Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Ze co????? 2,60zł???????? śmiech na sali, to kupie sobie 5 zeby mieć na wszelki wypadek A co do srebrnej to szkoda gadać 15zł, rozbierzność cen masakryczna
  2. Potrzebuje nr. i jeśli da rade cene tego plastikowego kułeczka które zaślepia dziury na osłonie silnika. Brakuje mi jednej sztuki i pytanie czy w ASO sprzedają pojedyńczi te plastiki czy trzeba kupić razem z pokrywą?? a może z całym silnikiem Z góry dzieki
  3. Podziękował :notworthy: U Gajosa pokazuje nawet 19,32 nie zaleznie która strona
  4. Nie o to mi chodziło Hugo ale moze dlatego ze źle opisałem, chodzi mi o spojler koła takie cos jak tu tylko, ze do B6 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t123726.0.html;highlight=spojler+ko%C5%82a Mam nadzieje, ze teraz wszystko jasne
  5. Chodzi mi o ten plastik który jest przymocowany do nadkola i zderzaka. Jeśli jest mozliwość podania mi numeru tej części i ceny w ASO to będę wdzięczny
  6. a kadzidełko o zapachu carry albo czosnku :polew: A tak poważnie to fajny pomysł tylko, ze ja nie lubie jak cos lezy mi nadesce ale i tak chyba spróbuję Cały czas używam Ambi-pur car waniliowy i osobiście już tego zapachu nie czuje jak wsiadam do auta ale jak wsiądzie jakiś znajomy to każdy mówi ze super pachnie, pewnie dlatego, ze jak jestem już przyzwyczajony do tego zapachu. A tak z innej beczki, jak miałem A6 z skórami to ciągle tam pachniało właśnie skórą, zapach nie do porównania, coś pieknego :drool:
  7. Tak też zrobię i myśle,ze wtedy bedzie już wszystko gitarrrrra oczywiście dam znać co i jak. Dziekuje za podpowiedzi. Wczęśniej elektromechanicy kazali mi wymieniać elektrozaworki jeden po drugim, wymienić wężyki od podciśnień i nic nie dawało rezultatu, aż dziw ze zaden nie wpadł na to, ze EGR jest zasyfiony, kazdy patrzył na to tylko od strony elektroniki
  8. Ale mi chodzi o to, ze koledze ktos mógł wcisnąć kit, ze jest podgrzewana tak jak mojemu znajomemu chcieli wcisnąć, ze ma podgrzewane fotele przód i tył a na moje pytanie to gdzie sie je kurde włącza to powiedzieli, że uaktywniają sie dopiero jak spadnie temp poniżej 5 stopni, wyśmiałem ich :polew:
  9. A moze autko było pukniete w pupcie i po wymianie zderzaka ktos założył z parktronikiem którego wcześniej nie było?? Pomalował zderzak, przeciągnął kable i na tym sie skończyło
  10. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Przeciwmgielne do angoli Ja mam dwa przeciwmgłowe bo nie lubię jak coś mi gdzieś nie świeci symetrycznie:decayed:
  11. Ja zalewam cały czas V-power diesel na sheelu ale jak widze jak ciapaci prowadzą tą stacje benzynową to zaraz mam podejżenia ze robia jakieś wałki Tak czy siak wydaje mi się, ze Belgia i Niemcy maja najlepsze paliwa i jadąc przez te kraje z checia tankuje do pełna
  12. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Stokrotka temat w Audi A4 B5
    Co za osioł :doh1: Pewnie tylko przeszlifował papierem, przepryskał podkładem i dawaj lakier na to. ja bym oddał do tego lakiernika z reklamacją i pilnowałbym go cały czas
  13. Nikt ci miejscowo felgi nie pomaluje, no chyba, ze jakiś majster w szopie z dobrym bajerem który wciśnie ci, ze juz tak setki felg pomalował Cała felga albo wcale
  14. A ja troszke z innej beczki?? W jakim kraju według was jest najlepsze paliwo?? Wydaje mi sie, ze niemcownia, czy wiecie coś na temat paliw w UK??
  15. Ok to wszystko wiem EGR będzie czyszczony a potem zobaczymy co dalej.
  16. podejdzie bez zadnego problemu
  17. Faktycznie moze być zasywiony EGR, dodam, ze jak obroty zaczynają falować to autko zaczyna dymic na biało i to dosyć mocno a do tego czuć palący sie olej. Co do pompowtrysków to może zapodać jakis STP do czyszczenia?? Dynamiczne zrobie jak będę w PL tam są ładne boczne drogi to raz a dwa ładowarke do laptopa potrzebuje. Najbardziej mi chodzi o turbawke w jakim jest stanie, czy potrzebne będzie czyszczenie ale to chyba dopiero wiadomo bedzie po logach dynamicznych.
  18. Będzie lipa ale zawsze mozna sie pobawić. U nas za przemalowanie maski biorą 200 - 250 zł mnie takie malowanie czeka bo gdzieś cos mi spadło przed zimą na maske i mam wgniecenie, tak jakby kasztan spadł czy coś dam do pomalowania bo mnie to wnerwia
  19. Ok dzieki No z tą "czkawką" jest masakra nie teraz bo teraz odziwo jest ok! po podłączeniu EGR-a ale wcześniej tzn. jakies pół roku temu silnik sie dławił a jak odłączyłem wąż od EGR-a to automatycznie obroty się unormowały i chodził równiutko. Nie wiem czym to mogło być spowodowane ważne, ze teraz jest ok! Nie wierze zbytnio w to, ze coś sie samo naprawi ale w tym przypadku tak jest _________________________________________________ Po przejechaniu kilku km samochód znowu zaczął skakać na obrotach, po odłaczeniu węzyka od EGR-a automatycznie obroty wracaja do normalnych. Ma ktoś jakieś pomysły czym to jest spowodowane??
  20. A gdzie ty 800 to szlifowałeś? :doh1: o ile dobrze widze to przeszlifowałeś az do podkładu i nic juz z tym nie zrobisz Takim papierem szlifuje sie pod malowanie
  21. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na lemak temat w Audi A4 B6
    Przy masce albo przy dachu obojętnie ale lepiej przy masce tak jak napisałeś
  22. A4 chyba nie miały podgrzewanej kiery ale kto wiem moze ktos sobie tak skonfigurował wyposażenie
  23. A no faktycznie ten w środku to pomarańczowy A jaka jest różnica między 1BA a 1BR??
  24. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na lemak temat w Audi A4 B6
    szarpnij energicznie do góry i wyjdzie, nie rób tego delikatnie bo wtedy powyginasz tą listwe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.