Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AVF] Skórzana kiera (obszywana)
tak znajde ale mi zalezy zeby była perforowana Wąski a zajmujesz się obszywaniem??
-
[ALL B6] Zawieszenie S-line jakieś za wysokie
podłacze sie do tego watku zeby nie zakładać nowego tematu jaka jest róznica pomiędzy tym zawieszeniem http://moto.allegro.pl/item790889021_zawieszenie_s_line_audi_a4_8e_super_stan_komplet.html a tym http://moto.allegro.pl/item778807440_zawieszenie_do_audi_a4_8e_s_line_oryginalne.html pytam bo na amortyzatorach jest inne ooznaczenie tzn na jednym 2M a na drugim komplecie 7M co to znaczy??
-
[B6 AVF] Skórzana kiera (obszywana)
zastanawiam się nad zakupem tej kiery http://moto.allegro.pl/item786672114_kierownica_audi_a4_a6_01_04_nowa_skora_perfora.html co tym myślicie koledzy?? warta uwagi ta aukcja?? Sprawa jest tego typu ze moja kiera jest nie skórzana tylko nędzna plastikowa do tego dokupie gałke zmiany biegów s-line tez z perforowanej skórki i powinno być git co nie?? Pozdro i czekam na opinie
-
[B6 AWX] Popielniczka tylna zamontowana w tunelu środkowym.
najlepiej na allegroszu tam sa na 100%
-
[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !
Alu-deklom mówimy NIE! Tylko czarna stal. Do B5/B6 Yelo nie zadzieraj z fly07 bo cię jeszcze zkwituje tak jak mnie
-
[B5 ANA] Zżółkłe felgi po zimie - czym doczyścić ?
zapodaj jakiś cylit bang i tez bedzie ok Ja tym czyszcze felgi od środka po każdym sezonie letnim zanim je odstawie do garażu, potem pasta polerska farecla G3 i felgi jak nowe
-
[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !
Wypowiem się tak... nie raz jest tak, ze nie orginalne felgi są ładniejsze niż ori seryjne audi to po pierwsze a po drugie to widze ze kozaka zgrywasz kolego takiego ze hoho
-
[B7 BRD] Problem z silnikiem, maksymalne obroty to 2600 rpm
Jeśli był za dobre pieniądze to się opłaca, lepiej kupić rozbitka i samemu go naprawiać niz kupić autko które jest naprawione ale nie wiadomo jak i jak było stuknięte. Moje tez było stuknięte i za wszystkimi częściami sam latałem i teraz wiem, ze przynajmniej nie jest naprawiono jakimiś półśrodkami tylko częciami w większości z serwisu oprócz blach oczywiście i teraz wiem, ze autko było uderzone ale wiem jak i jak jest naprawione w przeciwienstwie co do niektórych którzy twierdzą ze mają autko nie bite a tak naprawde poskładane z pięciu
-
[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !
chyba nie czytałeś wątku od początku kolego, te felgi są na zime więc są ok! ciekaw jestem jakie ty masz? :gwizdanie: Co innego gdyby to były felgi na sezon letni to wtedy mozną powiedzieć, ze szału ni ma
-
[B7 BLB] Kiedy wymienić olej?
Fajnie masz Znam to ja tygodniowo robie tez około 700km ale jakby to powiedzieć, robie tyle tygodniowo do pracy a jak mi audiczka wozi dupsko to i na olej i wszelkie inne dodatki dla niej nie zabraknie
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
skoro nie masz co robić z pieniędzmi i az tak bardzo zalezy ci zeby wymienić dobrą część na nową to ja nie widze przeciwwskazań Lepiej zamknijmy ten temat bo czasami możemy dostać kropka
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Do póki jest wszystko ok to nie ma sensu wywalać 300zł na tą część. Jestem cholernie zadowolony bo wreszcie czuć komfort jaki daje jaza samochodem firmy Audi
-
[B6 AWA] Drgania na wolnych obrotach skrzyni biegów i kierownicy, 2 bieg słabo wchodzi
zobacz jak wygląda poduszka pod skrzynią biegów, ja miałem ten sam problem i po wymianie poduszki skrzyni biegów która była pęknięta w pół drgania ustały. Koszt poduszki w ASO 318 zł bez zniżek. Tylko zastanawia mnie dlaczego drgania nasilają się jak silnik się rozgrzeje, w tym przypadku moze to być koło dwumasowe ale szarpie przy zmianie biegów i przy ruszaniu??
-
[B6 AWX] Jaki jest najlepszy zakres obrotów dla silnika?
Przeciez to normalne ze nie wciskam gazu w podłoge a jak dojdzie obrotomierz do 2 tys obr to zmieniam bieg, nie obciązam tez silnika i za wszelką cene nie trzymam go na obrotach poniżej 2 tys. Chodzi o to zeby przez pierwsze kilka minut nie katować auta jak jest jeszcze zimne a na dworze jest - 15 stopnie bo to napewno dobrze nie wpływa na silnik.
-
[B6 AWX] Jaki jest najlepszy zakres obrotów dla silnika?
No ja przy takiej temp jaka jest teraz czyli około 0 stopni to do czasu az na blacie nie pokaże się te 70 stopni minimum trzymam autko naobrotach od 1500 obr/min do 2000 obr/min. W sumie to nic innego nie napisałem niż reszta a co do max obrotów to 3800 obr/min jeszcze nigdy nie przekroczyłem bo tyle obrotów było przy 210 km/h na 6 biegu.
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
No ja mam dywaniki z allegro za jakieś 120 zł i po przejechaniu 25 tys km i roku użytkowania wszystkie dywaniki są w stanie idealnym oprócz dywanika kierowcy a mianowicie w miejscu pięty koło gazu wytarł się welur ale reszta jest w stanie idealnym i napewno nie wydałbym tyle kasy w ASO za dywaniki, wole co 40 tys km zapodać sobie nowe z allegro
-
[ALL] Modyfikator plus
Tutaj jest sporo na ten temat opisane, sam ten wątek założyłem ale po przeczytaniu tego napewno tego wynalazku do mojej audiczki nie wleje Najlepiej wymieniać olej co 10-15 tys km a jak zapali się kontrolka, ze nie ma oleju w silniku to natychmiast zgasić silnik a nie jechać dalej i sprawdzić w domu co się stało o ile do domu dojedziemy
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Siemka odświeże troszke temat Tak więc jestem po wymianie poduszki skrzyni biegów razem z tą aluminiową łapą koszt w ASO 293zł po zniszkach cena 100% 318zł. Drgania budy po wymianie tej poduszki ustały i do tego szarpania przy zmianie biegów tez stara poduszka była pęknięta dosłownie w pół PIXI co do szarpnięć przy gwałtownym przyspieszaniu to wymiana tej poduszki nie pomogło. Np przy przyspieszaniu tempomatem po uzyskaniu odpowiedniej prędkości i odpuszczeniu manetki tempomatu czuć szarpnięcie ale trudno chyba musi juz tak być. Najbardziej cieszę się z tego na tą chwile ze ustały drgania budy cośtam jeszcze czuć ale to 20% tego co było wcześniej, na moje po wymianie rozrządu ustąpi reszta drgań :> Tak więc teraz pozostaje mi kupić flaszeczke i
-
[ALL B5] Co oznacza "4" w odbiciu lustrzanym (oznaczenie na klapie bagażnika) ?
Zapodaj fotke jak to wygląda bo skoro mówisz ze ta 4 jest tak jak w lustrzanym odbiciu to jest poprostu inna. A jak można nakleić znaczek żle?? taśmą dwustronna na zewnątrz??
-
[ALL B6] Wymiana lewej przedniej szyby
Łatwizna kolego Czyli wybili ci ta od strony kierowcy, ja posiadam szybe ale od strony pasazera jakby co Największy problem to wyciagnięcie całej ramki i jeśli nigdy wcześniej nie było to robione to nieżle się namęczysz bo ciasno bedzie siedzieć w drzwiach - Zaopatrz się najpierw w nowe wciski do tapicerki bo napewno kilka się połamie przy jej ściąganiu ( w ASO 1,50zł sztuka) - no i nowe wciski do uszczelki okalającej drzwi (takie malutkie) większość ocaleje ale z 5-10 bedziesz potrzebował - bedą potrzebne 3 albo 4 rodzaje torxów (jakie nr nie pamietam) - a do tego duzo czasu bo jak ktoś robi to pierwszy raz to z 3 godziny zejdą lekko Powodzenia i pozdrawiam
-
[ALL B5] Problem z zakupem oleju anglia
W halfords masz od wyboru do koloru olei do twojego autka. Nie patrz na stronie tylko w siąć w autko i tam jedz najlepiej. Ja sugrowałbym Ci castrola 10W/40 Pozdro
-
[ALL] Modyfikator plus
Czyli tak jak myslałem, ściema, że hoho ale chciałem zapytać bo w końcu V-tech to chwali w reklamie a oni są znani w Polsce i na forum.
-
[ALL] Modyfikator plus
Mam pytanie odnośnie tego produktu, czy warto go zastosować czy szkoda wogóle kasy na to? Produkt ten jest reklamowany w TVN Turbo i nawet chłopaki z Krakowskiego Vtech-u dobrze o nim mówią ze podnosi w jakimś stopniu moc silnika, zmniejsza spalanie i takie tam. Tak więc pytanko, urzywał ktoś tego i czy warto zainwestować te pieniądze w silnik?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Widze ze wątek się rozrusł wymień PIXI na ori będzie róznica zobaczysz, wystarczy ze ja wymieniłem na zamiennik i jest kicha ale tak to jest jak się chce zaoszczędzic, tyle z tego wyszło ze zamiast wydać na ori 440zł w aso to ja kupiłem za 220 i teraz musze kupić ta z ASO i tym samym stracie około 660 złoty Ostatni raz uzyłem nie ori części do mojej A4
-
[ALL B5] Jak usunąć napisy na tylnej klapie ?
Czy w A4ach (B5-B8) były stosowane te mocowania? Czy tylko taśma? Tylko i wyłącznie taśma Zgadzam się jak najbardziej kolego ale w domowych warunkach najlepiej użyć rozpuszczalnika i napewno nic sie nie stanie