Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
Nie da się wyciągnąć czujnika bez demontazu zderzaka, mało miejsca a tak poza tym powiedz jak odepniesz kable od czujnika??? :gwizdanie: Srebrna listwa jest tylko nakładką i pod nią jest plastik tak więc nie widać czujnika. :gwizdanie: No chyba, ze w B& jest inaczej niż w B6
-
[ALL B5] Listwa szyby przedniej
niestety bez wycięcia szyby jej nie wyciągniesz tzn. jak się uprzesz to wyciągniesz ale już jej nie włożysz z powrotem jeśli wiesz co mam na myśli
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
I jak się sprawowała się taka łatka ? Przejeździło się na tej oponie kilka sezonów, czy może nowy kawałek gumy odpadł po jakimś czasie ? A może opona wystrzeliła podczas jazdy ? Dlaczego nie pojedziesz do wulkanizatora?? jedz i niech on ci powie ze jak chcesz zyć to masz kupić nową. W tym miejscu gdzie masz uszkodzoną tą opone są praktycznie największe naprężenia. Strzeli ci opona przy 100km/h na mokrej nawierzchni i już nie chodzi o ciebie bo skoro życie ci nie miłe to kit, ale przy okazji możesz komuś innemu krzywdę zrobić a potem będziesz sobie w brode pluł, ze mogłem kupić nową opone za 150zł. Moze troche drastyczny scenariusz ale tak może być. Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy, opona to mozna powiedzieć, ze najważniejsza rzecz w samochodzie bo to ona jest odpowiedzialna za trzymanie sie auta na drodze a ty na tym osczędzasz. Amen
-
[ALL B6] Listwa ozdobna prawych przednich drzwi.
Pytanie o jaka listwe Ci chodzi?? bo na drzwiach są 3 Dolna progowa jest przykręcana więc nie wiem jak mógł ją wyrwać Środkowa jest przyklejana Górna pod szybą jak jest chromowana to nie idzie jej wyciągnąć bez demontażu ramki, jak jest czarna to jest taka możliwość. Tak więc sprecyzuj najpierw pytanie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
A co miałeś wcześniej?? Moze sprawdz w kodach wyposażenia, tam będzie zawarte jakie było koło od początku. Ja u siebie nie miałem dojazdówki tylko pierdoły do naprawienia koła typu kompresor i "łatke" w spreyu po kupnie zapasu musiałem wywalić styropian z miejsca koła zapasowego bo tez nie mogłem tam upchnąć koła. Tylko, ze ja mam sedana a ty avanta. Najlepiej będzie jak sie wypowie ktoś kto ma avanta wtedy bedzie sprawa jasna
-
[ALL B6] Metalowy czarny trójkat w tylnych drzwiach pasażera, obok szyby
Ja jak już wcześniej pisałem mam chromy wokół szyb no i trójkąciki jak i słupki w połysku, ale dzisiaj widziałem A4 z 2002 roku z relingami chromowanymi a te trójkąty i słupki miał matowe.
-
[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
No to zderzak out
-
[ALL B6] Dojazdówka (jaki rozmiar) a quattro
17" o tym samym rozmiarze albo 16" 205/55/16 tak jak napisał soobolek. Jakiej osłony koła nie możesz przykręcić?? to co koło sie nie mieści??
-
Zwracają Opłatę recyklingową
Dokładnie!A co do tego co napisałem wcześniej, ze mi zwrócili kase za 3 samochody to mój błąd bo nie chodziło mi o recykling tylko o akcyzę sorki za zamieszanie jakie wprowadziłem ale tak jak pisałem latał za tym mój brat bo ja jestem w UK to dlatego ta pomyłka. Proszę o wybaczenie karę przyjmę bez żadnego problemu
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
100zł to jak za darmo, widać, że kolesie ode mnie z miasta nie znaja sie na rzeczy bo gdyby wiedzieli, że to s-line i można sprzedac za 300zł to na 100% by tego nie puścili za 100zł ale właśnie na takie okazje i pomyłki trzeba polować
-
[ALL] Zarysowania (metalic)
No można było tylko, że najpierw musiałem się dowiedzieć co gdzie i jak
-
[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
Przód czy tył?? a z resztą nie robi to różnicy bo i tak trzeba ściągać zderzak tzn. tylny na 100% a przedni jeżeli padniety czujnik jest jednym z tych środkowych to możliwe ze idzie go wyciągnąć bez demontazu zderzaka ale niech sie lepiej wypowiedzą jeszcze koledzy którzy mają B7
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no chyba, ze opcja wymiany na new tak jak wspomniałem ale gdybyś coś wymyslił to dawaj to na form jak najszybciej
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja na moich chromach też tak mam i nawet jak miałem auto polerowane to lakiernik polerką próbował to dopolerować i nic Mam to tylko na listwie drzwiowej kierowcy a reszta jest idealna, w najgorszym wypadku wymienie ja na nową ale to rozkręcanie drzwi mnie od tego odpycha. To wygląda jakby siedziało pod chromem i za huhu nie idzie tego dopolerować
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Ale ja mam zamiar zapodac dystanse na tył wiec nie będę szalał zeby zakładac z tyłu 20 a z przodu nic bo jak to będzie wyglądać A w razie czego jak mi sie odmieni zachce mieć przód szerszy to te 17mm z tyłu wrzucę na przód a na tył zapodam nowe 20mm
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
no właśnie masz ET 30 i wszystko wiadomo więc co się dziwisz truckmaniac czyli masz taki sam zawias jak ja i 20mm jest ok?? a jaka opona?? 235 czy 225?? wydaje mi sie 17mm u mnie będzie super
-
[ALL] Paint fix pro
ale zasady i technologia taka sama a jeśli nie taka sama to bardzo zbliżona
-
[ALL] Ślady po polerce lakieru
Zeby doprowadzić lakier do stanu perfekcyjnego (a z tymi kosmetykami jest to możliwe) to potrzebujesz zestaw ale najlepiej zadaj pytanie w tym dziale http://www.a4-klub.pl/smf/wszystko_o_pielegnacji_auta_kosmetyki_meguiars_dobre_ceny_dla_klubu-t1514.0.html a LukaszR odpowie Ci na twoje pytanko jak nikt inny
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
bish-kopt kolega designer przy ET 43 i oponie 235 ma 20mm, fotki w tym wątku Ja mam ET 45 czyli felga jest jeszcze bardziej cofnieta niż jego tak więc 17mm powinno wejść bez problemu.
-
[ALL B7] Szyberadach Solar -czy ktoś robił ?
czyli opcja o której wiedziałem ale myslałem ze ma coś jeszcze, np jakieś doładowywanie aku albo cosik. W każdym bądz razie sprawa wychładzania auta w upalny dzień jest super
-
[ALL] Zarysowania (metalic)
Flinstone nie rzucaj fochem Jak juz napisałem daj fotke a ci powiem czy element nadaje sie do malowania czy da sie go spolerować. Wszystko zależy od tego jak głęboja jest ta rysa bo szeroka może być nawet na 10cm ale jak jest płytka (nie sięgająca bazy czyt. koloru) to wtedy idzie wszystko spolerować. Oczywiście nie za pomocą samej pasty. Jest do tego potrzebny papier ścierny 2000 lub 2500 a potem spolerowanie maszynowo bo ręcznie raczej smatowiałego lakieru nie dopolerujesz. Nie używaj zadneg spreyu bo tylko pogorszysz sprawę, zaufaj mi Myśle ze teraz odpowiedziałem na twoje pytanie tak jak tego oczekiwałeś.
-
[ALL B7] Szyberadach Solar -czy ktoś robił ?
A co dokładnie ma za zadanie solar dach?? Interesują mnie wszystkie możliwe opcje.
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
no mi też sie wydaje ze od RS bardziej by pasiły Co do podrabianych felg to miałem tylko raz i jak najbardziej byłem zadowolony, rzadnych problemów z nimi nie miałem.
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Ok! dzięki designer ja kupie 17mm, na pewno bedzie lepiej niż teraz a tym bardziej ze chcę tylko na tył to zeby dziwnie nie wyglądało ze tył wypchniety na maxa a przód nie to myślę ze 17mm będzię najlepszym rozwiazaniem. czekam na foto
-
[ALL B6] Wymontowanie panelu z przyciskami dezaktywacji alarmu z boczka
skoro masz tapicerkę sciągniętą to masz to jak na tacy więc nie wiem w czym problem??