Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Maska się nie otwiera
malik czytaj ze zrozumieniem robiłem tak z bracholem Garaż mam ale nie ogrzewany Normalnie mi ta maska ciśnienie podniosła
-
[ALL B6] Maska się nie otwiera
ale najpierw musze jakoś otworzyć maske, a jak to zrobić??
-
[ALL B6] Maska się nie otwiera
Dziś chciałem dolać sobie płynu do sprysków i... nie moge otworzyć maski, ciągne za linke a ona niechce odskoczyć do góry, próbowałem również tak ze brachol ciągną za rączke do otwierania a ja próbowałem podnieść w tej samej chwili maske i tez nic Czy mozliwe zeby mróz tak zadziałał na pancerz linki ze linka w środku nie pracuje?? Dodam ze u nas dzisiaj jest -14*C Pozdro i czekam na podpowiedzi.
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
Chyba, ze tak :> fajna sprawa ta ETKA. Pozdro kolego [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 20:55_________________________________________________Koledzy czy jest możliwość ze występują dwa rodzaje tych napinaczy?? Bo znalazłem taki http://moto.allegro.pl/item503150935_napinacz_paska_klinowego_audi_a4_a6_passat_1_9tdi.html i jest perfidnie wyszczególnione ze to do A4 z roku 00-04 a na ETCE kolega deadcow pokazał mi zupełnie inny ale stawiam ze własnie taki jak jest na ETCE jest właściwy. Ta aukcja pokazuje napinacz taki jak ja teoretycznie potrzebuje http://moto.allegro.pl/item514004468_napinacz_paska_alternatora_a4_a6_passat_1_9tdi_now.html ale w aukcji jest czarno na białym napisane ze to do B5 Ktoś jest w stanie mi doradzić?? Podaje nr VIN dla dokładniejszej weryfikacji WAUZZZ8E54A153455
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
A nikt mi nie zaproponował Q7 a nad tym autem zastanawiam się najbardziej później A8 ale jak to ktoś napisał ważne z kim a nie czym tam pojade Tak czy siak dzięki za opinie koledzy.
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
Z okazji tego ze szykuje mi się weselicho (ale tatą jeszcze nie będę ) zastanawiam się juz od dłuższego czasu jakim samochodem zawieźć siebie i moją przyszłą zonke na tą imprezke Macie jakieś typy?? Jakimi wy autami jechaliście o ile jestescie juz po ślubie Ja rozglądam sie za Q7 lub A8 w najgorszym wypadku A6 mowa oczywiście o nowych modelach ale nie mam zadnego znajomego który by miał takie auto. Mam kolege który ma BMW7 ale chce pozostać wierny swojej marce Pozdro
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
Pierwsze najlepsze kolego
-
[B5 AVG] Uderzyłem tylnym kołem o krawężnik i coś nie tak z autem
No to się troszke posypie kasy w nowym roku dziwne ze krzywo kiera jest skoro udezyłeś tylnim kołem Morał jest jeden, nie ma co świrować bo Quattro tez się slizga, a jutro chciałem jechać polatać gdzieś moim A6, lepiej sobie odpuszcze
-
[ALL B7] Cichy sygnał czujnika cofania
Tylko i wyłącznie VAG kolego. Nie ma regulacji głośności dla parktronika w RNS-e ani nigdzie indziej na konsoli. Pozdro
-
[B6 AVF] wahania temperatury przy
Wszystko jest tak jak być powinno nie ma sie czym przejmować kolego
-
[B5 1Z] Czy jak wloze lusterko prawe odanglika bedzie dobrze??
Na AKP.A6 był o tym długi temat i zapewniam cię ze będzie wszystko dobrze kolego, wiele osób to zrobiło i samochód wygląda o niebo lepiej Nie wiem czy nie będziesz musiał wymienić tylko lustra ale reszta będzie ok! Musiałbym poszukać tego tematu na AKP.A6 Pozdrawiam
-
[B6 All] Jaki rozmiar opon?
No mam tez taką nadzieje, na gumach tej firmy śmiga sie dobrze więc chyba się na nie skusze albo poczekam jeszcze i oblukam inne aukcje Zastanawiałem sie tez nad takimi http://moto.allegro.pl/item520523534_goodyear_eagle_f1_225_45_zr_17_94w_1_szt.html ale miałem identyczne przy golfie i są strasznie twarde, latem jeżdzi sie super, ładnie odprowadzają wode ale jesienią gdy temp spada do 15*C to robią się takie twarde ze szkoda gadać wogóle brak przyczepności, ślizgają sie jak na lodzie.
-
[B6 All] Jaki rozmiar opon?
Czyli ogólnie juz wiem wszystko :> Zastanawiam się nad takimi, mam identyczne w A6 tylko 235/45 i jezdzi się na nich świetnie oprócz tego ze nosi w koleinach bo troszke szerokie ale na autobahn pierwsza klasa Co o nich mówicie? http://moto.allegro.pl/item512709820_opony_continental_c_s_c_2_225_45_17_91y_7mm.html Są prawie nowe więc dlatego się skusiłem. Nowych w tej cenie nie znajde
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
W naszym kraju nie ma legalnego sposobu na rejestracje i poruszanie sie po drogach publicznych autem z kierą po drugiej stronie! Miałem na myśli tą wypowiedz
-
[B6 AYM] Wystrzał rozrządu V6
Wspólczuje Ci kolego, to nieżle zaczyna Ci się rok. Z tego co tu mówisz to ewidentnie serwis tu nabroił ale teraz bedzie cięzko im to udowodnić, wręcz nie da się tego udowodnić
-
[B6 All] Jaki rozmiar opon?
Dlatego własnie napisałem coś takiego FAFAŁ1 pewnie to były 225/45 a nie tak jak wcześniej napisałem 225/40
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Koledzy przy barwie 8000K nie zobaczycie juz zmiany Zmiany widać przy zarnikach o barwie 4300K poniewaz one od początku świecą na biało a nie jak 8000K na niebiesko, po jakiś 2 miesiącach przy zarnikach o barwie 4300K bedzie widać juz niebieskawą poświate. Wiem co pisze ponieważ przy mojej A6 w lipcu wymieniłem zarniki na właśnie 4300K i dopiero od jakiś 2 miesięcy świecą na kolor który mi sie podoba Pozdro
-
[B6 All] Jaki rozmiar opon?
225/45 mówisz? a może takie to własie były te co oglądałęm hmm ale w kazdym bądz razie mówisz ze to odpowiednia guma na te felgi? No to mam nosa
-
[B5 AFN] Coś skrzypi w środkowym słupku od kierowcy na nierównościach
Kolego wystarczy rozebrać i zaglądnąć moze puścił jakiś wcisk, albo poprostu zrobiło się zimno i plastiki stały się szczywne i juz nie jest tak plastyczny jak zazwyczaj i dlatego nie teraz czeszczy. Pozdro
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
Jeśli angielskie auto jest zarejestrowane w UK i ma się wszystkie papiery to polska policja moze skoczyć. axel08 ja jestem z Leszna i o nikim takim nie słyszałem, chociaż z drugiej strony ostatnio byłem u lakiernika i miał A4 po lifcie i mówił ze te chłopaki sprowadzają takie auta i przerabiają 3-5 w miesiąc więc moze masz racje W środe będe u tego lakiernika to dowiem sie kto to robi. Przespawanie grodzi to podstawa, a wiąze się to z wyjęciem silnika itp. Auto które opisałem wyżej było zielone i miało wspawaną gródz czerwona a malowane bedzie całe na czarno, masakra
-
[ALL B7] Stukanie w przednim zawieszeniu
Sprawdz poduszki silnika i poduszke skrzyni biegów w szczególności tą tylnią, ona potrafi wydawać takie dzwięki na małych dziurach a dzwięk przenosi sie zaraz na cała bude.
-
[B6 All] Jaki rozmiar opon?
Siemanko Z racji tego, że temperatura idzie w góre z -10*C na -6*C i zbliża sie lato zastanawiam sie jaki rozmiar opon zakupić do mojej audioli. Koła mam ori 17" audi, wcześniej miałem opony 235/45 i takie tez posiadam przy A6 i morał jest taki ze na nasze polskie piękne drogi chyba są troszke za szerokie i wozi w koleinach jak cholera tak więc czy 225/40 bedzie dobrym wyborem? bo takie mam na oku. Na jakich wy śmigacie latem?
-
[B6 AVF] Silnik się nie uruchamia, kontrolki się świecą
Datownik wskoczył na date wyproduowania auta, nie masz czasami auta z koncówki 2003 roku? Jest to spowodowane brakiem prądu, tak tez się dzieje gdy rozłaczysz akumulator. Tak więc wskazówka jest taka ze pewnie aku padło i samochód zwariował jak mu zabrakło prądu lub jak go dostał nie taką dawke jak powinien czyli za niską.
-
[B6 AVF] Szarpanie przy hamowaniu w Multitronic
pełzanie wystepuje w kazdej skrzyni automatycznej HiRide No właśnie ja ma tipa w A6 i tam tez wystepuje pełzanie
-
[B6 AVF] Silnik się nie uruchamia, kontrolki się świecą
Pewnie ze aku mogło paść z dnia na dzień, mogła się np. oberwać jedna cela i nic juz nie zrobisz chociaż zadko tak bywa. Na moje czeka Cie wizyta u elektryka tak jak juz wspomniał cobradd