Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Ja przy demontowaniu tychlistewek tez jedna wygiąłem ale tylko troszke, dla cudzego oka nie zauważalne ale ja zawsze to widze i ją dociskam jak jestem koło samochodu Ps. Wąski zaglądnij do działu Stylizacja i tuning optyczny-->Wszystko o pakietach S-line/S4.
-
[B6 AWX] Spoiler na tylnią klapę :-)
Taśma dwustronna plis klej do szyb i sam diabeł tego nie wyrwie
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A ja szukam i szukam i zastanawiam sie co sie stało z moim wątkiem Wąski sie nie odzywa Napisałem juz do niego 2 razy na PW i nic a widziałem ze był nawet dzisiaj na forum. Nie wiem dlaczego nie odpisuje, a mi kurde zalezy na czasie
-
[ALL B6] Błędne wskazania licznika paliwa
Może zatankuj najpierw do pełna i zobaczysz co sie będzie działo?? Moze coś się zawiesiło.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Furka mega Chyba brakuje jeszcze podgrzewanej tylnej kanapy i byłoby wszystko co?? chyba ze jest a nie dojzałem
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
U mnie na szczęście nic tam nie skrzypi ale z okolic licznika dochodzą jakieś piski i juz mnie to wkurza
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
Ja poduszki wymieniłem i to samo, buczy jakby tłumik był dziurawy przy przyspieszaniu albo przegazowaniu go, na wplnych obrotach wszystko w porządeczku Gorzej jest na 2 i 3 biegu przy obrotach 1700-1900 bo tak buczy ze az wśrodku w aucie robi się tkz. "Tuba" taki dzwięk ze az łezki z oczu mogą polecieć :gwizdanie: Nie wiem co z tym zrobić??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
No właśnie Wąski dawaj ceny za te graty wuju własnie tak zrobiłem i śledze teraz allegro z nadzieją ze znajdzie się coś tańszego
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ja wiem, ze to tez s-line zapodałem link bo poprostu cena jest lepsza W jakimś stopniu jest to rarytas bo są tylko 2 takie na allegro Wiesz ale boję sie, ze czasami za 2 tyg nie będzie zadnej albo ta za 300zł zniknie i będę musiał kupić tą za 450zł Problem jest w tym ze mam na zrobienie tego określony czas (ostatni tydzień lutego bo wtedy będę w PL) i to jest najgorsze. Poczekam jeszcze troche moze ktoś wrzuci jeszcze tańszą
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Kwestaia jest tego typu, ze w PL będę tylko tydzień i nawet nie będę miał czasu na wysyłanie zderzaka. Wszystko musi być załatwione w jeden dzień, dokładke zawiezie mój brat do lakiernika tak ze jak wjade do PL to juz tylko montaż przy wymianie rozrządu. Wiem, że trzeba tam ciąć zderzak, będę sie sugerował fotostory z Audizone i mysle ze coś tam wyrezam Bardziej skomplikowane rzeczy się w życiu robiło _________________________________________________ A co powiecie na tą dokładke?? http://moto.allegro.pl/item873059342_audi_a4_a_4_2002_2004_rok_dokladka_zderzaka_sport.html jest tańsza od tej co zapodałem w pierwszym poście, pisałem do kolesia i odpisał, że cena nie podlega juz negocjacji bo jest to rarytas. Nakładka jest w 100% cała.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Trzeniu tylko, ze ja do Wąskiego nie pojade ale mam nadzieje ze załatwi graty w dobrej cenie a poskładam sobie juz to sam na trytytki rzecz jasna
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ok wuju Jak powie dobrą cene to zabieram sie za rezanko zderzaka s-line więc wtedy nie kupie od ciebie twoich gratów
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Właśnie do niego napisałem na PW więc jak odpisze to będę miał cene prosto ze źródła
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A) Dokładke s-line znalazłem za 300zł więc cena chyba juz do przełknięcia To że Wąski załatwia kratki to nawet nie wiedziałem ale dobrze wiedzieć C) To wszystko zrobie sobie sam w PL w warsztacie u mojego zioma który z pewnościa mi pomoże D) Tutaj tez na plus bo mam znajomości w tej branży więc praktycznie kupie tylko "baze" a reszte chłopaki zrobią mi za jakieś drobne. Zgadzam się, ze jest to w pewien sposób wywalony pieniądz ale przez te pół roku będę mógł sie jeszcze tym nacieszyć a i przy sprzedaży samochód ma atrakcyjniejszy wygląd i przyciąga oko. Wiadomo, że nic więcej nie dostane za samochód jak bedę miał ten zderzak ale zawsze inaczej to wygląda. Autko mam zamiar sprzedać na lato ale wiadomo jak to jest z założeniami, wystawie je na allegro i moze być tez tak, że przez 3 miesiące nie będzię chętnych i tym samym autko bedzie ze mną nie 5 miesięcy tylko 8. Do dzisiaj nie mogę sobie darowac tego, ze w sierpniu zeszłego roku koleś dawał mi za autko 45 tys i ja sie nie zgodziłem w zyciu juz nie dostane takiej kasy za ta A4, mam nadzieje ze 35 dostane w tym roku. Podsumowując: Chyba jednak zdecyduje sie na tego s-line nawet jeśli to nie jest najlepsze rozwiązanie. Wszystko jeszcze zalezy ile kolega wąski zawoła mi za kratki
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
wuju wszystko do dogadania, ja bedę to potrzebował na koniec lutego bo wtedy będę w PL i zabiorę sie za naprawe. Jestem jak najbardziej zainteresowany wyślij na PW ile sobie wołasz za komplet i się dogadamy Sśrodkowego grila tylko nie będę potrzebował bo ocalał ale muszę go dokłądnie obczaić czy nie jest nigdzie pęknięty ale to dopiero w sobote bo teraz jade do pracy na popołu :disgust:dnie
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Sprzedajeale za jakieś 4-5 miesięcy więc jeszcze troszke pojeżdze. Hmm... musze wszystko przekalkulować bo z kratkami z ASO to taka zabawa wyjdzie około tysiaka jak nie więcej a za zwykły zderzak dam 300zł plus kratki boczne więc różnica jest i to piekielna. Cięzki orzech do zgryzienia
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Na ebay-u też ceny przewracają na plecy bez kratek 210 funtów http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-S4-A4-S-LINE-SPORT-BUMPER-GENUINE_W0QQitemZ160389067654QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2557eef386 kompletny z kratkami 365 funtów http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-S4-A4-S-LINE-FRONT-BUMPER-GENUINE_W0QQitemZ160389744010QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2557f9458a Powaliło ich z tymi cenami Zastanawiam się czy nie kupić normalnego bo i tak sprzedaje samochód w tym roku ale z drugiej strony z tym zderzakiem będzie miał atrakcyjniejszy wygląd i moze znajdzie szybciej swojego nowego właściciela
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Witam Właśnie wróciłem z pracy i mam nerwa bo w drodze powrotnej wy***ał** w sarenke, dzika a może psa sam nie wiem co to było bo wybiegło mi to na autostradę no i przy 120 nie dałem rady ominąć do końca i zachaczyłem strona kierowcy W skutek tego wypadły wszystkie kratki i zaślepka dziury do wkręcania haka do holowania (jutro pojade ją szukać bo moze gdzieś lezy na poboczu ) no i dokładka zderzaka pękła a reszta jest ok! halogen na szczęście ocalał. No i teraz pytanie czy warto kupić ta dokładkę?? http://moto.allegro.pl/item877787337_audi_a4_s_line_2001_2004_8e0_dokladka_zderzak_oryg.html Z tego co mi się wydaje to chalogeny pasują do tego zderzaka więc jedno z głowy, wystarczy dokupić tylko w ASO boczne kratki i po wszystkim bo ten środkowy gril tez chyba pasi od zwykłego zderzaka tak?? Jeśli sie myle to sprostujcie. Domyślam sie ze duzo roboty jest z dopasowaniem dokładki do zderzaka zwykłego nie s-line ale az takie ciezkie to chyba nie jest nie?? Nie piszcie koledzy, że wszystko gdzieś jest i wystarczy użyć bo z tych nerwów to laptopa zaraz potrzaskam _________________________________________________ Znalazłem, że gril dolny jednak nie pasi i musiałbym kupić dedykowany do zderzaka s-line A co z ta dokładką?? warta tych pieniędzy czy idzie dostać tańszą??
-
Ślisko
Właśnie najczęsciej takie ronda sa na osiedlach w UK w centrum miasta sa nieraz troszke większe
-
[ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
A na co ty chcesz je myć?? Sól kolega chce zmyć ale to raczej na wiosnę ja bym zrobił nie teraz... Domyslam sie, że chodzi mu o sól ale nie znam ludzi którzy by to robili, no moze troszeczke z grubsza ktoś to robi tak jak napisałem wyżej za pomoca myjki ciśnieniowej ale zeby z tym szaleć co sezon Od spodu jest więcej plastików niż blachy a jak juz jest blacha to pokryta gróbą ilościa masy gómowej więc sól na to nie działa.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Akurat ABS przeszkadza bo pozwala sie kolom toczyc. No to polecam Ci bez ABSu hamowac i skrecac jednoczesnie (np. gdy lecisz prosto na stojacy) samochod Zapewniam cie kolego, ze ktos napewno mądrzejszy od ciebie (nie ubliżając ci oczywiście) wymyślił ten ABS po to zeby go używać. Gdyby przeszkadzał to by go nie montowali do kazdego auta. Tak więc popieram kolegę Flayera [mod]Flyer -> Flyer'a - to tak na przyszlosc [/mod]
-
Ślisko
bo wysepki są tylko namalowane farbą i jak popada troszke śniegu to juz jest tam koniec świata Mieszkalem tam przez prawie 2 lata i nie raz widziałem co wiara tam wyprawia to sie w pale nie mieści, najlepsi byli jak zatrzymywali sie przed znakiem i stali bo nie wiedzieli czy maja jechac dalej w portkach mieli narobione po zobaczeniu znaku a co dalej wbrew pozorom,takie male ronda rozladowuja niejako natezenie ruchu np jesli ktos chce zawrocic-nie musi walic dookola,tylko "obraca" sie na malym i zmyka... ogólnie i tak jest tam o 9:00 rano i 16:30 taki młyn ze hoho
-
Ślisko
W UK jest 5 rond w jednym i mozesz na nim jechać w prawo albo w lewo jak ci sie podoba, to jest dopiero jazda http://www.swindonweb.com/index.asp?m=8&s=115&ss=289 a tutaj z filmikiem http://www.armin-grewe.com/holiday/wiltshire/swindon-roundabout.htm Mieszkałem zaledwie 200 metrów od tych rond, pozornie nie wyglada źle ale w godzinach szczytu był tam młyn
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ładna ta Twoja furka Taka sobie, szału nie ma ale bidy tez nie tylko brak Q jest i to jest największy ból ;(
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja miałem A6 z 2003 roku w Quattro a teraz przesiadłem się na ośkę ale musze jakoś ta zimę przepekać bo na przyszłą zimę bedzie juz B7 3.0 TDI Quattro Juz nie mogę sie doczekać Jozku moja bedzie na sprzedaż ale brak Quattro, najwyzej sobie dorezasz