Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. malik czytaj ze zrozumieniem robiłem tak z bracholem Garaż mam ale nie ogrzewany Normalnie mi ta maska ciśnienie podniosła
  2. ale najpierw musze jakoś otworzyć maske, a jak to zrobić??
  3. Dziś chciałem dolać sobie płynu do sprysków i... nie moge otworzyć maski, ciągne za linke a ona niechce odskoczyć do góry, próbowałem również tak ze brachol ciągną za rączke do otwierania a ja próbowałem podnieść w tej samej chwili maske i tez nic Czy mozliwe zeby mróz tak zadziałał na pancerz linki ze linka w środku nie pracuje?? Dodam ze u nas dzisiaj jest -14*C Pozdro i czekam na podpowiedzi.
  4. Chyba, ze tak :> fajna sprawa ta ETKA. Pozdro kolego [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:55_________________________________________________Koledzy czy jest możliwość ze występują dwa rodzaje tych napinaczy?? Bo znalazłem taki http://moto.allegro.pl/item503150935_napinacz_paska_klinowego_audi_a4_a6_passat_1_9tdi.html i jest perfidnie wyszczególnione ze to do A4 z roku 00-04 a na ETCE kolega deadcow pokazał mi zupełnie inny ale stawiam ze własnie taki jak jest na ETCE jest właściwy. Ta aukcja pokazuje napinacz taki jak ja teoretycznie potrzebuje http://moto.allegro.pl/item514004468_napinacz_paska_alternatora_a4_a6_passat_1_9tdi_now.html ale w aukcji jest czarno na białym napisane ze to do B5 Ktoś jest w stanie mi doradzić?? Podaje nr VIN dla dokładniejszej weryfikacji WAUZZZ8E54A153455
  5. A nikt mi nie zaproponował Q7 a nad tym autem zastanawiam się najbardziej później A8 ale jak to ktoś napisał ważne z kim a nie czym tam pojade Tak czy siak dzięki za opinie koledzy.
  6. Z okazji tego ze szykuje mi się weselicho (ale tatą jeszcze nie będę ) zastanawiam się juz od dłuższego czasu jakim samochodem zawieźć siebie i moją przyszłą zonke na tą imprezke Macie jakieś typy?? Jakimi wy autami jechaliście o ile jestescie juz po ślubie Ja rozglądam sie za Q7 lub A8 w najgorszym wypadku A6 mowa oczywiście o nowych modelach ale nie mam zadnego znajomego który by miał takie auto. Mam kolege który ma BMW7 ale chce pozostać wierny swojej marce Pozdro
  7. No to się troszke posypie kasy w nowym roku dziwne ze krzywo kiera jest skoro udezyłeś tylnim kołem Morał jest jeden, nie ma co świrować bo Quattro tez się slizga, a jutro chciałem jechać polatać gdzieś moim A6, lepiej sobie odpuszcze
  8. Tylko i wyłącznie VAG kolego. Nie ma regulacji głośności dla parktronika w RNS-e ani nigdzie indziej na konsoli. Pozdro
  9. Wszystko jest tak jak być powinno nie ma sie czym przejmować kolego
  10. Na AKP.A6 był o tym długi temat i zapewniam cię ze będzie wszystko dobrze kolego, wiele osób to zrobiło i samochód wygląda o niebo lepiej Nie wiem czy nie będziesz musiał wymienić tylko lustra ale reszta będzie ok! Musiałbym poszukać tego tematu na AKP.A6 Pozdrawiam
  11. No mam tez taką nadzieje, na gumach tej firmy śmiga sie dobrze więc chyba się na nie skusze albo poczekam jeszcze i oblukam inne aukcje Zastanawiałem sie tez nad takimi http://moto.allegro.pl/item520523534_goodyear_eagle_f1_225_45_zr_17_94w_1_szt.html ale miałem identyczne przy golfie i są strasznie twarde, latem jeżdzi sie super, ładnie odprowadzają wode ale jesienią gdy temp spada do 15*C to robią się takie twarde ze szkoda gadać wogóle brak przyczepności, ślizgają sie jak na lodzie.
  12. Czyli ogólnie juz wiem wszystko :> Zastanawiam się nad takimi, mam identyczne w A6 tylko 235/45 i jezdzi się na nich świetnie oprócz tego ze nosi w koleinach bo troszke szerokie ale na autobahn pierwsza klasa Co o nich mówicie? http://moto.allegro.pl/item512709820_opony_continental_c_s_c_2_225_45_17_91y_7mm.html Są prawie nowe więc dlatego się skusiłem. Nowych w tej cenie nie znajde
  13. W naszym kraju nie ma legalnego sposobu na rejestracje i poruszanie sie po drogach publicznych autem z kierą po drugiej stronie! Miałem na myśli tą wypowiedz
  14. Wspólczuje Ci kolego, to nieżle zaczyna Ci się rok. Z tego co tu mówisz to ewidentnie serwis tu nabroił ale teraz bedzie cięzko im to udowodnić, wręcz nie da się tego udowodnić
  15. Dlatego własnie napisałem coś takiego FAFAŁ1 pewnie to były 225/45 a nie tak jak wcześniej napisałem 225/40
  16. Koledzy przy barwie 8000K nie zobaczycie juz zmiany Zmiany widać przy zarnikach o barwie 4300K poniewaz one od początku świecą na biało a nie jak 8000K na niebiesko, po jakiś 2 miesiącach przy zarnikach o barwie 4300K bedzie widać juz niebieskawą poświate. Wiem co pisze ponieważ przy mojej A6 w lipcu wymieniłem zarniki na właśnie 4300K i dopiero od jakiś 2 miesięcy świecą na kolor który mi sie podoba Pozdro
  17. 225/45 mówisz? a może takie to własie były te co oglądałęm hmm ale w kazdym bądz razie mówisz ze to odpowiednia guma na te felgi? No to mam nosa
  18. Kolego wystarczy rozebrać i zaglądnąć moze puścił jakiś wcisk, albo poprostu zrobiło się zimno i plastiki stały się szczywne i juz nie jest tak plastyczny jak zazwyczaj i dlatego nie teraz czeszczy. Pozdro
  19. Jeśli angielskie auto jest zarejestrowane w UK i ma się wszystkie papiery to polska policja moze skoczyć. axel08 ja jestem z Leszna i o nikim takim nie słyszałem, chociaż z drugiej strony ostatnio byłem u lakiernika i miał A4 po lifcie i mówił ze te chłopaki sprowadzają takie auta i przerabiają 3-5 w miesiąc więc moze masz racje W środe będe u tego lakiernika to dowiem sie kto to robi. Przespawanie grodzi to podstawa, a wiąze się to z wyjęciem silnika itp. Auto które opisałem wyżej było zielone i miało wspawaną gródz czerwona a malowane bedzie całe na czarno, masakra
  20. Sprawdz poduszki silnika i poduszke skrzyni biegów w szczególności tą tylnią, ona potrafi wydawać takie dzwięki na małych dziurach a dzwięk przenosi sie zaraz na cała bude.
  21. Siemanko Z racji tego, że temperatura idzie w góre z -10*C na -6*C i zbliża sie lato zastanawiam sie jaki rozmiar opon zakupić do mojej audioli. Koła mam ori 17" audi, wcześniej miałem opony 235/45 i takie tez posiadam przy A6 i morał jest taki ze na nasze polskie piękne drogi chyba są troszke za szerokie i wozi w koleinach jak cholera tak więc czy 225/40 bedzie dobrym wyborem? bo takie mam na oku. Na jakich wy śmigacie latem?
  22. Datownik wskoczył na date wyproduowania auta, nie masz czasami auta z koncówki 2003 roku? Jest to spowodowane brakiem prądu, tak tez się dzieje gdy rozłaczysz akumulator. Tak więc wskazówka jest taka ze pewnie aku padło i samochód zwariował jak mu zabrakło prądu lub jak go dostał nie taką dawke jak powinien czyli za niską.
  23. pełzanie wystepuje w kazdej skrzyni automatycznej HiRide No właśnie ja ma tipa w A6 i tam tez wystepuje pełzanie
  24. Pewnie ze aku mogło paść z dnia na dzień, mogła się np. oberwać jedna cela i nic juz nie zrobisz chociaż zadko tak bywa. Na moje czeka Cie wizyta u elektryka tak jak juz wspomniał cobradd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.