Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Zaślepka na osłonie silnika
Ze co????? 2,60zł???????? śmiech na sali, to kupie sobie 5 zeby mieć na wszelki wypadek A co do srebrnej to szkoda gadać 15zł, rozbierzność cen masakryczna
-
[ALL B6] Zaślepka na osłonie silnika
czarne
-
[ALL B6] Zaślepka na osłonie silnika
Potrzebuje nr. i jeśli da rade cene tego plastikowego kułeczka które zaślepia dziury na osłonie silnika. Brakuje mi jednej sztuki i pytanie czy w ASO sprzedają pojedyńczi te plastiki czy trzeba kupić razem z pokrywą?? a może z całym silnikiem Z góry dzieki
-
[ALL B6] Numer części spojlera koła, przód
Podziękował :notworthy: U Gajosa pokazuje nawet 19,32 nie zaleznie która strona
-
[ALL B6] Numer części spojlera koła, przód
Nie o to mi chodziło Hugo ale moze dlatego ze źle opisałem, chodzi mi o spojler koła takie cos jak tu tylko, ze do B6 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t123726.0.html;highlight=spojler+ko%C5%82a Mam nadzieje, ze teraz wszystko jasne
-
[ALL B6] Numer części spojlera koła, przód
Chodzi mi o ten plastik który jest przymocowany do nadkola i zderzaka. Jeśli jest mozliwość podania mi numeru tej części i ceny w ASO to będę wdzięczny
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
a kadzidełko o zapachu carry albo czosnku :polew: A tak poważnie to fajny pomysł tylko, ze ja nie lubie jak cos lezy mi nadesce ale i tak chyba spróbuję Cały czas używam Ambi-pur car waniliowy i osobiście już tego zapachu nie czuje jak wsiadam do auta ale jak wsiądzie jakiś znajomy to każdy mówi ze super pachnie, pewnie dlatego, ze jak jestem już przyzwyczajony do tego zapachu. A tak z innej beczki, jak miałem A6 z skórami to ciągle tam pachniało właśnie skórą, zapach nie do porównania, coś pieknego :drool:
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów i błędu
Tak też zrobię i myśle,ze wtedy bedzie już wszystko gitarrrrra oczywiście dam znać co i jak. Dziekuje za podpowiedzi. Wczęśniej elektromechanicy kazali mi wymieniać elektrozaworki jeden po drugim, wymienić wężyki od podciśnień i nic nie dawało rezultatu, aż dziw ze zaden nie wpadł na to, ze EGR jest zasyfiony, kazdy patrzył na to tylko od strony elektroniki
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Ale mi chodzi o to, ze koledze ktos mógł wcisnąć kit, ze jest podgrzewana tak jak mojemu znajomemu chcieli wcisnąć, ze ma podgrzewane fotele przód i tył a na moje pytanie to gdzie sie je kurde włącza to powiedzieli, że uaktywniają sie dopiero jak spadnie temp poniżej 5 stopni, wyśmiałem ich :polew:
-
[B6 AVF] Problem z parktronic.
A moze autko było pukniete w pupcie i po wymianie zderzaka ktos założył z parktronikiem którego wcześniej nie było?? Pomalował zderzak, przeciągnął kable i na tym sie skończyło
-
Tylna żarówka przeciwmgielna w Audi A4 B6
Przeciwmgielne do angoli Ja mam dwa przeciwmgłowe bo nie lubię jak coś mi gdzieś nie świeci symetrycznie:decayed:
-
[ALL] Odcień paliwa a jego jakość i skład
Ja zalewam cały czas V-power diesel na sheelu ale jak widze jak ciapaci prowadzą tą stacje benzynową to zaraz mam podejżenia ze robia jakieś wałki Tak czy siak wydaje mi się, ze Belgia i Niemcy maja najlepsze paliwa i jadąc przez te kraje z checia tankuje do pełna
-
[ALL B5] Remosol
Co za osioł :doh1: Pewnie tylko przeszlifował papierem, przepryskał podkładem i dawaj lakier na to. ja bym oddał do tego lakiernika z reklamacją i pilnowałbym go cały czas
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
Nikt ci miejscowo felgi nie pomaluje, no chyba, ze jakiś majster w szopie z dobrym bajerem który wciśnie ci, ze juz tak setki felg pomalował Cała felga albo wcale
-
[ALL] Odcień paliwa a jego jakość i skład
A ja troszke z innej beczki?? W jakim kraju według was jest najlepsze paliwo?? Wydaje mi sie, ze niemcownia, czy wiecie coś na temat paliw w UK??
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów i błędu
Ok to wszystko wiem EGR będzie czyszczony a potem zobaczymy co dalej.
-
[ALL B6 ] Podsufitka s line czarna
podejdzie bez zadnego problemu
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów i błędu
Faktycznie moze być zasywiony EGR, dodam, ze jak obroty zaczynają falować to autko zaczyna dymic na biało i to dosyć mocno a do tego czuć palący sie olej. Co do pompowtrysków to może zapodać jakis STP do czyszczenia?? Dynamiczne zrobie jak będę w PL tam są ładne boczne drogi to raz a dwa ładowarke do laptopa potrzebuje. Najbardziej mi chodzi o turbawke w jakim jest stanie, czy potrzebne będzie czyszczenie ale to chyba dopiero wiadomo bedzie po logach dynamicznych.
-
[ALL B6] Rysa na drzwiach i odpryski na masce
Będzie lipa ale zawsze mozna sie pobawić. U nas za przemalowanie maski biorą 200 - 250 zł mnie takie malowanie czeka bo gdzieś cos mi spadło przed zimą na maske i mam wgniecenie, tak jakby kasztan spadł czy coś dam do pomalowania bo mnie to wnerwia
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów i błędu
Ok dzieki No z tą "czkawką" jest masakra nie teraz bo teraz odziwo jest ok! po podłączeniu EGR-a ale wcześniej tzn. jakies pół roku temu silnik sie dławił a jak odłączyłem wąż od EGR-a to automatycznie obroty się unormowały i chodził równiutko. Nie wiem czym to mogło być spowodowane ważne, ze teraz jest ok! Nie wierze zbytnio w to, ze coś sie samo naprawi ale w tym przypadku tak jest _________________________________________________ Po przejechaniu kilku km samochód znowu zaczął skakać na obrotach, po odłaczeniu węzyka od EGR-a automatycznie obroty wracaja do normalnych. Ma ktoś jakieś pomysły czym to jest spowodowane??
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
A gdzie ty 800 to szlifowałeś? :doh1: o ile dobrze widze to przeszlifowałeś az do podkładu i nic juz z tym nie zrobisz Takim papierem szlifuje sie pod malowanie
-
[ALL B6] Odrzutnik wody
Przy masce albo przy dachu obojętnie ale lepiej przy masce tak jak napisałeś
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
A4 chyba nie miały podgrzewanej kiery ale kto wiem moze ktos sobie tak skonfigurował wyposażenie
-
[ALL B6] Co to za zawieszenie?
A no faktycznie ten w środku to pomarańczowy A jaka jest różnica między 1BA a 1BR??
-
[ALL B6] Odrzutnik wody
szarpnij energicznie do góry i wyjdzie, nie rób tego delikatnie bo wtedy powyginasz tą listwe.