Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Pawlo 2004 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam pytanie koledzy, coś mi stuka i wydaje mi się ze może to być poduszka silnika ale mam pewne pytanie a mianowicie, podobno te poduszki mają czyjnik. PRZYKŁAD: http://moto.allegro.pl/item522791776_audi_a4_8e0_poduszka_silnika_z_czujnikiem_nowa_ory.html -Czy kazde B6 miało takie poduszki, -Na jakiej zasadzie to działa i jak sygnalizuje tzn. jaką kontrolką ze właśnie ta poduszka jest do wymiany? Prosze o podpowiedzi.
  2. No nie wynika ale wszystko wystarczy dogadać, mnie najbardziej interesuje czy jez duza filozofia z montazem tego Jeśli nie to wtedy tylko zadzwonie i sie juz dowiem czy to do diesla.
  3. Co tu bede tak sam siedział trzeba iść spać bo za chwile trzeba wstać
  4. I sprawa wyjaśniona, jest tam taki plastik jak w podświetleniu klamek, zresztą co będę pisał jak wszystko widać
  5. Raczej ta w kup teraz jest bo za tą w opisie to bym samochód sobie jakiś kupił Trzeniu a ty u siebie masz to na wypasie??
  6. Pawlo 2004 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Siema Ze względu na ta piękną pogode którą mamy za oknem zaczynam zastanawiać się nad zamontowaniem na przyszły rok webasta. Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/item513535426_audi_a4_8e0_webasto.html -Jak myślicie bedzie to pasować? -Jest duzy problem z montażem tego? -Skąd dorwać schemat gdzie co i jak popodłączać? To chyba tyle pytań na początek Pozdro i czekam na podpowiedzi
  7. Odpal samochód, niech sobie pochodzi przez jakieś pół godziny i powinno samo puścić, w między czasie troszke ruszaj gałką. A zeby temy zapobiec< wjedz na kanał, ściągnij osłone skrzyni i zobacz co jest grane, tzn. czy nie jest np popękana. Pozdro
  8. Powiedziałem mu ze można na halogenach śmigać, wiem ze zakazane jest jeżdzenie na postojówkach i halogenach ale zeby uzywać ich tylko w łukach i zakrętach koleś mnie rozłozył na łopatki i jeszcze zakładać się chciał ze mną ze on ma racje Wiem ze na długich nie wolno śmigać w zabudowaniu, chyba ze droga w zabudowaniach jest nieoświetlona, wtedy chyba mozna. Czyli miałem racje a koleś musiał być nieżle zmarznięty :>
  9. Teraz mi się przypomniało, dzisiaj u nas jest mała mgła i podjezdzam pod sklep a jakiś kolo mnie się pyta czy to ja jestem kierowca tego audi, no to mówie, ze tak a on mi mówi, ze jazda na halogenach jest zakazana w zabydowaniu a nawet na trasie, mozna ich tylko uzywać na zakrętach czy łukach Zapytałem go czy sienaćpał albo coś? a on mówi ze nie ma zwyczaju ćpać jak juz to pić ale dzisiaj nie pił tylko zmarzł Tak więc powiedzcie mi jak to jest z tymi halogenami, mam na myśli tylko halogeny bez przeciwmgielnego z tyłu. Jak dla mnie to koleś coś namotał albo naprawde przemarzł
  10. No to powodzeni jutro rano ja garaż mam ale co z tego jak samochód cały dzień stoi na mrozie to i tak zonk
  11. Koledzy ile tam u was mrozu jest bo u mnie nie dosyć ze naje**** śniegu po jaja :polew:to do tego mróz jest taki ze hoho a dokładnie -18*C Szyby mi tak przymarzły ze juz się nie opuszczają ;( az strach wciskać guziki zeby coś nie szczeliło a do tego linka od otwierania maski przymarzła i maska tez się nie otwiera i nawet płynu do sprysków nie moge nalać Jutro jade postawić audiole do kolegi do garazu bo on ma w przeciwienstwie do mnie ogrzewany Pozdro
  12. Zadne stare auto mi się to po prostu nie podoba, każdy ma swój gust a o tym sie nie rozmawia ale ja NAPEWNO starym autem bym nie jechał nawet gdyby mi za to płacili, chociaż zalezy jaką sume by proponowali Tak więc ja ide tylko w kierunku nowych samochodów koledzy A8 lub Q7, A6 tez wchodzi w gre :>
  13. A tak przy okazji to z jakiej paki tobie wskazówki świecą na taki ładny niebieskawy kolor a nie na czerwono?? To dlatego ze masz S4?? Jak tak to super
  14. Widziałem taką na allegro za 120zł bodajze razem z mieszkiem i tym plastikiem, stan był ale się zgapiłem i zonk
  15. Jesli chcesz strzelać w ciemno i wydawać gotówkę na sprawne części to zacznij od tej sugestii. Ja radzę zacząć od zrobienia logów letallec ja tylko stwierdziłem co moze być przyczyną a nie napisałem ze ma to wymienić, napisałem ze tak moze być ale najlepiej podłaczyć kompa
  16. Kolego po pierwsze to wyłącz CAPS LOCK bo oznacza to krzyk a nie jest to mile widziane na forum Możliwe ze przepływomierz siada ale najlepszym rozwiązaniem bedzie podpiąć VAG-a i wtedy się wszystko wyjaśni.
  17. lukaszr nie masz racji co do jednej sprawy ten napinacz w ASO nie kosztuje 175zł tak jak napisałeś tylko 143zł ale w takich sprawach mozesz się mylić zawsze!!! bo cieszy mnie jak cena jest nizsza a nie wyzsza Jednym słowem respect lukaszr i wielkie dzieki za pomoc, napinacz juz zamówiłem i na jutro mam do odbioru, jakiej firmy jest to jeszcze nie wiem, jak dojdzie to napisze.
  18. piotrsob1 ładne masz audi
  19. No cisza jak cholera, a ja czekam jak idiota na odpowiedz w dziale silnik diesla
  20. A dlaczego pytasz pre_pl?? Chyba nie ma na myśli tego samego napinaczu co ja
  21. Dokładnie pachną jedynie denaturatem :>
  22. Jezeli ciągnąłem to chyba logiczne jest ze tez próbowałem dociskać :gwizdanie: ale ok mało ważne dzieki za podpowiedzi
  23. Na moje to musi pasować bo B6 od B7 różni sie chyba tylko kirownicą
  24. lukaszr tylko, ze ja sam dzisiaj z ciekawości pytałem w sklepie motoryzacyjnym i powiedzieli mi ze 500zł kosztuje Pojechałem z ciekawości zeby właśnie sprawdzić mechanika Tak więc jeśli jemu i mi powiedzieli ze to tyle koszyuje to co jest grane?? Chcieli tylko model silnika nic więcej. Jutro tam zadzwonie i się dowiem, lub do Komornik podlece bo mam tam jakieś 50km tylko. Ale najpierw jeszcze podlece do ASO, bo jeśli bedzie za 170zł tak jak piszesz to nawet do Komornik nie opłaca mi sie jechać. Dzięki kolego
  25. Kolega grzes86 chyba niewie, ze jak pasek się zerwie to z 5 tys musi szykować. Co za ludzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.