Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Krótkie pytanko panowie Mam na spręzynach paski w kolorach niebieski, czerwony i rózowy i teraz pytanko co to za rzężyny zwykłe czy niezwykłe
  2. Tak wiec zrobiłem jeszcze raz logi bo w ostatnich były pewne nie dociągnięcia tak więc: Grupy: 000,001,003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11221.html Grupy: 004,007,013 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11223.html (teraz silnik miał chyba dobrą temp ) Grupy: 015,018,023 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11222.html Grupy: 014,016,017 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11224.html (te chyba nie są potrzebne) Basic settings Grupy: 000 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11225.html Grupy: 003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11227.html (z podłączonym EGR-em) Grupy: 011 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11226.html No i jeszcze jedna sprawa a mianowicie wyskoczył mi taki błąd: 1 Fault Found: 17996 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Open Circuit P1588 - 35-10 - - - Intermittent Czy to oznacza poduszkę pod silnikiem?? bo poduche wymieniłem na nie ori i kabel nie jest podłączony
  3. Ale nikt tu nie mówi o szlifowaniu szyby, zwykłe przepolerowanie np. pasta polerską do lakiery powinno usunąć rysę a napewno nic nie zrobi z szybą
  4. A tak z innej beczki to czy w B6 idzie przyciskami wykasować serwis???
  5. Czyli kamień z serca statyczne wypadły pomyslnie teraz tylko zrobie dynamiczne i zobaczymy jak sie ma motorownia. Poczekam co tam jeszcze inni napiszą
  6. Logi robione vagiem 311,2 Jutro przepale samochód i zrobie jeszcze raz grupe 007 i grupe 003 BS z podłaczonym EGR-em
  7. A teraz 007 jest źle zrobione?? [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________a czy w grupie 018 nie powinno być samych zer???
  8. Poziomują sie tylko raz a za kolejnym razem nie, tzn. jeśli auto stoi całą noc i właczysz światła to sie wypoziomuja ale jak je zaraz zgasisz i np za 30 sekund znowu właczysz to poziomowac sie juz nie będą. Przynajmniej tak miałem w A6 wiec mysle ze w A4 jest tak samo
  9. Dynamicznych nie jestem teraz w stanie zrobić ale statyczne z podłączonym EGR-em zrobie jutro i dorzucę je do wątku
  10. Dobrze to słyszeć EGR mam odłaczony bo na jałowym samochód strasznie kuleje, nie wiem czym to moze byc spowodowane, a moze podłaczyć EGR i zrobić logi jak właśnie tak przerywa??
  11. Z tego co widac to rysa nie jest głęboka więc papier 2500 a potem polerka załatwi sprawe. Najlepiej jedz z tym do lakiernika sam sie za to nie zabieraj. Jak masz kombinować z tymi odpryskami to lepiej pomaluj tą maske całą i napewno przy sprzedazy nikt ci nic nie zarzuci a jak pokażesz jeszcze fotki dlaczego malowałeś to cie nawet kupujący pochwali, ze to pomalowałeś. Wypełniając te odpryski pendzelkiem na pewno przód auta straci troszke na estetyce
  12. Właśnie teraz zauważyłem ze miało temperature 79 a nie 82 ale to dlatego ze przed logami polatałem tylko po mieście i widocznie za mało, normalnie zawsze Vag pokazuje 82 stopnie. termostat był wymieniany razem z rozrządem 3 tys km temu.
  13. Tak więc jak w temacie, mam tylko logi statyczne bo laptop trzyma mi baterie na max 10 min a ładowarkę samochodową ma w PL mój brat tak więc jak wrócę do PL to zrobie tez logi dynamiczne. Poza tym u nas jest gdzie je zrobić a tutaj w UK zbytnio nie ma mało uczęszczanych dróg tak jak w PL No więc ocencie proszę najpierw statyczne: grupy 000, 001, 003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11153.html grupy 004, 007, 013 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11154.html grupy 014, 018, 023 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11155.html Basic settings grupa 000 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11156.html grupa 003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11157.html grupa 011 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11158.html Dodam, ze EGR mam zaślepiony ale i tak jestem ciekaw co i jak.
  14. Maska do malowania i innego wyjścia nie ma a rysa którą pokazałeś jest do spolerowania bez najmniejszych problemów bo jest tylko powierzchowna. Wiem co mówię, tzn. piszę
  15. Dlatego zawsze takie cosik trzeba namoczyć a potem zmyć
  16. Taka ryski powinien ci usunąć nawet lakiernik za pomocą polerki myslałem ze masz jakieś głębokie rysy np. od wycieraczek czy cos w tym rodzaju
  17. Nie słyszałem o takich kosmetykach ale słyszałem za to firmach które polerują szyby.
  18. CZERWONAniunia mnie sie te lampy nie podobają Ori jest ładniejsza Za to naklejka od Witka jest fajna szkoda tylko ze krzywo przyklejona
  19. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na laki83 temat w Audi A4 B6
    Tez tak mysle ale fote zawsze można oblukać
  20. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na laki83 temat w Audi A4 B6
    dawaj fote a potem będziemy pisać co mozna z tym zrobić
  21. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    tylko malowanie, innej opcji na tą felge nie ma
  22. z odległości nic nie widać faktycznie ale wiem jak to jest, wiesz o tym ze jest felga odarta i juz cie to drażni chyba kazdy tak ma i to nie tylko z felgami a z całym autem.
  23. z tego co widzę to jest tam otarcie az do metalu tak więc polerka nic nie poradzi. Daj zdjęcie całej felgi. Na tylko malowanie [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:01_________________________________________________następnym razem nie oszczędzaj tylko śmigaj do duzego zakładu i zapłać 2 złote więcej za zakładanie opony. Przynajmniej jak tam się coś takiego stanie to wołasz kierownika i pokazujesz co jest grane.
  24. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Stokrotka temat w Audi A4 B5
    Nie musisz kupować nowej maski, zeszlifuj dokładnie maskę papierem, umyj dokładnie rozpuszczalnikiem na to podkład no i po lakier, jesli lakiernik dokładnie wszystko zrobi to nic sie nie powinno z tym dziać.
  25. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Nr 2 i 18 cali To moje skromne zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.