Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Jak rozłozysz tylną kanape to wejdą na bank, nawet jeszcze silnik tam upchniesz jak dobrze pokombinujesz A tak poważnie to na moje są całkiem inne mocowania, jest inna płyta podłogowa więc nie bedzie pasić. Ps. nie daje rady
  2. Zdecydowanie winne jest łożysko
  3. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    pre_pl :oklaski: Ten wykrzyknik moze znaczyć wiele rzeczy, wyżej masz lekturke, poczytaj a napewno bedziesz mądrzejszy o więdze
  4. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Gdyby to były klocki to świeciłaby tylko ta zółta kontrolka (o) w górnej częśći FIS-a Sprawdz poziom płynu hamulcowego kolego.
  5. Sie ma gust :> ale nie wiem jakie jest zdanie załozyciela tego tematu, nie wiem czy szuka ori felg czy poprostu felg Gdybym nie kupił A4 na 17" to na bank kupiłbym te z ostatniego linka od RS6
  6. Ja mam takie przy A6 i przy A4 Cięzko powiedzieć czy te są ori koleś nie zapodał zdjęć od środka felgi, ale i tak ja wysłałem tego linka jako pokazanie tego wzoru a nie ze kolega ma je kupić Moim zdaniem to tez jedne z najładniejszych felg jakie wypuściło audi ale te też mi się bardzo podobają http://moto.allegro.pl/item523336572_alufelgi_18_audi_vw_z_opoanmi_5x112.html
  7. Wedłóg fotek definitywnie widać ze trzymają tą listwę 4 śrubki. myśle ze nie będzie duzej filozofi z tym
  8. Na moje chyba nie da się zaingerować w to VAG-iem a jak zrobić to inaczej to nie wiem kolego
  9. U mnie w Lesznie 3.35zł. Zazdroszcze cen rzędu 3zł mam nadzieje ze u mnie tez tak niedługo będzie :gwizdanie:
  10. Ja mam takie więc dlatego je proponuje http://moto.allegro.pl/item505864072_felgi_17_audi_a4_a5_a6_kola_opony_komplet.html Ps. Masz identyczny kolor A4 jak ja, tylko ze ja mam wszystko w kolorze :>
  11. No to cena dobra jak na ASO bo w zwykłym sklepie motoryzacyjnym wołaja 100 jak się pytałem i była to oczywiście najtańsza podruba.
  12. Vag błędu nie wykrył ale podjechałem na kanał do mechanika i odkręciliśmy poduszke i obudowa jest pęknięta od dołu ale olej nie wycieka. Po przykręceniu stukanie ustało ale na moje za kilka dni znów zacznie stukać bo ewidentnie poduszka jest uszkodzona. http://moto.allegro.pl/item522791776_audi_a4_8e0_poduszka_silnika_z_czujnikiem_nowa_ory.html -czy moge tą poduszke kupić?? - czy jest róznica między prawą a lewą poduszką, moja jest uszkodzona od strony kierowcy pre_pl co do napinacza to tez mi siadł opisałem wszystko w innym temacie. U mnie wygląda to tak ze na 900obr/min drży ale jak dodam gazu do 1000obr/min juz jest cicho, na zewnątrz prawie wogóle tego nie słychać ale w aucie to masakra [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 21:51_________________________________________________Małe odświezenie :> Zapodajcie mi koledzy nr katalogowy poduszki silnika, strona od kierowcy. pozdro
  13. Jak juz ją odkręcisz to tylko pociągnij z wyczuciem, lampa trzyma się jeszcze na 2 wciskach z okrągłą główka od stroby błotnika. Banalnie proste :>
  14. Wymieniaj tylko i wyłącznie na ori przechodziłem podobny problem z Golfem III, po wymianie na z kojda na ori z serwisu biegi wchodziły jak w nowym autku
  15. U mnie w A6 załączają sie spryski dopiero po jakiś 2 sekundach, tak więc jak spryskuje szybe kilkoma krótkimi prysnięciami i po sprawie :gwizdanie: Ale dziwi mnie, ze co niektórym załaczają się spryski lamp równo ze spryskami szyby
  16. Kolega raczej oczekiwał rozsądnych propozycji Jura a ty byś pojechał STI-kiem???? Dokłądnie Dobrze ze jeszcze nie padłą propozycja ze trabantem mam jechać Ja cały czas upieram się nad A8 lub Q7 i tego będę się trzymał ale dzięki za wszystkie propozycje
  17. Zalezy jakie te rysy masz ale jesli są głebokie to lepiej zakup nowa bo polerowanie jej moze przedrożyć to wszytko. Ale orientacyjnie podjechałbym do zakładu zajmującego się szybami i niech oni wyrażą swoja opinie
  18. Hmm a ja musze sprawdzić tak z ciekawości czy wszystkie mi grzeją, gdzieś to było opisane jak to się robi domowym sposobem, musze poszukać, ale raczej są ok bo przy -26 zapalił na strzał
  19. Nie wiem jak to jest w twoim przypadku hmm.. ja mam A6 iA3 w obydwuch autach przy wlewie zaraz za korkiem w srodku wlewu po lewej stronie jest taki maly plasticzek po przez ktorego wcisniecie przy tankowaniu mozesz odpowietrzac zbiornik np. tankujac do pelna w pewnym momencie masz Stop i pistolet odskakuje przy pistolecie zawsze jest taki garbik ktorym mozesz docisnac te odpowietrzenie i dotankowac dalej auto Mi wchodzi od 2 do 4 litrow wiecej przy pelnym tankowaniu po odpowietrzeniu mysle ze mogl bys rozwiazac swoj problem tankujac ze wcisnietym odpowietrznikiem mysle ze wtedy uporasz sie z ciaglym odskakiwaniem pistoletu Tylko uwarzaj zebys nie przelal :gwizdanie: Mi w A6 tez od czasu do czasu tak się dzieje ale wtedy robie tak jak napisał fenix185 tyle tylko, ze uważaj zebyś nie przelał bo pistolet wtedy nie odbije i paliwko wyląduje na twoich spodniach
  20. Kowal wszystko się da zrobić Tu masz lekturke http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html
  21. Dobre
  22. Jak dla mnie to orazu bedzie sie rzucać w oczy ze jest czarna a reszta jasna ale jak jesteś bardzo na nią nagrzany to zakładaj bo jasne chyba nie były produkowane
  23. Dobrze ze to tylko pierdoły a nie poważne sprawy, jak wsadziłem kolege do auta i tłumacze mu ze coś drży i mnie to wkurza i ze musze to zrobić to powiedział ze jestem przewrażliwiony ze on nic nie słyszy. Ja lubie mieć wszystko dopięte na ostatni guziczek dlatego pisze i pytam co moze być grane, po to wkoncu jest to forum Z audioli jestem bardzo zadowolony, ale coś w tym jest bo przy A4 latam, a w A6 to tylko tankowanie jest jej problemem Tak więc boberek wszystko jest ok i jak ja się tym jeszcze nie dołuje tzn ze musi być wszystko dobrze
  24. lukaszr mam jeszcze małe pytanko, piszesz ze kupowałeś ten napinacz a mozesz mi napisać jaki była przyczyna tej wymiany?? Skąd wiedziałeś ze akurat ta część była zepsuta?? jakie były objawy? U mnie wygląda to tak ze na 900obr/min drży ale jak dodam gazu do 1000obr/min juz jest cicho, na zewnątrz prawie wogóle tego nie słychać ale w aucie to masakra Okazało się ze poduszke silnika chyba tez mam do wymiany i zastanawiam się czy właśnie ta poduszka nie jest przyczyną tego drżenia a nie ten napinacz Czekam na odpowiedz kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.