Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Hmm... dobra juz to rozgryzłem albo inaczej zawiesiłem się, czytaj zakręciłem nie załapałem ze sama felga będzie o 2 cale większa i wszystko się wyrówna, ale ze mnie łoś Sorki za zamieszanie
  2. Mam taki dylemat, ze jak kupie opony 225/45/17 to opona będzie miała wysokość 10,1 cm. Teraz mam zimówki 195/65/15 i wysokość opony jest 12,7 cm (mozna to obliczyć) łatwo zauważyć ze to duza róznica i jak załoze alu 17" to między błotnikiem a kołem będzie duza szpara i juz wiem ze będzie to niezbyt ciekawie wyglądać Jakie macie opony przy swoich felgach?? mowa oczywiście o kole 17" i modelu B6 na zwykłym zawieszniu. Czekam na odpowiedzi koledzy
  3. Sciągasz słupek, bierzesz klucz 17 i to cała filozofia
  4. Zapodajcie fotki i coś sie wyjaśni, z opisu wychodzi ze to czujnik deszczu ale w tych modelach tego raczej nie wkładali. W Golfie III miałem coś takiego i była to antena.
  5. Jaka róznica?? szybko kwituje tych co mówią ze czuć jakąś róznice różnice czuć jak się przesiądziesz z 15" na 19" ale z 15" na 17" to jedynie same zalety, 17" to mozna powiedzieć ze to taki standart na nasze czasy Naprawde nie idzie odczuć jakiejś róznicy, na moje na 17" samochód jest stabilniejszy i ładnie się śmiga.
  6. Na moje to był tylko zbieg okoliczności, znam takich co ciągną lawete po kilka razy w tygodniu swoimi samochodami z automatem i jeszcze nie słyszałem zeby im skrzynia od tego padła. Ja osobiście swoim A6 ciągłem lawete tylko raz i było ok! ale np kolegi tranzita tej zimy chyba z 5 razy holowałem i co mi kumpel zawsze mówi??? ze chciałby zeby jego tranzit zrywał się tak z miejsca jak się zrya gdy go holuje robi swoje
  7. Ja tez nie widze problemu, sam moim A6 targałem lawete z kolegi samochodem :gwizdanie: i tiptronik świetnie się spisywał
  8. Trzeniu wiem ze szału nie ma nie powiedziane, ze akurat kupie to ale chodzi mi tu bardziej o montaż a nie opinie czy radio robi szał czy nie Początkowo chciałem to http://www.allegro.pl/item535185833_jvc_kw_avx800_nowa_multimedialna_stacja_marzen.html ale jak mam przerabiać tunel na pod to radio tak jak przy montażu RNS-e to juz mi się odechciało a druga sprawa to szkoda mi troche siana na takie radyjko, wiem ze jest super bo ziomal ma takie w tym Golfie IV http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/125ed33c694d5b5b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8bda89295a6efe3.html _________________________________________________ Dokłądnie mam concert http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c1bb4287339c03c.html koledzy ale ja tylko pytam czy to będzie grało bez zarzutu, nie jest powiedziane ze je tam upchne
  9. Witam Koledzy mam pytanko, posiadam w mojej A4 ori radio na płyte ale ale chciałbym zapodać w to miejsce takie radio http://www.allegro.pl/item536610974_kenwood_kdc_w4044a_aux_usb_pendrive_gratis.html I teraz pytanie, czy wszystko będzie pasić czy czeka mnie jakieś lutowanie itp a co najważniejsze czy wszystkie głośniki będą grać?? bo gdzieś słuszałem, że czasami moze mi tył wogóle nie grać razem z tym głośnikiem basowym z tyłu w półce. Czekam na opinie koledzy. Pozdro
  10. zapnij vag-a jeśli masz gdzie i wszystko będzie jasne.
  11. A mi to wygląda na to ze koleś cie poprostu zrobił w bambuko :gwizdanie: Skasował za pomalowanie a tak naprawde tylko zeszlifował wierzchnią warstwe lakieru i wypolerował, tak raczej było na 90% Zrób fotki z bliska to powiem ci czy mam racje Dodam, ze jestem lakiernikiem ale nie pracuje w tej branży
  12. Przynajmniej felga będzie zabezpieczona przed ewentualnymi zarysowaniami/otarciami o krawęznik
  13. Skoro chłopak chce równy rozmiar to zapodaj na te felgi 235/40 i będzie wszystko git
  14. To chyba model z All Road-a albo coś w tym stylu Jak dla mnie to pasowałyby do A6 i to koniecznie w Avancie, do sedana
  15. Bierz s-line i się nie zastanawiaj
  16. Jak dla mnie to super robota i gdybym uzywał CB i miał taki uchwyt to zrobiłbym to samo
  17. W A6 mam taki schowek i widze ze idealnie by pasowała ta apteczka ale mam ją w podłokietniku w tylnej kanapie bo w koncu tam jest znaczek apteczki. A4 tez tylni podłokietnik.
  18. http://moto.allegro.pl/item532649236_dunlop_sport_9000_235_55_17_99y.html http://moto.allegro.pl/item533220647_dunlop_maxx_235_45_17_noweczki_hurtopon.htmlJa w A6 mam takie i tez jestem z nich zadowolony http://moto.allegro.pl/item534185228_opony_17_235_55r17_235_55_17_conti_vancocontact.html
  19. Zawsze przednie opony są bardziej narazone na ścieranie, zakręty robią juz swoje, a moze masz coś ze zbierznością kolego.
  20. To w tych silnikach jest filtr czy wkład?? U mnie w A6 jest wkład więc co chcesz tam nabijać?? w A4 mam też wkład, ale moze się myle
  21. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na xeo temat w Audi A4 B5
    Na 100% nie
  22. Raczej nie dostaniesz samej nakłądki, wszystko idzie zdemontować i rozłozyć na części pierwsze ale w ASO tak nie rozbierają
  23. Ale jak znajdziesz w szukajce ten temat to będzie tam cały schemat zapodany przez kolege Musashi wszystkich pierdołków które są odpowiedzialne za biegi. Wiem ze coś takiego było tam na bank
  24. Dla RS4 tez RESPECT ale osobiście RS6 podobają mi sie bardziej
  25. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na skipy temat w 1.9TDI
    Na moje doliczają jeszcze napinacz paska wielorowkowego który powinno się tez wymieniać razem z rozrządem. To tylko moje skromne zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.