Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Jak w temacie panowie, zastanawia mnie czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro ale w Audi A6 C6. Poprostu mam zamiar kupić A6 i musi być napęd na 4 kółka a silnika 2.7 i 3.0 TDI zbytnio nie chce bo duzo jeźdze i nie zarobiłbym na paliwo
  2. Dioda będzie działac i jeśli nie masz pełnego FIS-a to ci nie bedzie wyświetlać błędu spalonej zarówki. Co do HIDów to niestety nie mam zielonego pojęcia.
  3. Przecież to zderzak do A6 C5 z przed liftu i do tego jeszcze wygląda strasznie
  4. Rozpuszczalnik nitro i po krzyku. Maniusiek28 a jak w narożnikach szyb?? wszędzie ładnie doszłeś czy nie?? czasochłonna robota pewnie. Dobrze ze u mnie policja kładzie lache na szyby, no chyba ze ktoś ma czarne jak asfalt
  5. Pisze się "obydwaj", gamoniu Albo obaj, oboje w każdym bądz razie przyznaje się bez bicia, że źle napisałem ale to forum Audi a nie forum jezyka polskiego co nie?? Sorry za OT ale kolega marekg robi na forum za prof. Miodka
  6. A ja twierdze ze obydwoje macie racje koledzy W mojej A4 ramiona wyszły bezproblemowo tzn po kilku minutkach ruszania nimi i użyciu WD-40. Natomiast przy wcześniejszym moim aucie jakim było A6 z 2003 roku musiałem podjechać do znajomego zeby mi to ściągnął ściągaczem bo zesrałbym się i bym tego nie wyciągnął Tak więc dlatego stwierdzam ze obydwoje macie racje :gwizdanie:
  7. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na LukaszMinda temat w 1.9TDI
    Jeśli na Taxe to lepiej AWX bo ma 5-biegową skrzynie więc mniej wajchowania w mieście albo jeszcze lepiej automat ale to juz inna historia Oznaczenie jaki to silnik oprócz tego co zostało napisane wyżej to znajdziesz jeszcze na "kielichu" za filtrem powietrza razem z innymi danymi auta. Co do silnika AVF - jestem jego użytkownikliem od roku, kręce nim przebiegi nie małe bo śmigam tym autkiem po Anglii 110 km dziennie a do tego podróże do PL i oprócz wymiany oleju, filtrów itp nic innego przy tym aucie nie trzeba robić. Zdaży się ze trzeba coś jeszcze wymienić jakieś inne częsci typu poduszka silnika czy inne ale na takie coś trzeba być przygotowanym w każdym aucie. Jednym słowem jak dla mnie nie zapeszając silnik AVF jest nie zawodny
  8. Farecla G3 ma najgrubsze ziarno polerskie i uzywa się jej tylko do wybicia połysku po szlifowaniu papierem lub na głębsze ryski. Najlepiej używać pasty Farecla G6 lub mleczka G10 to wtedy nie ma opcji ze się spali lakier jeśli ma się odrobine szarych komurek Po wtarciu juz pasty/mleczka na niskich obrotach podkręcamy juz obroty i z dużą ilością wody polerujemy do połysku, najlepiej jak jakiś kolo polewa na polerowany element wodą na bierząco i z rozsądkiem.
  9. nie musze myslec bo sam osobiscie zrywalem i to co piszesz o wiekszej pracy przy zrywaniu jest dla mnie smieszne Nigdy tego nie robiłem więc pisze tylko to co usłyszałem. Po wyciągnięciu szyby napewno to nie sprawia problemów bo wystarczy dokładnie zmyć wszystko rozpuszczalnikiem ale jeśli ma to być zerwane bez wyciągania szyby to jak zmyć dokładnie klej w każdym zakamarku?? dotkniesz mokrą od rozpuszczlnika szmatką tapicerki i pozamiatane, juz widze tą kiche w narożnikach szyb
  10. Ehhh... wczoraj wsiadałem do samochodu i uderzyłem dosyć konkretnie w podłokietnik z ręki no i stało się, zatrzask pękł jakiś drucik z niego wypadł i teraz juz się nie zamyka podłokietnik. Ten zatrzask ciągle wisi przy klapce bo złamała się tylko jedna strona tego zatrzasku ale to i tak kicha
  11. Ja w zyciu bym nie zerwał foli przy pałach. niech biorą dowód jak chcą a z drugiej strony teraz juz sie tak nie czepiają jak 3-4 lata temu jak był duzy bum na czarne szyby. Teraz ludzie przyciemniaja je z głową i w miare jasną folią zeby tylko dodać autu estetyki
  12. Tzn co masz na myśli?? przechodził to?? i jak mu poszło??
  13. W zakładzie w którym przyciemniałem szyby kolo mi powiedział ze oni więcej kasują za zrywanie starej foli niz za naklejenie nowej bo jest tym tyle mozolnej pracy ze w tym samym czasie zdążyłby okleić 3 auta. Tak więc pomyśl sobie jak taka folia musi schodzić z szyby raggaman truckmaniac U nas w Lesznie takie ceny latają i wolałem szyby sam powyciągać bo jak kolo mi powiedział ze 100zł więcej za wyciąganie szyb to stwierdziłem ze 100zł to jeszcze przezyje ale wiem jak oni by mi pościągali to wszystko, połamane wciski itp, a ja jak juz mi popękały to chociaż w ASO je zakupiłem i wymieniłem tak więc wiecie jak jest.
  14. Trzymają włąśnie te słupki, nie trzeba ich demontować tylko trzeba je delikatnie poodginać bo są na nich takie (nie wiem jak to nazwać) chaczyki czy coś w tym rodzaju i zeby wyciągnąć deske musisz ją najpierw popchnąć w strone szyby, poodginać te "chaczyki" i dopiero potem wysunąć deske do siebie. Miałem tez z tym problem i się nieźle nagłowiłem jak ją wyciągałem do przyciemniania szyb, ale metodą prób i błędów jakoś ją wyciągłem i niczego nie uszkodziłem
  15. przeczytaj pierwszy post Faktycznie nie doczytałem
  16. Do B6 chciałeś zapodać zderzak od B7 i to jeszcze RS?? aaa... to my tu się w takie cuda raczej nie bawimy jakby co Pozdro kolego
  17. Wystarczy go odłączyć po co zaraz demontować. Zeby się do niego dostać to musisz ściągnąć tylną półkę a to trochę zakręcona sprawa bo wszystko bardzo konkretnie siedzi. Jak podważysz tą kratke na tylnym podszybiu i ją wyciągniesz to dostaniesz się do bodajze 4 śrubek (po wyciągnięciu tej kratki będziesz juz miał chyba dostęp do kostki zeby odłączyć głośnik ale nie pamietam dokładnie) po odkręceniu śrubek deske trzyma jeszcze chyba z 5 zatrzasków schowanych za oparciem fotela oraz boczki (słupki) tak więc troszke pracy Cię czeka. Pozdrawiam
  18. Jak juz jest temacik to się podepne jako ze zamierzam kupić w nowym roku A6 C6 3.0 TDI i niemam zamiaru jeżdzić ze zwykłym grilem chciałbym zmienić gril na np taki 1 http://moto.allegro.pl/item803787753_grill_atrapa_audi_s6_a6_s_line_04_08_pion_chrom.html 2 http://moto.allegro.pl/item807567851_grill_atrapa_audi_s6_a6_s_line_quattro_pion_chrom.html to czy musiałbym zmieniać cały zderzak czy poprostu wystarczy wymiana tylko grila? Mocowania są takie same czy nie? Sprzedawca z 2 linka niby pisze ze pasuje ale wiadomo jak jest nie raz nie ma pojęcia jak jest naprawde. Pewnie wiecie jak jest w A4 a z A6 będzie na 90% podobnie.
  19. Siemka koledzy Przeglądałem sobie filmiki o drifcie i znalazłem coś takiego interesuje mnie co znaczy komunikat na FIS-ie od 1:20 do 1:35 minuty bo chyba brak płynu w spriskiwaczach to to nie jest co nie??
  20. w a6 miałem taką funkcje i jest to bardzo przydatna rzecz na parkingach
  21. Ja swoim w drodze do UK 180 pomykam na luzie a maxem poleciałem 220km/h tylko ze byłem zapakowany pod sam sufit no i jechałem w 2 osoby. Koła 17 cali Moja ex A6 2.5 180 koni z 2003 roku poleciała troszke ponad 240 km/h ale silnik juz wyskakiwał z ramy tak więc cięzko mi uwierzyć zeby 1,9 leciało więcej niz 230 km/h moze niech się wypowiedzą koledzy którzy mają 2,5 litra jak jest u nich
  22. wiec do tego potrzebny jest jezyk i to w stopniu co najmniej komunikatywnym... nikt za Ciebie nie pojdzie na rozmowe kwalifikacyjna-moze napisac CV,ale zadzwonic,wypytac szczegolow,musisz sam-w UK prawie wszystko zalatwia sie przez telefon a jesli chodzi o CV-wiekszosc firm nie uznaje innych,niz angielskie wyksztalcenia-nawet nauczyciele maja problemy ze swoimi ,bo magister w PL-to nie to samo co Master Degree w UK,choc powinno byc tak samo-jak ktos chce-moge sie wypytac wlascicielki szkoly jezykowej ,do ktorej uczeszczalem,jak wyglada sutuacja ze studiami i akceptacja ich w UK jesli chodzi o uprawnienia dla pracownikow fizycznych-jesli ktos ma uprawnienia do obslugi maszyn-ok,ale moze w pelni legalnie obslugiwac maszyny, typu koparki,wozki widlowe etc-przynajmniej po ukonczonym kursie NVQ Level 1,bo tutejsza "inspekcja pracy" ,nie akceptuje innych,niz angielskie ,uprawniewn... generalnie NVQ Level 1 jest pierwszym krokiem do legalnego objecia stanowiska -cos ,jak swiadectwo robotnika wykfalifikowanego w PL,potem Level 2 i 3... Święte słowa :oklaski: nic dodać nic ująć jeszcze raz brawo :oklaski:
  23. Akurat Audi ma taka możliwość ale inne marki nad tym nie pomyślały i jak kupisz lampy od anglika to jesteś juz ugotowany.
  24. Koledzy w UK tez nie jest na tą chwile za ciekawie. Jak nie znasz języka to nawet nie masz po co iść do agencji pracy bo na dzień dobry ci powiedzą ze takich nie chcą a jeszcze 3 lata temu brali kazdego a ich mottem było "może być głupi byle się nie pchał" :gwizdanie: Ja przez rok byłem w PL i pracowałem na własnej działalnośći i pełniłem usługi jako przedstawiciel handlowy ale po roku stwierdziłem ze firma ma mnie a nie ja firme bo nie miałem czasu na nic. Ciągle coś to ZUS, zachwile VAT, podatek dochodowy, z papierami do ksiegowej, wystawianie faktur i tak w kółko. Stwierdziłęm ze wracam do UK ale to tylko dlatego ze miałem gdzie wrócić a mianowicie do państwowej firmy jaką jest NHS czyli coś w rodzaju naszego Narodowego funduszu zdrowia. Gdyby nie to nikt by mnie tu nie zaciągnął do szukania pracy przez agencje bo z praca jest tu podobnie jak w PL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.