Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AVF] Jak wyczyścić reflektor ?
Hmm.. a ja jedną lampe mam taką mleczną jak się pod pewnym kątem popatrzy, pewnie zarówka wcześnijszemu właścicielowi pękła i tak się stało, tak mnie to denerwuje ze szok ale jakoś mam strach rozklejać lampe.
-
[B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
Ja juz słyszałem o takich majstrach co ściągali cały przód do wymiany rozrządu, mam tu na myśli chłodnice wody i klimy a pózniej się dziwili dlaczego im klima nie chłodzi
-
[B5 AHU] Wlałem inny płyn
wymień na nowy, moze zrobić się "kaszka" w obiegu bo te 2 substancje mogą się nie mieszać. Płyn hamulcowy nie kosztuje duzo a jak coś sie stanie to nowa pompa to juz nie wydatek rzedu 100zł
-
[B6 BCZ] Silnik słabo się uruchamia
Musashi jak ty coś juz napiszesz to my juz nie mamy co tu robić bo co mamy dodać skoro ty wszystko wytłumaczysz w 1 zdaniu?
-
[B5 AJM] Czy można jeździć kilka dni bez sterownika AIRBAG ?
Bez sterownika mozesz śmigać bez problemu tylko wiesz ze jaśki nie wyskoczą jak gdzieś przydzwonisz
-
[ALL B5] Chromowane obwódki szyb
Ja osobiście nie kupiłbym tych pseudo chromów, moze to i zdaje rezultat ale stanowczo mówie nie Widziałem jak koleś miał wyklejony cały przód w A6 C5 tzn gril, gril w zderzaku i kratki halogenów coś strasznego od tamtego czasu mam do tych chromów dystans
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Ktoś miał zyłke hazardzisty pęknie albo nie pęknie
-
[B6 AWX] Dolewanie oleju
Na moje tez tak jest A co do oleju to mam tak, ze tam gdzie się kończy to kratkowane miejsce ja mam poziom oleju, no moze milimetr wyzej. A ile powinno być dokładnie? Nie mniej niż to wykreskowane miejsce i nie wyzej tak?? Pytam bo słyszałem juz tyle opini ze hoho Jeśli jest w połowie tego wykreskowanego miejsca to chyba jest ok Tak?? Jutro będzie akcja ściągania strzykawką
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
Tylko że po takim malowaniu pasuje zrobić polerkę. Yyyy ale po co?? chcesz pomalować felgi lakierem a poźniej polerować je do zywego aluminium? Czegoś tu nie łapie Samochód się poleruje po malowaniu ale nie znam takiego lakiernika co by polerował felgi po malowaniu
-
[B6 AWX] Dolewanie oleju
Jest to mozliwe zeby wypuszczali B6 bez tych osłon? Tu masz ori osłone http://moto.allegro.pl/item538862171_oryginalna_oslona_silnika_audi_a4_od_2001_roku.html koleś z ceną przesadził, widziałem juz ori za 140zł na allegro Bez tej osłony raz ze silnik niepotrzebnie cierpi a dwa na moje to jak masz tą osłone to na zewnatrz jest o wiele ciszej, nie słychać az tak pracy silnika.
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu a co się stało z twoim profilem?? Zadnych danych Najpierw zrobiłeś się niebieski, teraz brak opisu w profilu a za chwile nam moze całkiem zginiesz co??
-
[B5 AGB] Koła 20" do S4 b5
Trzeniu w nazwisku powinien mieć 19 cali
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
Daj nam znać co koleś powiedziazł i ile ci ewentualnie zaśpiewał za polerke tych felg.
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
Ja bym sobie zakupił zwykłe stalówki + kołpaki które bym zmieniał co miesiąc na nowy wzór Dokłądnie, a zamiast audi kupić poloneza, malucha, duzego fiata i będzie mozna mówić ze ma się stajnie samochodów
-
[ALL B5] Jak usunąć emblemat z tylnej klapy ?
Zyłka, szpachelka, ale ze szpachelką trzeba być delikatnym zeby nie porysać lakieru. Pózniej benzyna ekstracyjna, moze być nawet rozpuszczalnik, zapewniam ze z lakierm nic się nie stanie, na koniec pasta polerska, polecam Farecla G3 i po bólu. 15 minut i pozamiatane
-
[B6 AWX] Dolewanie oleju
Jutra wjeżdzam na kanał najbardziej to zciąganie osłony mnie wkurza
-
Strefa Śmiechu
No ja nie wiem czy takie małe
-
[B6 AWX] Dolewanie oleju
Ja po zrobieniu 8 tys. dolałem może 200 gr. oleju przy 280 tys. km na blacie Lepiej nie lać ponad stan bo ponoć ( napisane na korku oleju) można katalizator uszkodzić to pojechałem po bandzie ale teraz juz nic nie zrobie nie będe przeciez upuszczał 2 albo 3 setek oleju.
-
[B6 ALT] Nierówne zużycie opony z tyłu
Oczywiście ze jest regulacja kątów w A4 Byłem na ustawianiu zbierzności i gdy "podłaczą" kompa pod wszystkie koła to widać co i jak jest. Jak jest coś zle to świeci sie na czerwono a jak ok to na ładny zieleń :> Ja zapłaciłem po znajomści za takie coś 50zł a normalnie kosztuje 100zł przynajmniej u mie w Lesznie. Po wszystkim dostałem wydruk z komputera mówiący o całwj geometri kół itp. Polecam coś takiego bo szkoda opon.
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
RS6 Niby takie zwykłe ale mają to coś w sobie ze kopara opada jak się widzi autko na tych kołach
-
[B6 AWX] Dolewanie oleju
hmm... ja zrobiłem 2,5 tys km od oststniej wymiany i jak narazie nic mi nie ubyło, zobaczymy jak będzie dalej. A tak przy okazji to stanie sie coś jak nalałem oleju troszke ponad maximum
-
Czy to oryginalne felgi i czy warto ?
Za 900zł wątpie zeby były ori ale wyglądają ładnie. napisz maila do kolesia z zapytaniem czy są ori jak powie ze tak to niech podeśle fotke tylnej części felgi.
-
[ALL B7] Co wybrać ?
I tak twierdzi ze kocham bardziej nasze auta niz ją A4 jest praktycznie jej i powiedziała ze jej się te felgi które teraz są podobają, a jak mam juz zmienić na takie które ja chce czyli RS6 to mam zrobić tak zebym nie musiał dokładać siana i gadaj tu z kobietą
-
[B5 AGB] Koła 20" do S4 b5
Ja jeżdziłem na 19'' przy A6 i nie dałem rady po naszych drogach 235/40 przód tył 255/35. dobrze było tylko na autobahn w niemczech ale i tak przycierały przy skręcie i na uskokach, no i samochód był bardziej mułowaty :gwizdanie:
-
[ALL B7] Co wybrać ?
Jedne z najładniejszych felg jakie wypuściło audi RS6 sam się na nie napalam ale zonka by mnie poczaskała jak bym wydał na nie sianko Ja mam takie na sprzedaż http://moto.allegro.pl/item532541382_audi_a3_8p0_vw_golf_5_17_5x112.html cena podobna, jakby co to pisz na PW. Fegi są oczywiście ori, Miały poodzierane ranty ale były jeszcze raz pomalowane i teraz są praktycznie nowe Jak je sprzedam to kupuje RS6