Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Sprawdzałem jest Teraz wymieniłem obydwie odrazu chociaz jedna była ok! Zobacze czy coś to da. Za jakieś 6 tyg się okaże
  2. Ja tez nie mam grzanych w A6 looknij na fotki w dziale inne audi
  3. Moze mi ktoś wytłumaczy jak chłop krowie na rowie jak dodać avator bo kombinyje jak moge i nie idzie Zapodawałem juz kazdy kod z Fotosika i nic Moze dacie mi jakąś podpowiedz??
  4. Chyba ze tak a co wkładasz skóry czy moze coś innego
  5. No nie mów ze będziesz wymieniał? przeciez to najładniejsze wykończenie jakie audi wypuściło
  6. No to mozemy iść na wymianke będziesz miał wtedy schwarz pakiet nawet w środku
  7. A jakie masz listwy w środku?? jak masz alu to moge sie z tobą zamienić bo ja mam te szare jak ciemny to ciemny wszędzie Mnie ogólnie z połyskiem bardziej się podoba ale to tylko moje zdanie
  8. Wydaje mi sie ze z połyskiem będzie lepiej, tak mają ori wersje np A3 albo A4
  9. Gril z czarnym chromem jest ale ja mam chromy wokół szyb więc musze mieć ori. Ale z czarnym "chromem" mam na sprzedaż, zajzyj do działu sprzedaż >Młody< kozacka fura
  10. Siemanko Koledzy czy wy tez tak macie ze co jakieś 6 tyg przepala się wam zarówka od świateł krótkich?? Zastanawiam się nad załozeniem HID-ów ale jak tak będą sie przepalać to nie zarobie na zarówki Czym to moze być spowodowane? przepala się raz lewa a nastepnym razem prawa i tak w kółko Kolega ma tak samo w swojej A4 tyle ze jemu się jeszcze tylne przepalają do tego
  11. z wyjęciem tylnej półki w sedanie jest sporo roboty ale da się to zrobić robiłem to jak zawoziłem auto do przyciemnienia szyb.
  12. Prosze: http://moto.allegro.pl/item553655037_audi_a4_2000_2007r_dywanik_mata_do_bagaznika_b6.html Tanszych raczej nie znajdziesz. Mozesz na to kłaść mokre i brudne przedmioty i nic się nie stanie bo to guma. Gorzej z nadkolami ale myśle ze troche uwagi i delikatności przy przewozie i ta guma z linka wystarczy w 100%
  13. Nie wiem jak się śmiga w kubełkach ale na tych fotelach sie siedzi jak na kanapie a mnie osobiście to odpowiada bo jak śmigam 1400km do UK to wygoda jest najważniejsza
  14. Cały czas byłem tym autem w UK i jakoś nie miałem jak tego pomalować ale myśle ze na wiosne nad tym pomyśle i w kolorze plastiku zostanie tylko ten czarny plastik między rurami wydechowymi z tyłu.
  15. Tanio dałeś za ten zderzak U mnie koleś w mieście miał taki na sprzedaż za 560 i ja myślałem ze to tanio ale ty to wyrwałeś super cene Musze szukać dalej Pozdro Trzenisław
  16. Witam koledzy Swojej A4 nie będę jeszcze pokazywał bo narazie stoi na czarnrj feldze i licho to wygląda ale moge sie pochwalić moją większą perełką - 2,5TDI 180 koni Quattro rok grudzień 2003 - kremowe skórki - navi plus, zmieniarka na 6 płyt w bagażniku - klima dwie strefy - elektr. fotele - elektr. składane lusterka - oryginalnie przyciemnione szyby - ABS, ESP. ASR - tempomat - zawieszenie pneumatyczne - skrzynia tiptronic z mozliwościa zmiany biegów w kierze - pełen pakiet oświetlenie - pakiet chrom - ori xenon I jeszcze pewnie inne pierdołki o których teraz zapomniałem :> A to moje autko z zewnątrz: no i w środku: Czekam na wasze opinie i ewentualne pytania
  17. Poziek ty jako najlepszy kolega CTV chyba posłużysz mu radą gdyby czegoś nie wiedział
  18. Zderzak s-line jak dla mnie to zderzak s-line jest ładniejszy niz S4 Trzeniu a tak BTW za co zgarnąłeś ostrzeżenie??
  19. Ogólnie obydwie felgi pasują do B6 ale ja wybrałbym nr 2
  20. Mówiłem ze najlepiej odkręcać od strony nadkola bez ściągania lamp
  21. Nie wiem czy juz było? jak tak to warto oglądnąć jeszcze raz http://www.youtube.com/watch?v=KdUpg8GkJcA a tu policyjny pościg http://www.youtube.com/watch?v=OAPFBBGxCbE&feature=related Panowie gdy zauważycie radar to nie hamujcie ostro bo coś takiego moze się wam przydażyć Nie palcie zioła bo pojedziecie tak http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=ePpD_xnsdHU Kto ma z was taką moc?? http://www.maxior.pl/film/99530/Cwaniak_w_BMW_Z4_przegrywa_z_Golfem TwinTurbo 550 koni w Golfie IV
  22. cepy jakich mało http://www.youtube.com/watch?v=rijIXO-iqTU
  23. A ja tylny zderzak ściągne w pół godziny Co do przedniego zderzaka to nie trzeba wykręcać lamp, do tych 3 śrubek mocujących mozna się wygodniej dostać od nadkoli
  24. Niech ktoś naciśnie spryskiwanie i gdy sie wysunie sprysk poprostu go chwyć. Ja tak zrobiłem u siebie w A6 i wszystko jest ok! Moze jest jakaś inna bardziej skomplikowana opcja ale ta jest najszybsza i najprostsza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.