Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Metalowy czarny trójkat w tylnych drzwiach pasażera, obok szyby


robak1305

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnij plastikowy trójkącik od wewnętrznej strony drzwi a wtedy zobaczysz śrubki ale nie jestem pewnien czy czasami nie będzie trzeba ściągać dodatkowo tapicerki.

Na początek trójkącik wewnętrzny i będziesz już wiedział co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo - to niestety troszkę bardziej skomplikowane będzie :wink4:. Nie tylko tapicerkę drzwi ale i ramkę szyby trzeba zrzucić...

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_polysk_podmiana_oslony_slupka_b_i_blendy_szyby_na_wariant_z_polyskiem-t94599.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie po przeczytaniu twojego wątku przypomniało mi się jak ten trójkąt tam siedzi. Przy wyciaganiu szyb do sciemniania musiałem powykręcać ramki więc widziałem co i jak.

Dziwi mnie tylko ze miałeś zwykłe czarne te słupki skoro masz auto z 2004 roku, co innego pierwsze egzemplarze. Dobrze ze ja mam z połyskiem bo to o wiele ładniej wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie po przeczytaniu twojego wątku przypomniało mi się jak ten trójkąt tam siedzi. Przy wyciaganiu szyb do sciemniania musiałem powykręcać ramki więc widziałem co i jak.

Dziwi mnie tylko ze miałeś zwykłe czarne te słupki skoro masz auto z 2004 roku, co innego pierwsze egzemplarze. Dobrze ze ja mam z połyskiem bo to o wiele ładniej wygląda :naughty:

ja mam jeden z pierwszych egzemplarzy i są na połysk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 jest 2001/02 więc wydaje mi się, że w połysku są jeśli mamy listwy chrom , a mat jeśli zwykłe czarne, bez względu na rok produkcji :mysli: niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 jest 2001/02 więc wydaje mi się, że w połysku są jeśli mamy listwy chrom , a mat jeśli zwykłe czarne, bez względu na rok produkcji :mysli: niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :wink4:

bardzo prawdopodobne :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło tak być - u mnie seryjnie był mat przy czarnych listwach i srebrnych relingach. Zobaczymy co inni koledzy napiszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już wcześniej pisałem mam chromy wokół szyb no i trójkąciki jak i słupki w połysku, ale dzisiaj widziałem A4 z 2002 roku z relingami chromowanymi a te trójkąty i słupki miał matowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...