Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Co to za zawieszenie?
Krótkie pytanko panowie Mam na spręzynach paski w kolorach niebieski, czerwony i rózowy i teraz pytanko co to za rzężyny zwykłe czy niezwykłe
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów i błędu
Tak wiec zrobiłem jeszcze raz logi bo w ostatnich były pewne nie dociągnięcia tak więc: Grupy: 000,001,003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11221.html Grupy: 004,007,013 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11223.html (teraz silnik miał chyba dobrą temp ) Grupy: 015,018,023 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11222.html Grupy: 014,016,017 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11224.html (te chyba nie są potrzebne) Basic settings Grupy: 000 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11225.html Grupy: 003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11227.html (z podłączonym EGR-em) Grupy: 011 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11226.html No i jeszcze jedna sprawa a mianowicie wyskoczył mi taki błąd: 1 Fault Found: 17996 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Open Circuit P1588 - 35-10 - - - Intermittent Czy to oznacza poduszkę pod silnikiem?? bo poduche wymieniłem na nie ori i kabel nie jest podłączony
-
[ALL] Kosmetyki do usuwania rys z szyby przedniej
Ale nikt tu nie mówi o szlifowaniu szyby, zwykłe przepolerowanie np. pasta polerską do lakiery powinno usunąć rysę a napewno nic nie zrobi z szybą
-
[B6 AVF] Nie wyświetla daty
A tak z innej beczki to czy w B6 idzie przyciskami wykasować serwis???
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów
Czyli kamień z serca statyczne wypadły pomyslnie teraz tylko zrobie dynamiczne i zobaczymy jak sie ma motorownia. Poczekam co tam jeszcze inni napiszą
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów
Logi robione vagiem 311,2 Jutro przepale samochód i zrobie jeszcze raz grupe 007 i grupe 003 BS z podłaczonym EGR-em
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów
A teraz 007 jest źle zrobione?? [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________a czy w grupie 018 nie powinno być samych zer???
-
[B6 AVF] Po odpaleniu obroty = 1000, po rozgrzaniu i tak za wysokie
Poziomują sie tylko raz a za kolejnym razem nie, tzn. jeśli auto stoi całą noc i właczysz światła to sie wypoziomuja ale jak je zaraz zgasisz i np za 30 sekund znowu właczysz to poziomowac sie juz nie będą. Przynajmniej tak miałem w A6 wiec mysle ze w A4 jest tak samo
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów
Dynamicznych nie jestem teraz w stanie zrobić ale statyczne z podłączonym EGR-em zrobie jutro i dorzucę je do wątku
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów
Dobrze to słyszeć EGR mam odłaczony bo na jałowym samochód strasznie kuleje, nie wiem czym to moze byc spowodowane, a moze podłaczyć EGR i zrobić logi jak właśnie tak przerywa??
-
[ALL B6] Rysa na drzwiach i odpryski na masce
Z tego co widac to rysa nie jest głęboka więc papier 2500 a potem polerka załatwi sprawe. Najlepiej jedz z tym do lakiernika sam sie za to nie zabieraj. Jak masz kombinować z tymi odpryskami to lepiej pomaluj tą maske całą i napewno przy sprzedazy nikt ci nic nie zarzuci a jak pokażesz jeszcze fotki dlaczego malowałeś to cie nawet kupujący pochwali, ze to pomalowałeś. Wypełniając te odpryski pendzelkiem na pewno przód auta straci troszke na estetyce
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów
Właśnie teraz zauważyłem ze miało temperature 79 a nie 82 ale to dlatego ze przed logami polatałem tylko po mieście i widocznie za mało, normalnie zawsze Vag pokazuje 82 stopnie. termostat był wymieniany razem z rozrządem 3 tys km temu.
-
[B6 AVF] Proszę o ocenę logów
Tak więc jak w temacie, mam tylko logi statyczne bo laptop trzyma mi baterie na max 10 min a ładowarkę samochodową ma w PL mój brat tak więc jak wrócę do PL to zrobie tez logi dynamiczne. Poza tym u nas jest gdzie je zrobić a tutaj w UK zbytnio nie ma mało uczęszczanych dróg tak jak w PL No więc ocencie proszę najpierw statyczne: grupy 000, 001, 003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11153.html grupy 004, 007, 013 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11154.html grupy 014, 018, 023 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11155.html Basic settings grupa 000 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11156.html grupa 003 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11157.html grupa 011 http://vaglog.rtnet.pl/pawel.wojtyniak84_11158.html Dodam, ze EGR mam zaślepiony ale i tak jestem ciekaw co i jak.
-
[ALL B6] Rysa na drzwiach i odpryski na masce
Maska do malowania i innego wyjścia nie ma a rysa którą pokazałeś jest do spolerowania bez najmniejszych problemów bo jest tylko powierzchowna. Wiem co mówię, tzn. piszę
-
[ALL] Kosmetyki do usuwania rys z szyby przedniej
Dlatego zawsze takie cosik trzeba namoczyć a potem zmyć
-
[ALL] Kosmetyki do usuwania rys z szyby przedniej
Taka ryski powinien ci usunąć nawet lakiernik za pomocą polerki myslałem ze masz jakieś głębokie rysy np. od wycieraczek czy cos w tym rodzaju
-
[ALL] Kosmetyki do usuwania rys z szyby przedniej
Nie słyszałem o takich kosmetykach ale słyszałem za to firmach które polerują szyby.
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
CZERWONAniunia mnie sie te lampy nie podobają Ori jest ładniejsza Za to naklejka od Witka jest fajna szkoda tylko ze krzywo przyklejona
-
[ALL B6] Rysa na lampie
Tez tak mysle ale fote zawsze można oblukać
-
[ALL B6] Rysa na lampie
dawaj fote a potem będziemy pisać co mozna z tym zrobić
-
[ALL] Zdarty rant felgi
tylko malowanie, innej opcji na tą felge nie ma
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
z odległości nic nie widać faktycznie ale wiem jak to jest, wiesz o tym ze jest felga odarta i juz cie to drażni chyba kazdy tak ma i to nie tylko z felgami a z całym autem.
-
[ALL] Jak zlikwidować otarcia z felgi?
z tego co widzę to jest tam otarcie az do metalu tak więc polerka nic nie poradzi. Daj zdjęcie całej felgi. Na tylko malowanie [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:01_________________________________________________następnym razem nie oszczędzaj tylko śmigaj do duzego zakładu i zapłać 2 złote więcej za zakładanie opony. Przynajmniej jak tam się coś takiego stanie to wołasz kierownika i pokazujesz co jest grane.
-
[ALL B5] Remosol
Nie musisz kupować nowej maski, zeszlifuj dokładnie maskę papierem, umyj dokładnie rozpuszczalnikiem na to podkład no i po lakier, jesli lakiernik dokładnie wszystko zrobi to nic sie nie powinno z tym dziać.
-
[ALL B6] Która fela
Nr 2 i 18 cali To moje skromne zdanie