Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
To do tych letnich 18" też masz te dystanse załozone nieee nie ma takiej opcji
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
nie wiem czy tylko sie pomyliłeś z tym ET??bish - kopt to jakie dystanse proponujesz do ET 45 Felgi 17" i opon 235/45 przy zawieszeniu 1BA ??
-
[ALL] Problem z rozładowujący się akumulatorem na postoju
skoro sie spalił bezpiecznik tzn ze było tam jakieś spięcie. Na masz jakieś spiecie do masy i tam ci prąd z aku ucieka
-
205/60R16 Czy Będą pasowały do Audi A4 Quatro
Opona nie powinna ocierać o wahacz. Dasz dystans i bedzie wszystko ok! Jakie ET ma felga??
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Przy ET 40 to i tak już felga stoi chyba równo z błotnikiem przy oponie 235 więc ktoś ci źle doradził [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 19:27_________________________________________________ Przemek możesz podać gdzie/u kogo kupiłeś ku przestrodze dla innych? Ale to nie wina sprzedających tylko kolega nie zapanował
-
[ALL B6] Pokrętło i cztery guziczki Co to?
to zapalniczka kolego [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 15:27_________________________________________________ skoro nie współpracuje to po co tam jest??
-
[ALL B6] Jakie pierścienie centrujące ?
Nic z tego nie rozumiem ale skoro dostałeś pierścień centrujący 57.1 do tych felg to to musi pasić
-
[ALL B5] Lakierowanie całego samochodu - jakie koszty , jaki kolor polecacie ??
A sorki nie widziałem linku pod zdjeciami Ja osobiście nie okleiłbym auta, ewentualnie jakieś pojedyncze elementy typu dach czy np jakas reklama. Podczas malowania lakiernik moze usunąć ci jakieś wgniecenia/rysy/rdzę podczas oklejania już nie da rady się tego zrobić
-
[ALL B6] Pokrętło i cztery guziczki Co to?
Mała navi pomiedzy zegarami, czytaj na FIS-ie lub gdzieś sie juz z tym spotkałem na forum ze jak są 3 przyciski to (2 małe 1 duży) to jest to do obsługo webasto ale co do tego to nie jestem pewien bo w tamtym wątku też nikt nie był pewien
-
[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
Co do listwy to nie wiem bo w B6 nie ma takiej możliwości a co do odpięcia kabla po wyciągnięciu czujnika to takiej opcji nie ma bo kable sa przymocowane do zderzaka i nie ma tak długiego kabla zebyc mógł sobie tak na luzie to wszystko zrobić.
-
[B6 AVF] Moduł komfortu i autoalarm
A masz na drzwiach kierowcy, w kieszeni przyciski do dezaktywacji alarmu?? jak nie to nie masz alarmu.
-
[ALL B6] Wymiana szyb manualnych na elektryczne
potrzebujesz całą ramke bez szyby plus silniczek a do tego musisz ciągnąć kabelki. Jeszcze wymiana plastików w tapicerce drzwi cie czeka albo całej tapicerki, jak kto woli
-
[B5 AJM] Krótkie trasy
Możesz śmignąć przez Niemcy do pracy A tak poważnie to bez przesady, jeździsz tak jak musisz i nic sie nie stanie. Mój brat od 7 lat jeździ dieslem do pracy 8km w jedną strone i nic sie nigdy nie działo.
-
[ALL B5] Lakierowanie całego samochodu - jakie koszty , jaki kolor polecacie ??
Miałem na myśli oklejanie np. lamp do malowania bez ich wykręcania a nie oklejenie samochodu jakąś folią
-
[ALL B6] Listwa ozdobna prawych przednich drzwi.
Ta środkowa wąska listwa jest na 10000% przyklejana na taśmę dwustronną i nie ma na niej zadnych spinek sa tylko małe plastikowe bolczyki które stabilizują wysokość i położenie listwy. Ale jeśli twierdzisz ze listwa została zerwana to wydaje mi sie ze juz jej nie przykleisz bo ten co ja zrywał to szarpiąc za nią powyginał będące w środku aliminium tak więc czeka cię tylko kupno nowej listwy. Np http://www.allegro.pl/item981353694_audi_a4_b6_listwa_drzwi_przednich_prawych.html cena dobra
-
[ALL B5] Lakierowanie całego samochodu - jakie koszty , jaki kolor polecacie ??
Bez malowania środków to troszke dziwnie bedzie to wyglądać i przy sprzedaży będziesz miał problem, no chyba ze masz zamiar mieć już ten samochód do końca jego zywota dobra ale nie o tym miałem pisać Tak wiec u nas lakiernicy za całe auto wołają od 2500 zł pod warunkiem, ze rozkrecisz sam całe auto. Jesli oni beda to robić to jakieś 300zł musisz jeszcze doliczyć. Troszke rozkręcania jest bo zderzaki, dokładki, listwy, progi, ramki w drzwiach musisz rozkręcić. No chyba, ze lakiernik powie ci ze nie musisz bo on wszystko oklei ale jak tak zrobi to za kilka miesiecy zobaczymy posta od ciebie typu "przy styku błotnika ze zderzakiem schodzi mi lakier, co z tym zrobić?"
-
[B6 ALT] Jaką mam skrzynię?
Mając multi zrobiłbym to jako pierwsze
-
[ALL B6] Uszkodzona gumowa osłona przegubu
No to jak jedziesz tym autem i to jeszcze daleko albo po autostradzie z dużą prędkością to smar ci cały wyrzuci na zewnątrz a przegub zostanie suchy tak więc po powrocie mozesz czasami z gumą szykować sie na wymiane przegubu też Ale nie martw się bo są dwa plusy: - roboty dokładnie tyle samo co przy samej wymianie gumy, - o smar sie nie musisz martwić bo jest w zestawie z przegubem :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Jaką mam skrzynię?
Kolega po raz pierwszy pewnie ma audi i na 100% po raz pierwszy skrzynie automat Masz skrzynie multi na 100%Jak juz napisał OLO_GDA miłego czytania i zakładania nowych tematów
-
[ALL B6] Po wymianie skrzyni biegow...pytanie
Troche dziwne zeby skrzynia gwizdała Zakres obrotów odpowiadał by mniej wiecej turbinie tak jak sugeruje GILI ale skoro jestes pewien ze to skrzynia to najlepsze co możesz teraz zrobić to wymiana oleju najlepiej ori z ASO bo jakieś zamienniki zimą mogą cie załamać. Dziwi mnie, ze mechanik nie wymienił oliwki przy zakładaniu nowej skrzynki
-
[ALL B5] Czy wymieniać drugi raz filtr klimatyzacji?
Ten filterek w ASO kosztuje coś około 10zł więc jedz i wymień, ja go wymieniam za każdym razem jak jade na sprawdzenie klimy przed sezonem.
-
[ALL B6] na jaki wymienic olej?
Dlatego podałem link nieco wyżej i niech sobie kolega przeczyta co jest najważniejsze a jaką firmę wybierze to już od niego zależy
-
[ALL B6] na jaki wymienic olej?
Coś mi sie wydaje, ze tyle ile bedzie odpowiedzi na to pytanie tyle bedzie wymienionych rodzai oleju i w niczym nie pomożemy koledze
-
[B7 BPW] Pierwszy przegląd :)
Ilu ludzi tyle opini odnośnie oleju, poczytaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html A co do reszty to filip1001 wszystko opisał
-
[ALL B6] na jaki wymienic olej?
Kolego zalej nawet jadalnym byleby spełniał normę 505.01, 506.01 lub 507.00 a tak powaznie to polecamy motul: http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html