Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AVF] Poduszka silnika
Mam pytanie koledzy, coś mi stuka i wydaje mi się ze może to być poduszka silnika ale mam pewne pytanie a mianowicie, podobno te poduszki mają czyjnik. PRZYKŁAD: http://moto.allegro.pl/item522791776_audi_a4_8e0_poduszka_silnika_z_czujnikiem_nowa_ory.html -Czy kazde B6 miało takie poduszki, -Na jakiej zasadzie to działa i jak sygnalizuje tzn. jaką kontrolką ze właśnie ta poduszka jest do wymiany? Prosze o podpowiedzi.
-
[B6 AVF] Montaż webasto
No nie wynika ale wszystko wystarczy dogadać, mnie najbardziej interesuje czy jez duza filozofia z montazem tego Jeśli nie to wtedy tylko zadzwonie i sie juz dowiem czy to do diesla.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Co tu bede tak sam siedział trzeba iść spać bo za chwile trzeba wstać
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
I sprawa wyjaśniona, jest tam taki plastik jak w podświetleniu klamek, zresztą co będę pisał jak wszystko widać
-
[B6 AVF] Montaż webasto
Raczej ta w kup teraz jest bo za tą w opisie to bym samochód sobie jakiś kupił Trzeniu a ty u siebie masz to na wypasie??
-
[B6 AVF] Montaż webasto
Siema Ze względu na ta piękną pogode którą mamy za oknem zaczynam zastanawiać się nad zamontowaniem na przyszły rok webasta. Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/item513535426_audi_a4_8e0_webasto.html -Jak myślicie bedzie to pasować? -Jest duzy problem z montażem tego? -Skąd dorwać schemat gdzie co i jak popodłączać? To chyba tyle pytań na początek Pozdro i czekam na podpowiedzi
-
[B6 AVF] Zamarzła gałka zmiany biegów
Odpal samochód, niech sobie pochodzi przez jakieś pół godziny i powinno samo puścić, w między czasie troszke ruszaj gałką. A zeby temy zapobiec< wjedz na kanał, ściągnij osłone skrzyni i zobacz co jest grane, tzn. czy nie jest np popękana. Pozdro
-
[ALL] Halogeny
Powiedziałem mu ze można na halogenach śmigać, wiem ze zakazane jest jeżdzenie na postojówkach i halogenach ale zeby uzywać ich tylko w łukach i zakrętach koleś mnie rozłozył na łopatki i jeszcze zakładać się chciał ze mną ze on ma racje Wiem ze na długich nie wolno śmigać w zabudowaniu, chyba ze droga w zabudowaniach jest nieoświetlona, wtedy chyba mozna. Czyli miałem racje a koleś musiał być nieżle zmarznięty :>
-
[ALL] Halogeny
Teraz mi się przypomniało, dzisiaj u nas jest mała mgła i podjezdzam pod sklep a jakiś kolo mnie się pyta czy to ja jestem kierowca tego audi, no to mówie, ze tak a on mi mówi, ze jazda na halogenach jest zakazana w zabydowaniu a nawet na trasie, mozna ich tylko uzywać na zakrętach czy łukach Zapytałem go czy sienaćpał albo coś? a on mówi ze nie ma zwyczaju ćpać jak juz to pić ale dzisiaj nie pił tylko zmarzł Tak więc powiedzcie mi jak to jest z tymi halogenami, mam na myśli tylko halogeny bez przeciwmgielnego z tyłu. Jak dla mnie to koleś coś namotał albo naprawde przemarzł
-
[ALL] Co za mróz
No to powodzeni jutro rano ja garaż mam ale co z tego jak samochód cały dzień stoi na mrozie to i tak zonk
-
[ALL] Co za mróz
Koledzy ile tam u was mrozu jest bo u mnie nie dosyć ze naje**** śniegu po jaja :polew:to do tego mróz jest taki ze hoho a dokładnie -18*C Szyby mi tak przymarzły ze juz się nie opuszczają ;( az strach wciskać guziki zeby coś nie szczeliło a do tego linka od otwierania maski przymarzła i maska tez się nie otwiera i nawet płynu do sprysków nie moge nalać Jutro jade postawić audiole do kolegi do garazu bo on ma w przeciwienstwie do mnie ogrzewany Pozdro
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
Zadne stare auto mi się to po prostu nie podoba, każdy ma swój gust a o tym sie nie rozmawia ale ja NAPEWNO starym autem bym nie jechał nawet gdyby mi za to płacili, chociaż zalezy jaką sume by proponowali Tak więc ja ide tylko w kierunku nowych samochodów koledzy A8 lub Q7, A6 tez wchodzi w gre :>
-
[ALL] CO OZNACZA TEN KOMUNIKAT na wyświetlaczu????
A tak przy okazji to z jakiej paki tobie wskazówki świecą na taki ładny niebieskawy kolor a nie na czerwono?? To dlatego ze masz S4?? Jak tak to super
-
[ALL B6] Wymiana drążka zmiany biegów na wersję S-line
Widziałem taką na allegro za 120zł bodajze razem z mieszkiem i tym plastikiem, stan był ale się zgapiłem i zonk
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
Jesli chcesz strzelać w ciemno i wydawać gotówkę na sprawne części to zacznij od tej sugestii. Ja radzę zacząć od zrobienia logów letallec ja tylko stwierdziłem co moze być przyczyną a nie napisałem ze ma to wymienić, napisałem ze tak moze być ale najlepiej podłaczyć kompa
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
Kolego po pierwsze to wyłącz CAPS LOCK bo oznacza to krzyk a nie jest to mile widziane na forum Możliwe ze przepływomierz siada ale najlepszym rozwiązaniem bedzie podpiąć VAG-a i wtedy się wszystko wyjaśni.
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
lukaszr nie masz racji co do jednej sprawy ten napinacz w ASO nie kosztuje 175zł tak jak napisałeś tylko 143zł ale w takich sprawach mozesz się mylić zawsze!!! bo cieszy mnie jak cena jest nizsza a nie wyzsza Jednym słowem respect lukaszr i wielkie dzieki za pomoc, napinacz juz zamówiłem i na jutro mam do odbioru, jakiej firmy jest to jeszcze nie wiem, jak dojdzie to napisze.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
piotrsob1 ładne masz audi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No cisza jak cholera, a ja czekam jak idiota na odpowiedz w dziale silnik diesla
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
A dlaczego pytasz pre_pl?? Chyba nie ma na myśli tego samego napinaczu co ja
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Dokładnie pachną jedynie denaturatem :>
-
[ALL B6] Maska się nie otwiera
Jezeli ciągnąłem to chyba logiczne jest ze tez próbowałem dociskać :gwizdanie: ale ok mało ważne dzieki za podpowiedzi
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
Na moje to musi pasować bo B6 od B7 różni sie chyba tylko kirownicą
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
lukaszr tylko, ze ja sam dzisiaj z ciekawości pytałem w sklepie motoryzacyjnym i powiedzieli mi ze 500zł kosztuje Pojechałem z ciekawości zeby właśnie sprawdzić mechanika Tak więc jeśli jemu i mi powiedzieli ze to tyle koszyuje to co jest grane?? Chcieli tylko model silnika nic więcej. Jutro tam zadzwonie i się dowiem, lub do Komornik podlece bo mam tam jakieś 50km tylko. Ale najpierw jeszcze podlece do ASO, bo jeśli bedzie za 170zł tak jak piszesz to nawet do Komornik nie opłaca mi sie jechać. Dzięki kolego
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu przeciera się - co robić ?
Kolega grzes86 chyba niewie, ze jak pasek się zerwie to z 5 tys musi szykować. Co za ludzie