Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Super avancik kolego!!! silnik jak u mnie, rwie asfalt ale szkoda, ze mamy tylko ośke
  2. Furka Felgi przypominają wzór BMW ale ogólnie ładnie kolego. Pogratulować :oklaski:
  3. Z tego co wiem to jest tylko taka róznica ze od 2003 roku teoretycznie przyciski są bardziej odporne na ścieranie się ale zeby inne kostki miały to nic na ten temat nie słyszałem
  4. No A4 śmigam długo... od grudnia zeszłego roku szczerze mówiąc szkoda mi tej audiolki ale ciągnie mnie do nowszych modeli
  5. Super Audiola kolego. pogratulować Jak ja załuje, ze moja A4 jest bez quattro ;( Jednym słowem zaje... adica :oklaski:
  6. No szkoda sprzedawać ale w 2 osobowej rodzinie 3 samochody to przegięcie a mówią, że kryzys jest Koleś juz zrobił przedwpłate i podpisaliśmy umowe przedwstępną i czeka teraz tylko za kasą za sprzedane mieszkanie w bloku a później przyjeżdza po moje A6 ;( A4 tez będzie sprzedana i B7 w to miejsce ale teraz juz z pakietem s-line musi być bo standardowej B7 nie zdzierże
  7. Te siedzenia wygląd mają nieciekawy kubełki z wysówanym przodem są o niebo ładniejsze ale jak juz napisałem na początku zonie to wszystko wystarcza a ja i tak śmigam firmówka lub A6 którą na tygodniach sprzedam ;(
  8. Spoko Ukasz699 pełen luzik ważne, że doszliśmy do tego, że dokładki są w kolorze hehe
  9. Teoria dobra, czyli ja jeszcze długo będę młody
  10. Poprostu zderzak świeci się jak psu jaja i odbija się szara kostka brukowa Dla niedowiarków zdjęcie które powinno rozwiać wątpliwości, nawet widać jak się kostka odbija w lakierze hehe
  11. Chłopaki dajcie troche tego co palicie?? Dobrze, ze ktoś nie pojechał, ze dokładki są w kolorze a samochód jest w matowym plastiku Dla tych którzy jeszcze nie czają to dokładki są lakierowane Gdyby B6 wychodziły w roczniku 2007 to bym tak zrobił bo tez B6 bardziej mi się podoba no ale są tylko B7 a na B8 jeszcze nie dam rady przeskoczyć moze za rok jeszcze nigdy nie widziałem, żeby w matowym plastiku odbijała się kostka Ja też jeszcze tego nie widziałem ale widze, ze na forum mamy takich którzy tak myślą Tutaj jakoś się nie odbija kostka ciekawe dlaczego?? http://www.a4-klub.pl/smf/a6_c5_moja_perla_25_tdi_180_kucykow_quattro_2003_rok-t65824.0.html [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 18:35_________________________________________________ Dokładnie najbiedniejsza wersja to nie jest ale szału tez nie ma Nagłośnienie z suubwoferem, parktronic, tempomat, 4x elektr. szyby co jest zadkościa, grzane fotele, podłokietnik tez jest więc nie ma co narzekać mogło być biedniej Ps. Bogato mam w A6, link nieco wyżej
  12. Witam! Autko jak każde szału nie ma ale pokazać można Sprowadzona osobiście z Włoch w październiku 2008 od prywatnego właściciela (komendant włoskiej policji Carabinieri :gwizdanie:) Rocznik 2003, modelowo 2004, pierwsza rejestracja 22 grudzień 2003 (dobry prezent na święta) rejestracja w kraju 19 listopad 2008. jestem drugim właścicielem tak ogólnie Nie ukrywam, że była lekko uszkodzona ale wszystko w granicach rozsądku (zderzak, błotnik i drzwi kierowcy do malowania + jedna lampa do wymiany, wszystko wymienione na całe i nie uszkodzone części bez żadnego klepania blach to raz a dwa to auto robiłem pod siebie więc nie szczędziłem kasy na części) Dla mnie ważniejszy był przebieg auta i zadbany środek bo blachy można powymieniać, takie jest moje zdanie a poza tym cena przemówiła sama za siebie Co do wyposażenia to: - silniczek 1,9 TDI AVF 131 koni i 6 biegowa skrzynia ale w porównaniu z passatem kumpla który ma ten sam silnik to jego pasek to traktor. Na moje to ta A4 ma dobrego bonusa od Audi w postaci Qników - kolor auta który śnił mi się po nocach, jestem mega zadowolony - 6x poduszka, - 4x elektryczne szybki co żadko sie zdarza - tempomat, - grzane fotele, - pełen FIS - Audi concert 10 głosników plus sub w bagazniku (daje rade i to bardzo dobrze) - parktronic - felgi ori 17" z papciami 235/45 - pakiet chrom, Ponadto jest bardzo zadbana i żaden guziczek nie jest wytarty a to dla mnie bardzo ważne bo przykładam do tego dużą wagę. Wszystkie szyby przyciemniane folią fotochromową i to daje bardzo ładny efekt w połączeniu z tym kolorem, co z reszta widać na poniższych fotkach Mody: - gałka s-line - diody w lampce podsufitówki - odblokowanie pełnego FIS-a - zderzak S-line - w trakcie zakupów Montaż koniec lutego - pół skóry z fotelami S-line ale to przy dobrej okazji lub jeśli zmienie plany co do sprzedazy autka. - Felgi 18 cali RS6 bo te 17 na moje to troszke smiesznie wygladają (pomysleć, że w Golfie II miałem 14 cali i świeciłem nimi jak słonko na niebie ) Tak było na początku: Tak więc po co prawda krótkim pobycie w PL moja A4 dostała nowy zderzak Ogólnie to jest jakby inny samochód z tym zderzakiem Zderzak kupiłem ori czyli obyło się bez rezania a mi to pasowało bo nie miałem czasu. Założenie dokładki na ori zderzak to dosłownie minutka, tylko klik-klik i pozamoiatane Zderzak kosztował mnie 340zł Dokładka (nowa) 320zł Kratki i gril za sumkę 520zł załatwił mi klubowicz Wąski prosto z ASO za co jestem mu niezmiernie wdzięczny bo dzieki niemu zaoszczędziłem jakieś dobre 100zł - 150zł Malowanie 200zł Czyli ogólnie zabawa uczyniła mnie 1380zł ale warto było Jak już wyżej pisałem to od Wąskiego Tak sie prezentuje autko po tej zabawie ogólnie o niebo lepiej Środek furmanki: No i tutaj troche na zimowo w UK Czekam na opinie
  13. Jedno co mnie wkurza to to, że w aucie takiej klasy spryskiwacze szyb pryskają jak w polonezie VW ma fajnie to zozwiązane bo pryska mgiełka na całą szybe i to jest bajer niby nic a cieszy jak ma się VW
  14. Czujnik naświtlenia FIS-a i konsoli środkowej. Idz wieczorem do samochodu i tak jak pisał iwadrian poświeć na tą kropke latarką i zobaczysz jak się nasila podświetlenie konsoli i FIS-a
  15. Nie mam mneumatyki takiej jak w AllRoad-ach czyli steruje sobie zawieszeniem "góra-dół" tylko poprostu zamiast amorków są takie miechy w które uniemożliwia siadanie auta. Przykłądowo wrzuce do auta towaru o waadze 150kg i d*pa nie siądzie tylko ciągle auto będzie stało tak jakby nic w bagażniku nie było, bo gdy czujniki wyczują nacisk to uszczywnią zawieszenie, poprostu dopompie więcej powietrza w te miechy. Innymi słlowy ciągle utrzymuje równy poziom niezależnie od załadowania Przydatna rzecz gdy jeżdziłem do UK
  16. Dzięki kolego Jak chcesz kupić to moje ci sprzedam bo na tą chwile mam 3 samochody bo firmowy mi dali i zastanawiam się nad sprzedażą ale nie wiem czy warto wystawiać bo teraz sprzedać auto to tak jak wygrać w totka
  17. U mnie tez cieknie w A6 ale nie będę sie juz tym zajmował bo A6 będę sprzedawał. ykk wydaje mi się ze cięszko będzie się tam dostać bez ściągania zderzaka.
  18. HiRide te które masz w linku wydaje mi się ze są do B8 a nie B6 i B7
  19. Koleś z tymi spodniami ładnie poszedł po bandzie
  20. U nas za karchera kasują 120zł. Zawozisz samochód do tej firmy i zostawiasz go na dzień. Piorą a później wysycha cały dzień u niego w "warsztacie" Na koniec nabłyszczają plastiki plakiem. efekt Nawet samochód mi umyli z wierzchu w cenie a wogóle o to nie prosiłem No i najważniejsze 3 tyg czekałem bo takie ma kolejki ale warto było Są tez tacy co biorą 60zł ale im nie dałbym nawet dywaników do wyprania a co dopiero cały samochód
  21. _Makki_ co do daty to grudzień 2003 w VIN jest juz 2004. Wałki rozrządu, hmm niby ten model jest juz po poprawkach i nie występuje w nim problem wałków. Na szafie mam 193tys bez ksiązki serwisowej ;( ale patrząc na to jak chodzi skrzynia i w jakim stanie jest środek i skóry, a są w stanie znakomitym (w młodszych autach widziałem gorsze skóry i to czarne a nie takie jasne) to raczej kręcony licznik nie był. Gdy go kupiłem w kwietniu zeszłego roku miał przelatane 178 tys. Sam jestem ciekaw czy nadal ma te 180 koni Dokładki pójdą w kolor raczej na 100% ale z resztą szalał nie będe bo mając dwie audiczki na utrzymaniu cięzko szaleć tym bardziej ze w zony A4 musze więcej inwestować bo jest w biedniejszym wyposażeniu :gwizdanie: Właśnie kupiłem opony letnie do A4 i 1500zł poszło ale następny wydatek to raczej dokładki w kolor BTW twoje A6 bardzo zacne było
  22. to już jest przegięcie ... Psychole!!! i jeszcze się z tego cieszą
  23. Załatwione dzieki Andrzejowi :notworthy: tyle, ze piątaka mu teraz wisze
  24. no właśnie tak robie ale nie wyskakuje mi nic tylko przez chwile jakieś 5 sekund jest okienko z czerwonym krzyzykiem i wszystko znika :wallbash: Nie wiem co jest nie tak
  25. chodzi mi poprostu o fotke np mojej A4 pod profilem tak jak ty masz. Mi cały czas pokazuje sie krzyzyk i nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.