Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Hmm... dobra juz to rozgryzłem albo inaczej zawiesiłem się, czytaj zakręciłem nie załapałem ze sama felga będzie o 2 cale większa i wszystko się wyrówna, ale ze mnie łoś Sorki za zamieszanie
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Mam taki dylemat, ze jak kupie opony 225/45/17 to opona będzie miała wysokość 10,1 cm. Teraz mam zimówki 195/65/15 i wysokość opony jest 12,7 cm (mozna to obliczyć) łatwo zauważyć ze to duza róznica i jak załoze alu 17" to między błotnikiem a kołem będzie duza szpara i juz wiem ze będzie to niezbyt ciekawie wyglądać Jakie macie opony przy swoich felgach?? mowa oczywiście o kole 17" i modelu B6 na zwykłym zawieszniu. Czekam na odpowiedzi koledzy
-
[B5 ADP] Wymiana pasa biezpieczeństwa kierowcy
Sciągasz słupek, bierzesz klucz 17 i to cała filozofia
-
[B5 ADR] Co to moze byc??
Zapodajcie fotki i coś sie wyjaśni, z opisu wychodzi ze to czujnik deszczu ale w tych modelach tego raczej nie wkładali. W Golfie III miałem coś takiego i była to antena.
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
Jaka róznica?? szybko kwituje tych co mówią ze czuć jakąś róznice różnice czuć jak się przesiądziesz z 15" na 19" ale z 15" na 17" to jedynie same zalety, 17" to mozna powiedzieć ze to taki standart na nasze czasy Naprawde nie idzie odczuć jakiejś róznicy, na moje na 17" samochód jest stabilniejszy i ładnie się śmiga.
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.kombi AUTOMAT ,czy można ciągnąć przyczepę automatem?
Na moje to był tylko zbieg okoliczności, znam takich co ciągną lawete po kilka razy w tygodniu swoimi samochodami z automatem i jeszcze nie słyszałem zeby im skrzynia od tego padła. Ja osobiście swoim A6 ciągłem lawete tylko raz i było ok! ale np kolegi tranzita tej zimy chyba z 5 razy holowałem i co mi kumpel zawsze mówi??? ze chciałby zeby jego tranzit zrywał się tak z miejsca jak się zrya gdy go holuje robi swoje
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.kombi AUTOMAT ,czy można ciągnąć przyczepę automatem?
Ja tez nie widze problemu, sam moim A6 targałem lawete z kolegi samochodem :gwizdanie: i tiptronik świetnie się spisywał
-
[ALL B6] Montaż radia Kenwood
Trzeniu wiem ze szału nie ma nie powiedziane, ze akurat kupie to ale chodzi mi tu bardziej o montaż a nie opinie czy radio robi szał czy nie Początkowo chciałem to http://www.allegro.pl/item535185833_jvc_kw_avx800_nowa_multimedialna_stacja_marzen.html ale jak mam przerabiać tunel na pod to radio tak jak przy montażu RNS-e to juz mi się odechciało a druga sprawa to szkoda mi troche siana na takie radyjko, wiem ze jest super bo ziomal ma takie w tym Golfie IV http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/125ed33c694d5b5b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8bda89295a6efe3.html _________________________________________________ Dokłądnie mam concert http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c1bb4287339c03c.html koledzy ale ja tylko pytam czy to będzie grało bez zarzutu, nie jest powiedziane ze je tam upchne
-
[ALL B6] Montaż radia Kenwood
Witam Koledzy mam pytanko, posiadam w mojej A4 ori radio na płyte ale ale chciałbym zapodać w to miejsce takie radio http://www.allegro.pl/item536610974_kenwood_kdc_w4044a_aux_usb_pendrive_gratis.html I teraz pytanie, czy wszystko będzie pasić czy czeka mnie jakieś lutowanie itp a co najważniejsze czy wszystkie głośniki będą grać?? bo gdzieś słuszałem, że czasami moze mi tył wogóle nie grać razem z tym głośnikiem basowym z tyłu w półce. Czekam na opinie koledzy. Pozdro
-
[B5 AKN] Nie zmienia biegów
zapnij vag-a jeśli masz gdzie i wszystko będzie jasne.
-
[ALL B5] Pękający lakier
A mi to wygląda na to ze koleś cie poprostu zrobił w bambuko :gwizdanie: Skasował za pomalowanie a tak naprawde tylko zeszlifował wierzchnią warstwe lakieru i wypolerował, tak raczej było na 90% Zrób fotki z bliska to powiem ci czy mam racje Dodam, ze jestem lakiernikiem ale nie pracuje w tej branży
-
Jakie opony do felg 8" szerokości?
Przynajmniej felga będzie zabezpieczona przed ewentualnymi zarysowaniami/otarciami o krawęznik
-
Jakie opony do felg 8" szerokości?
Skoro chłopak chce równy rozmiar to zapodaj na te felgi 235/40 i będzie wszystko git
-
[ALL B5] Jak wam się podobają takie felgi
To chyba model z All Road-a albo coś w tym stylu Jak dla mnie to pasowałyby do A6 i to koniecznie w Avancie, do sedana
-
[ALL] Czy zawieszenie S-line jest wygodne ?
Bierz s-line i się nie zastanawiaj
-
[ALL B6] Jak zdemontować uchwyt pod telefon ?
Jak dla mnie to super robota i gdybym uzywał CB i miał taki uchwyt to zrobiłbym to samo
-
[B5 AEB] Gdzie jest schowek na apteczkę pod siedzeniem ?
W A6 mam taki schowek i widze ze idealnie by pasowała ta apteczka ale mam ją w podłokietniku w tylnej kanapie bo w koncu tam jest znaczek apteczki. A4 tez tylni podłokietnik.
-
[ALL B7] Jakie opony letnie ?
http://moto.allegro.pl/item532649236_dunlop_sport_9000_235_55_17_99y.html http://moto.allegro.pl/item533220647_dunlop_maxx_235_45_17_noweczki_hurtopon.htmlJa w A6 mam takie i tez jestem z nich zadowolony http://moto.allegro.pl/item534185228_opony_17_235_55r17_235_55_17_conti_vancocontact.html
-
Ile średnio kilometrów robi się na oponach 205/55/16 ?
Zawsze przednie opony są bardziej narazone na ścieranie, zakręty robią juz swoje, a moze masz coś ze zbierznością kolego.
-
[ALL B5] Wymiana oleju w domowych warunkach
To w tych silnikach jest filtr czy wkład?? U mnie w A6 jest wkład więc co chcesz tam nabijać?? w A4 mam też wkład, ale moze się myle
-
[B6 AWX] Dolewanie oleju
Na 100% nie
-
[B6 AWX] Klapka popielniczki
Raczej nie dostaniesz samej nakłądki, wszystko idzie zdemontować i rozłozyć na części pierwsze ale w ASO tak nie rozbierają
-
[B6 AVF] Oporny drążek zmiany biegów
Ale jak znajdziesz w szukajce ten temat to będzie tam cały schemat zapodany przez kolege Musashi wszystkich pierdołków które są odpowiedzialne za biegi. Wiem ze coś takiego było tam na bank
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
Dla RS4 tez RESPECT ale osobiście RS6 podobają mi sie bardziej
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Na moje doliczają jeszcze napinacz paska wielorowkowego który powinno się tez wymieniać razem z rozrządem. To tylko moje skromne zdanie