temat wcześniej nie wyląduje w koszu bo na forum jest tego multum jak sie pozbyć takich rys np. http://www.a4-klub.pl/smf/all_usuwanie_nawet_glebszych_zadrapan-t95633.0.html to jeden z tańszych domowych sposobów tak więc następnym razem użyj opcji Malowanie spreyem nie no jestem w szoku
-
[ALL] Ślady po polerce lakieru
Skoro już mowa o kosmetykach to najlepsze byłoby to http://www.a4-klub.pl/smf/kosmetyki_meguiars_w_konkurencyjnych_cenach-t88834.0.html ale to już troszkę inne kryteria cenowe
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Standardowy zawias jest wyżej i jeśli nie wozisz w bagażniku miechów z cementem to nie powinno obcierać. Najlepiej zmierz sobie odległość felgi do krawędzi nadkola, to m/w będziesz wiedział i pamiętaj żeby nie przesadzić, bo co z tego jak tył będzie równo a przód schowany... No jest wyżej ale jest bardziej miękki i dlatego może obcierać raczej cementu nie wożę Mierzyłem i wyszło ze chyba 17mm będzie najlepszym rozwiazanie w porównaniu do przodu Dzięki za podpowiedzi
-
[B6 AWX] Work in progress...
Fajna furka, kolor jak moj Wiem, ze mówiłeś, ze mamy tego nie pisać ale DAWAJ FOTY środka i troszkę jeszcze z zewnątrz No i felga rzecz jasne 17" minimum a nawet 18 bym włożył
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
:blink: szpachla? Dokładnie Tapicerzy mają na to na pewno jakieś sposoby, jedz z tym jak najszybciej zeby sie ta dziurka nie powiększyła.
-
[ALL] Ślady po polerce lakieru
Nie no penie ze inne mleczko tez moze być tylko, ze lakiernicy najczęściej używaja takich więc takie podałem żeby lakiernik z którym bedziesz rozmawiał wiedział, że nie gada z kolesiem któremu mozna wszystko wcisnąć Jak najbardziej mozesz użyć jakiegoś innego mleczka dobrej jakości i spróbować najpierw zrobić z tym cos samemu.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
U mnie nigdy nie pojawiła sie ta palma a śmigam po UK i przez Niemcownie jak jade do PL i kurde nic ale musze jeszcze sprawdzić jakie mam kodowanie w liczniku
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
Kolego załamie cię ale nie ma na takie coś jakiegoś patentu ale dla pewności podjedz do jakiegoś tapicera bo moze akurat maja jakieś sposoby na takie cos albo chociaż zrobi cos z tym zeby dziurka sie nie powiększała.
-
[ALL B6] Uszkodzona gumowa osłona przegubu
Nie proponuje z tym jeździc bo w końcu smar cały wyleci i przegub bedzie chodził na sucho a to dla niego śmierć. Dla przykładu przegub zamiennik kosztuje około 300-350zł a nowa guma 50zł tak więc wymieniaj jak najszybciej. Gume kup ori a nie jakiś zamiennik plastikowy Po wyjęciu usuń stary smar i dobrze byłoby wymyć przegub w rozpuszczalniku zeby wypłukać piasek który tam sie dostał przez pękniecie (chyba, ze pękniecie jest maleńkie to nie trzeba go myć) tylko dołożyć smaru. Jak już napisał Dominguez trzeba ściagnąć przegub zeby załozyć nową gumę a z tym troszke pracy jest ale ogarniety mechanik w nie całą godzinkę sobie z tym poradzi bez problemu tak więc luzik
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
No proszę 9 tysięcy z rejestracja i naprawą gdzie jest ten co pisał to :gwizdanie: za te pieniadze to by B7 sie naprawiło gdyby była tak uderzona, ciekawe ile by wtedy kolega napisał gdyby to było B7... 25tys Gratuluje zakupu i bezawaryjnej jazdy
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
No i właśnie w tym szkopuł sprawy, ze ty masz zawias s-line a ja zwykły ;( i na uskokach może mi ocierać. Czy może sie myle?? Nie chce przedobrzyć bo przedobrzyć znaczy zj***ć Czyli co? proponujesz zebym zakupił 20 mm czy 17mm?? Dodam ze twój stoi super Te co ty kupiłeś to jak je masz przykręcane?? na oddzielne śruby czy tylko na dłuższe śruby??
-
[ALL] Ślady po polerce lakieru
To co masz zaznaczone jako 2 to tylko malowanie. Co do polerki, to lakiernik który to polerował zrobił to najtańszym kosztem czyli użył tylko pasty ściernej, najprawdopodobniej Farecli G3 i nic w tym złego tyle tylko, ze powinien jeszcze nałożyć po takiej operacji mleczko zeby zlikwidować rysy jakie zrobiła właśnie ta pasta. Tak więc jak teraz pojedziesz do lakiernika powiedz mu zeby spolerował ci auto ale tylko za pomocą mleczka np. Farecla G10 a wtedy te zakola widoczne w tej chwili powinny zniknąć. Może byc opcja tez taka, ze lakier był szlifowany papierem wodnym i teraz nie jest dopolerowany i przez to widać takie matowe smugi. Naprawdę cięzko tak ocenić z zdjęcia co jest grane
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
No to pozostaje Ci chyba ściagnięcie zderzaka i zobaczenie co jest grane.
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Zapal światła i przytrzymaj manetkę spryskiwaczy szyb przez dłużej niż 2 - 3 sekundy No chyba, ze to nie działa to masz już problem i musisz szukać co jest grane
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy
Kolego to jesz lepiej do ASO tam taniej wyjdzie a mechanikowi powiedz, ze sie chyba z hu*** na głowy pozamieniał
-
[ALL B8] Przerywa podczas jazdy 2.0 TDI CR
To kto ma to wiedzieć jak nie oni?? jedz do nich i ich duś bo kase za samochód to z chęcą zabrać ale zeby usunąć jakąś usterkę to już nie.
-
[B6 AWX] Spaliny w samochodzie
tak jak napisał GRazny, sprawdz plecionkę, tylko dokładnie bo na pierwszy rzut oka nawet jak jest zepsuta to wyglada jak by była ok!
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Skoro go polecasz to zamówienie bedzie dzisiaj zrealizowane, ciekawe ile mi zawoła za wysyłkę do UK Stwierdziłem, ze 17mm bedzie wystarczające tym bardziej, ze mam standart zawieszenie przy 20mm chyba by mi tarło. Wymiary piasty w naszych furmankach to 57.1 tak jak kolo ma podane?
-
[ALL B6] Metalowy czarny trójkat w tylnych drzwiach pasażera, obok szyby
No faktycznie po przeczytaniu twojego wątku przypomniało mi się jak ten trójkąt tam siedzi. Przy wyciaganiu szyb do sciemniania musiałem powykręcać ramki więc widziałem co i jak. Dziwi mnie tylko ze miałeś zwykłe czarne te słupki skoro masz auto z 2004 roku, co innego pierwsze egzemplarze. Dobrze ze ja mam z połyskiem bo to o wiele ładniej wygląda
-
[ALL B6] Metalowy czarny trójkat w tylnych drzwiach pasażera, obok szyby
Ściągnij plastikowy trójkącik od wewnętrznej strony drzwi a wtedy zobaczysz śrubki ale nie jestem pewnien czy czasami nie będzie trzeba ściągać dodatkowo tapicerki. Na początek trójkącik wewnętrzny i będziesz już wiedział co dalej.
-
[ALL B6] G12 cena + porady
G12 plus plus miesza sie z wodą destylowaną w zależności jaką temperaturę chce sie uzyskać: 2:3 - 24*C 1:1 - 36*C 3:2 - 52*C Nr katalogowy G012 A8G M1 Pozdrawiam
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
Obawiam się, że nikt z klubowiczów ci nie pomoże skoro mówisz ze jest wyczuwalne uszkodzenie od środka opony tzn ze druty w niej poszły i jak nawet uda ci sie ja naprawić to bedzie biła tak więc zonk Najlepiej jedz do wulkanizatora i jemu to pokaż ale wydaje mi sie, ze powie coś podobnego jak ja.
-
[ALL B5] Czy czołowa szyba była z filtrem?
Na moje w B5 takiego czegos nie było
-
[ALL B6] Sportowy fotel kubełkowy
nie no pewnie przecież wedle mnie to kolega moze nawet nocniki wstawić zamiast foteli, nie moj cyrk nie moje małpy tylko, ze dla 90% albo i więcej ludzi na tym forum to wstawienie takich kubełków to wioska, tymbardziej do auta z silnikiem o mocy 136 koni w gazie Co innego jeśli mowa o samochodzie który miałby być uzytkowany na torze z silnikiem V8 i setkami koni mechanicznych