Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. tak znajde ale mi zalezy zeby była perforowana Wąski a zajmujesz się obszywaniem??
  2. podłacze sie do tego watku zeby nie zakładać nowego tematu jaka jest róznica pomiędzy tym zawieszeniem http://moto.allegro.pl/item790889021_zawieszenie_s_line_audi_a4_8e_super_stan_komplet.html a tym http://moto.allegro.pl/item778807440_zawieszenie_do_audi_a4_8e_s_line_oryginalne.html pytam bo na amortyzatorach jest inne ooznaczenie tzn na jednym 2M a na drugim komplecie 7M co to znaczy??
  3. zastanawiam się nad zakupem tej kiery http://moto.allegro.pl/item786672114_kierownica_audi_a4_a6_01_04_nowa_skora_perfora.html co tym myślicie koledzy?? warta uwagi ta aukcja?? Sprawa jest tego typu ze moja kiera jest nie skórzana tylko nędzna plastikowa do tego dokupie gałke zmiany biegów s-line tez z perforowanej skórki i powinno być git co nie?? Pozdro i czekam na opinie
  4. Alu-deklom mówimy NIE! Tylko czarna stal. Do B5/B6 Yelo nie zadzieraj z fly07 bo cię jeszcze zkwituje tak jak mnie
  5. zapodaj jakiś cylit bang i tez bedzie ok Ja tym czyszcze felgi od środka po każdym sezonie letnim zanim je odstawie do garażu, potem pasta polerska farecla G3 i felgi jak nowe
  6. Wypowiem się tak... nie raz jest tak, ze nie orginalne felgi są ładniejsze niż ori seryjne audi to po pierwsze a po drugie to widze ze kozaka zgrywasz kolego takiego ze hoho
  7. Jeśli był za dobre pieniądze to się opłaca, lepiej kupić rozbitka i samemu go naprawiać niz kupić autko które jest naprawione ale nie wiadomo jak i jak było stuknięte. Moje tez było stuknięte i za wszystkimi częściami sam latałem i teraz wiem, ze przynajmniej nie jest naprawiono jakimiś półśrodkami tylko częciami w większości z serwisu oprócz blach oczywiście i teraz wiem, ze autko było uderzone ale wiem jak i jak jest naprawione w przeciwienstwie co do niektórych którzy twierdzą ze mają autko nie bite a tak naprawde poskładane z pięciu
  8. chyba nie czytałeś wątku od początku kolego, te felgi są na zime więc są ok! ciekaw jestem jakie ty masz? :gwizdanie: Co innego gdyby to były felgi na sezon letni to wtedy mozną powiedzieć, ze szału ni ma
  9. Fajnie masz Znam to ja tygodniowo robie tez około 700km ale jakby to powiedzieć, robie tyle tygodniowo do pracy a jak mi audiczka wozi dupsko to i na olej i wszelkie inne dodatki dla niej nie zabraknie
  10. skoro nie masz co robić z pieniędzmi i az tak bardzo zalezy ci zeby wymienić dobrą część na nową to ja nie widze przeciwwskazań Lepiej zamknijmy ten temat bo czasami możemy dostać kropka
  11. Do póki jest wszystko ok to nie ma sensu wywalać 300zł na tą część. Jestem cholernie zadowolony bo wreszcie czuć komfort jaki daje jaza samochodem firmy Audi
  12. zobacz jak wygląda poduszka pod skrzynią biegów, ja miałem ten sam problem i po wymianie poduszki skrzyni biegów która była pęknięta w pół drgania ustały. Koszt poduszki w ASO 318 zł bez zniżek. Tylko zastanawia mnie dlaczego drgania nasilają się jak silnik się rozgrzeje, w tym przypadku moze to być koło dwumasowe ale szarpie przy zmianie biegów i przy ruszaniu??
  13. Przeciez to normalne ze nie wciskam gazu w podłoge a jak dojdzie obrotomierz do 2 tys obr to zmieniam bieg, nie obciązam tez silnika i za wszelką cene nie trzymam go na obrotach poniżej 2 tys. Chodzi o to zeby przez pierwsze kilka minut nie katować auta jak jest jeszcze zimne a na dworze jest - 15 stopnie bo to napewno dobrze nie wpływa na silnik.
  14. No ja przy takiej temp jaka jest teraz czyli około 0 stopni to do czasu az na blacie nie pokaże się te 70 stopni minimum trzymam autko naobrotach od 1500 obr/min do 2000 obr/min. W sumie to nic innego nie napisałem niż reszta a co do max obrotów to 3800 obr/min jeszcze nigdy nie przekroczyłem bo tyle obrotów było przy 210 km/h na 6 biegu.
  15. No ja mam dywaniki z allegro za jakieś 120 zł i po przejechaniu 25 tys km i roku użytkowania wszystkie dywaniki są w stanie idealnym oprócz dywanika kierowcy a mianowicie w miejscu pięty koło gazu wytarł się welur ale reszta jest w stanie idealnym i napewno nie wydałbym tyle kasy w ASO za dywaniki, wole co 40 tys km zapodać sobie nowe z allegro
  16. Tutaj jest sporo na ten temat opisane, sam ten wątek założyłem ale po przeczytaniu tego napewno tego wynalazku do mojej audiczki nie wleje Najlepiej wymieniać olej co 10-15 tys km a jak zapali się kontrolka, ze nie ma oleju w silniku to natychmiast zgasić silnik a nie jechać dalej i sprawdzić w domu co się stało o ile do domu dojedziemy
  17. Siemka odświeże troszke temat Tak więc jestem po wymianie poduszki skrzyni biegów razem z tą aluminiową łapą koszt w ASO 293zł po zniszkach cena 100% 318zł. Drgania budy po wymianie tej poduszki ustały i do tego szarpania przy zmianie biegów tez stara poduszka była pęknięta dosłownie w pół PIXI co do szarpnięć przy gwałtownym przyspieszaniu to wymiana tej poduszki nie pomogło. Np przy przyspieszaniu tempomatem po uzyskaniu odpowiedniej prędkości i odpuszczeniu manetki tempomatu czuć szarpnięcie ale trudno chyba musi juz tak być. Najbardziej cieszę się z tego na tą chwile ze ustały drgania budy cośtam jeszcze czuć ale to 20% tego co było wcześniej, na moje po wymianie rozrządu ustąpi reszta drgań :> Tak więc teraz pozostaje mi kupić flaszeczke i
  18. Zapodaj fotke jak to wygląda bo skoro mówisz ze ta 4 jest tak jak w lustrzanym odbiciu to jest poprostu inna. A jak można nakleić znaczek żle?? taśmą dwustronna na zewnątrz??
  19. Łatwizna kolego Czyli wybili ci ta od strony kierowcy, ja posiadam szybe ale od strony pasazera jakby co Największy problem to wyciagnięcie całej ramki i jeśli nigdy wcześniej nie było to robione to nieżle się namęczysz bo ciasno bedzie siedzieć w drzwiach - Zaopatrz się najpierw w nowe wciski do tapicerki bo napewno kilka się połamie przy jej ściąganiu ( w ASO 1,50zł sztuka) - no i nowe wciski do uszczelki okalającej drzwi (takie malutkie) większość ocaleje ale z 5-10 bedziesz potrzebował - bedą potrzebne 3 albo 4 rodzaje torxów (jakie nr nie pamietam) - a do tego duzo czasu bo jak ktoś robi to pierwszy raz to z 3 godziny zejdą lekko Powodzenia i pozdrawiam
  20. W halfords masz od wyboru do koloru olei do twojego autka. Nie patrz na stronie tylko w siąć w autko i tam jedz najlepiej. Ja sugrowałbym Ci castrola 10W/40 Pozdro
  21. Czyli tak jak myslałem, ściema, że hoho ale chciałem zapytać bo w końcu V-tech to chwali w reklamie a oni są znani w Polsce i na forum.
  22. Mam pytanie odnośnie tego produktu, czy warto go zastosować czy szkoda wogóle kasy na to? Produkt ten jest reklamowany w TVN Turbo i nawet chłopaki z Krakowskiego Vtech-u dobrze o nim mówią ze podnosi w jakimś stopniu moc silnika, zmniejsza spalanie i takie tam. Tak więc pytanko, urzywał ktoś tego i czy warto zainwestować te pieniądze w silnik?
  23. Widze ze wątek się rozrusł wymień PIXI na ori będzie róznica zobaczysz, wystarczy ze ja wymieniłem na zamiennik i jest kicha ale tak to jest jak się chce zaoszczędzic, tyle z tego wyszło ze zamiast wydać na ori 440zł w aso to ja kupiłem za 220 i teraz musze kupić ta z ASO i tym samym stracie około 660 złoty Ostatni raz uzyłem nie ori części do mojej A4
  24. Czy w A4ach (B5-B8) były stosowane te mocowania? Czy tylko taśma? Tylko i wyłącznie taśma Zgadzam się jak najbardziej kolego ale w domowych warunkach najlepiej użyć rozpuszczalnika i napewno nic sie nie stanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.