Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
ykk zawias zwykły i to mnie tez wkurza ze stoi jak widły w gnoju fayera no stwierdziłem, ze zmienie na s-line, jak bedę sprzedawał to może będzie bardziej oko przyciagał
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Już kiedyś ktoś pokazywał ten zderzak na forum. Jak dla mnie to drogo bo kratki są pomalowane trzeba by je malować na czarno a malowane to już nie to samo co ori plastik. Ja za zderzak dałem 340zł a za dokładke 320zł czyli razem 660zł Najdroższy w tym wszystkim jest gril którego tu niestety nie ma. Reasumując lepiej kupić graty oddzielnie za te 660 czy też 700zł plus kratki w ASO za 95zł sztuka co daje nam 890zł a nie 1000zł plus przesyłka za ten z pomalowanymi kratkami. No chyba, że za te pieniadze byłby z grilem to juz inna bajka Mi kratki i gril kupił klubowicz Wąski za co jestem mu bardzo wdzieczny bo dzieki niemu zaoszczedziłem 150zł na tych plastikach
-
[ALL B5] Wgniecione drzwi i nadkole - szacowany koszt naprawy ?
Szkoda, że tylne nadkole też pomalował A te ślady po naklejkach city handlowy to skąd masz na drzwiach?? Ogólnie to ceny są u was wysokie za takie malowanie. Ja za cały zderzak tydzień temu płaciłem 200zł. Są u nas tacy którzy wołają po 450zł za alement ale nikt do nich nie wozi i to nie dlatego, że drogo tylko dlatego, że papracze więc drogo nie zawsze znaczy dobrze takie małe OT
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Kolor sie nie rózni, słońce na błotniku się odbija i to tyle porównaj zderzak z maską, tam nie ma różnicy W sobote jak umyje autko to porobie lepsze fotki z dalszej odległości.
-
[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)
śmigałeś wtedy A6, chyba ze naprawde myle cie z kimś innym z forum A6 ale mało ważne, taczka jest ważna a cabrio jest kox jedno z aut które chciałbym mieć w swoim garażu
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu i paru innych rzeczy, koszty gratów..
Ja juz jestem po wymianie, wszystkie graty kupiłem u TOM77 firmy INA i SKF z przesyłka wyniosło mnie to 833zł Wymieniałem wszystko oprócz napinacza paska wielorowkowego bo ten napinacz wymieniłem kilka miesiecy temu. Sprzęghiełko alternatora było zatarte na amen tak więc tą częśc na moje trzeba wymieniać tak samo często jak rozrząd.
-
[B5 AFN] Jaka cena za lakierowanie lusterka?
Na moje 100zł to troche drogo ale z drugiej strony za mniejsze pieniadze nikomu nie bedzie się chciało babrać bo na pomalowanie lusterka straci prawie tyle samo czasu co na pomalowanie zderzaka wliczając mycie pistoletu po malowaniu Mi za zderzak lakiernik zabrał 200zł ale dodam ze to znajomy.
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Normalnie całkiem inny samochód jeszcze listwy od S4 by sie przydały ale to później bo po wizycie w PL wydałem na autko 2500zł bo oprócz zderzaka szedł kompletny rozrząd do wymiany razem z rolkami i sprzęgłem dwukierunkowym alternatora a do tego oliwa i filtry.
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Napisałem na PW co i jak i zeby kolega fotke zapodał. Na allegro mam używke za 320zł z przesyłką tylko koledzy mówią, że drogo i mam się wstrzymać. Zobaczymy co napisze kolega. _________________________________________________ Dokładka S-lina zakupiona od klubowicza czaki22 podobno nówka sztuka nie śmigana Teraz tylko czękac na kolege Wąskieego za kratkami grilem a potem tylko rezać Juz nie mogę się doczekac [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 18:02_________________________________________________Nowe foty po założeniu sderzaka s-line
-
[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)
Ładna sztuka arturro Jakbyś nie wiedział kto pisze to ja jestem ten co cie poganiał jakieś 2 lata temu na autostradzie w belgii w drodze to promu Pamietasz?? Śmigałem wtedy A6 2.5 TDI Q Chyba, ze cie z kimś myle ale na moje to sie nie myle
-
[B6 AVF] Napinacze i rolki paska rozrzadu+paska akcesoriów (alter,wspomaganie,klima)
Hmm... muszę sprawdzic ten wydech, może to faktycznie od tego
-
[B6 AKE] Pytanie o zderzak przedni
Dopisany: 12 Luty 2010, 14:55_________________________________________________ Ja wiem czy cięzko Proszę http://moto.allegro.pl/item914756266_audi_a4_b6_zderzak_przedni_przod.html Wszystko co ori to lepsze Tak jak pisali przedmówcy, podrabiany jest wykonany z gorszych materiałów które nie są takie plastyczne jak ori a co dalej za tym idzie napewno nie spasujesz go dokładnie z nadwoziem a to wtedy będzie juz kiszka :wink4
-
[B6 AVF] Napinacze i rolki paska rozrzadu+paska akcesoriów (alter,wspomaganie,klima)
Mam ten sam problem Raz częsie mocno raz słabiej i nie wiem od czego to zalezy Cały tydzień np jest ok! drgania delikatne tak jak na diesla przystało a innym razem trzęsie, że aż czuć te drgania na dupsku jak sie siedzi na fotelu Tak więc nie wiem o co chodzi. Teraz od jakiegos tygodnia mam spokój i nie trzęsie. Zachwile ktoś napisze, ze to dwumas ale ja narazie nie przyjmuje takiej opcji do wiadomości Poduszke skrzyni wymieniłem na ori z ASO razem z aluminiową łapa bo miałem pękniętą i nic sie nie poprawiło. Poduszka silnika wymieniona i też bez róznicy Za tydzień wymieniam kompletny rozrząd oraz graty w alternatoze itp więc zobaczymy.
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
Hmmm mi też bedzie potrzebny chyba przegub z od strony kierowcy Narazie nie będę wymieniał bo stuki są tylko przy ostrym ruszaniu na skręconych kołach. gdy rusza sie normalnie/dynamicznie nic nie stuka. Tak więc muszę śledzić ten wątek
-
[B6 AWX] Zbyt szybko miga prawy kierunkowskaz
HiRide ale w kolegi przypadku to napewno przepalona zarówka
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
Hmmm... ale w A6 C5 z 2001 roku sie otwierają bo mój ziomek jak wycedził w dupsko innemu to wszystkie mu automatycznie zjechały w dół więc dlatego pytałem czy w A4 też coś takiego jest O tym było już gdzieś pisane, ze szyby same sie opuszczają ale nie wiem czy to u nas czy na forum A6 ktoś miał ten problem, ze rano po całonocnym postoju przychodził do auta a szyby były poopuszczane Coś tam wymienił i już było ok!
-
[ALL B6] Czy dokładka s-line sie zmieści
Też jestem tego zdania, ja zakładam zderzak s-line a potem będę sie przejmował jazdą
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
niekoniecznie, bo przy kolorowym FISie tak nie jest... :gwizdanie: :gwizdanie: A to nie wiedziałem myślałem ze skoro jest to w czeronym to i w kolorowym będzie.
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Szczerze to wątpie zeby pasowały _________________________________________________ A jeszcze małe pytanko czy te wycieraczki podejdą do mojej B6 http://moto.allegro.pl/item887383694_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_a6.html bo jak kupię to będzie już za późno
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
Ale kolega odgrzał kotleta Trzeba przytrzymać dłużej, jakieś 2 sekundy. po krutkim naciśnięciu FIS przeskoczy z pamięci 1 na 2 a po kolejnym naciśnięciu wyłączy sie całkowicie i nie będzie wogóle świecił.
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
Czyli dobrze słyszałem A z szybami jak jest?? "spuszczają się"
-
A4 B6 Tomek [Rzeszow]
Fajna furmanka Ale xenon ori to chyba nie jest?? no chyba ze na USA były wypuszczene bez sprysków.
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
Mam tylko pytanko Czy to prawda, ze audi ma taki system, ze podczas zderzenia automatycznie opuszczają się szyby (oczywiście te elktryczne) i odblokowują się drzwi jeśli jesteśmy zamknięci od środka?? Ma to mieć na celu szybsze opuszczenie auta po wypadku. Pytam bo gdzieś to kiedyś słyszałem ale nie jestem pewien czy coś takiego stosuje Audi?? Pozdro
-
[ALL B7] Włączenie MENU FIS
A ja juz sie napaliłem a tu zonk nic z B6 sie nie zrobi trzeba jednak B7 szukać
-
[ALL B6] Czy dokładka s-line sie zmieści
Kolego ale masz problem moje wejdzie bez zadnego problemu