Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
To dobrze ale ja pisałem o tych w ASO jakby co
-
[B6] Mocowanie dojazdówki
No ja w A6 właśnie tak i zapewne w A4 występuje to tak samo. W A4 zimą woże 17" alu felge a z na lato włoze tam zimówke jako zapas i sprawa załatwiona. W sedanie zadnego styropianu nie potrzebuje które wchodzi w koło bo jak wiadomo lewarek i klucz jest mocowany po bokach tej dziury na koło.
-
[ALL B5] Upiększenie felgi '17
To linki do moich felg: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd949869b65df19c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48a7354be45a99d.html Sam malowałem bo jestem lakiernikiem, nie polerowałem bo nie znam takiego lakiernika co by felgi polerował :gwizdanie: Ps. zdjęcie zrobione w piwnicy a nie przy świetle dziennym w słońcu. Felgi są troszke zakurzone jakby co. Na zywo święcą się bardziej niz w lakierze ori :gwizdanie:
-
[B6] Mocowanie dojazdówki
Kolego powinieneś mieć całkiem inny styropian!!! Wyciągnąć idzie ten styropian bez zadnego niszczenia go, nie jest przyklejony, poprostu ciasno siedzi i to tyle. Ja u siebie a A4 po wyciągnięciu tego styropianu woże alum 17" i jest ok W wersjach bez zestawu naprawczego wyglada to tak ze wkładasz koło w ta dziure i jest mały styropian w który wkłada się lewarek, klucz, hak itp. Przynajmniej tak mam w A6 :gwizdanie:
-
[B5 AFN] 235/45 R17
Mam 235/45 przy A6 i jakoś mi autko ciągnie Do A4 kupiłem właśnie Dunlop SP Sport 225/45 bo wszyscy mówili ze to najlepszy wybór, tylko ze ja mam B6 a to jest chyba róznica ale zdecydowanie polecam 225/45/17 Przy szerszych cięzko się wmieścić w nasze piękne polskie koleiny :gwizdanie:
-
[B6 AWX] ESP czasem się wyłącza
No ja bym sie tym martwił kolego bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie ci potrzebna ESP a jest to ardzo przydatna rzecz przy takich pogodach jakie teraz panują
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
Zawsze będzie to lepiej wyglądać niż teraz Ale osobiście na swoim samochodzie bym czegoś takiego nie woził papier 2500, woda i jazda, a jeśli chłopak nie wie jak to zrobić to lakiernicy niech mu to ocenią czy da się to spolerować czy czeka go malowanie.
-
[B6 AWX] Problem z zaskoczeniem biegu
co to za rozwiązanie? a za chwile ten co kupi to auto zaloguje się na forum i zapoda taki sam temat i tez mu napiszesz "lepiej sprzedaj auto"?? i tak w kółko
-
[ALL B6] Zapasowa 16" do felg 17"-19" - jaką oponę założyć ?
Ja osobiście zestaw naprawczy sprzedałem na allego i zimą woże ze sobą alum a latem stalówke z zimówką Też jestem tego zdania zeby kupić zimówkę, ale z drugiej strony duzej róznicy nie ma bo i tak na tym kole nie będziesz podróżował.
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
A ja twierdze ze jak przepoleruje te miejsca samą pastą bez użycia papieru to większość rys zniknie ale zostaną tylko jakieś głebsze ryski (coś podobnego jak na foto nr. 2) a to juz będzie o niebo lepiej wyglądało niż teraz. Jak nie wiesz jak się za to zabrać kolego radek4359 to podjedz najlepiej do lakierni i za 50zł zrobią ci to tak, ze raczej juz nic nie będzie widać. Wszystko zalezy jak głębokie są te rysy, ze zdjęcia ciężko ocenić.
-
[B6 AKE] Skrzypienie gdzieś z prawej strony tylnej kanapy (oparcia)
A mi w zagłówku kierowcy coś lata (dzwięk jak dziecięca grzechotka ) pewnie pasażerowie tego nie słyszą ale ja tak bo to w końcu zaraz przy moim uchu Jak docisne zagłówek to jest ok a jak puszcze to zaraz ten cichy ale wkurzający dzwięk
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
a skąd to wymyśliłeś ? FIS-em sie steruje z manetki przy wycieraczkach W B6 mozna tymi guzikami wbić sie w zmiane języka na FIS-ie itp to miałem na myśli. A to ze się steruje FIS-em z manetki wycieraczek to wiem
-
[ALL] 16" do B5 ACK - czy były oryginalne 16" wzór jka do S4/S6/S8?
Opona na tą felge to 205/55 to chyba najlepszy rozmiar
-
[B6 AWX] Kopci na czarno
W sumie masz racje letallec lepiej niech kolega wtedy będzie wiadomo czy kopci dlatego ze ma tak być czy to dziura w dolocie czy też filtr powietrza. Wszystko się okaże po zapięciu VAG-a
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
Szukałem i jak juz napisałem wyżej koleś z mojej mieściny miał na sprzedanie bez kratek i grila za 560zł (czy to duzo??) ale się zgapiłem i ktoś mi go zgarnął szukałem tylko dokładki i tez nie znalazłem
-
[B6 AWX] Dźwięk pracy silnika AWX a AVF
A moze masz EGR zaślepiony to bardzo wpływa na dzwięk silnika. Osłony silnika tez duzo dają, mam nadzieje ze masz obydwie czyli dolną i górną.
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
Dokładnie poprostu potrzyj to mokrą szmatką A najlepiej po wypolerowaniu ta pastą przepoleruj to miejsce jakimś mleczkiem i będzie napewno OK!
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
Cięzko mi powiedzieć kolego bo mam B6. Poczekaj na opinie chłopaków którzy mają B5. Pozdro
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
Wyciskasz na jakąś bluzke adidasa i wcierasz, zadnej filozofi nie ma To nie jest pasta która się nakłada i czeka az wyschnie tylko ostro dociskasz szmatke i trzesz az znikną rysy. Zapewniam ze przy tych rysach które masz 80% zejdzie odrazu. Co do tych które zostaną musiałbyś uzyć papieru wodnego ale jak się nie łapiesz w tym to lepiej się za to nie bierz
-
[ALL B6] 2 różne sprawy
Witem że to dla polewy pisałeś, ale Ci ziomuś nie wyszło bo się nie śmieje... chyba żarcik Ci się przytępił Wyobraź sobie, że pierwsze co tak chciałem otworzyć, chyba jak każdy... bagażnik pomimo to nie działa i muszę otwierać za każdym razem z kluczyka, a jeśli auto jest na chodzie to muszę go zgasić i dopiero otworzyć bo inaczej nie działa.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Nie chce spamować z nowym tematem dlatego już zapytam tutaj: http://moto.allegro.pl/item545154581_mieszek_audi_a_4_lift.html Ten mieszek będzie pasował do B6 ? Wczęśniej tego co jest zaznaczone grubszą czcionką nie napisałeś wieć co miałem ci napisać??? :gwizdanie: Co do mieszka do B6 to proponuje ten http://moto.allegro.pl/item542869955_audi_a3_s3_galka_z_mieszkiem_skora_oryginal.html tylko mi nie pisz ze to jest od A3 bo doskonale wiem
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
Czyli gril nie pasuje f*ck jeden wydatek więcej
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
No w B6 takie przyciski są do sterowania nawigacją drogową, a w jakim samochodzie zrobiłeś tą fotke?? wydaje mi się ze w B5.
-
[B6 AWX] Biopaliwa
Nie tankowałem jeszcze tego paliwa do A4 ale w Anglii śmigałem A6 na tym paliwie tyle tylko ze w A6 nie ma pompowtrysków :gwizdanie: Wiadomo, ze odrazu nic sie nie stanie jak będziesz na tym jeździł ale po np 20-30 tys km coś moze zacząć się dziać :gwizdanie: Znajomy śmigał BMW e46 2005r na opale i biodiesel i juz musiał wymienic pompe paliwa za 1100zł tą przy silniku bo w BMW są az 3 pompy. I jaki z tego morał?? nic nie zaoszczędził śmigająć na tym szmelcu tylko stracił a do tego kup póżniej taki samochód
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
Sterowanie FIS-em oraz małą nawigacją między zegarami
-
[ALL] Jaki środek do impregnacji tapicerki ?? (materiał)
Kiedyś widziałem jakiś program o firmach które zajmują się impregnowaniem dachów cabrioletów i jak czymś tam wysmarowali poźniej polali woda i woda się skraplała jak na normalnym lakierze, poprostu materiał nie wpijał wody, ale czy mozna tego uzyć do tapicerek chyba nieeee