Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Wierć otwory, są tam miejsca zaznaczone bo audi myśli o takich majstrach jak my No ja niestety rabatu nie mam w ASO i płaciłem 49,97zł ale ogólnie kasa warta tego bajeru
-
[B5 1Z] Ile na bagnecie powinno być oleju ?
Chciałbym zeby olej do mojej niuni był w takiej cenie. A tak przy okazji to mam tym olejem zalane moje A6 2,5 TDI tylko ze kupiłem w sklepie a nie na allegro. Cristoforo nie powiesz ze Castrol magnatek jest złym olejem?? Ja prześmigałem juz na nim 50tys km i to nie u nas w PL tylko na autobahn jeżdząc do UK i jakoś silnik ciągle jedzie. Wiadomo, ze trzeba być juz młotem zeby lać uzywany olej ale do castrola nic nie mam
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
No tak cena całekiem miła :> A jest jakaś różnica w tych rurkach między benzyniakiem a dieslem lub między 1.9 a 2.5TDI??
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
Nr 10 kolego. Na samym dole przy osuszaczu jest złamana, albo dam ją do pospawania, są magicy którzy spawają aluminium i wtedy kosztowałoby mnie to jakieś 30zł za naprawe albo kupić na Allegro koszt jakieś 150-200zł. Chyba zaryzykuje i dam do pospawania, tak bede mniej stratny
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Domyślam sie ze wiecie jak to wygląda ale chciałeś foto to dostałeś hehe :polew:
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
A masz jakiś schemat tych rurek? bo są tam 2 które wchodzą do osuszacza, ja potrzebuje ta cieńszą. Chyba ze obydwie mają taki sam nr. Niwe mam zamiaru ich kupić w ASO ale chce mieć nr zeby na allegro ktoś mi nie wciśnął od np. B5
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Nie wkleje bo z wklejaniem to jest tu patologia jak cholera :gwizdanie: Cuber były juz gdzieś powklejane fotki jak to wygląda (o mam dzieki za fotki Malik) na przedostatnim zdjęciu widać jak oświetla konsole http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
No właśnie tak też słyszałem ze w B6 spręzarka pracuje cały czas, Mam pęknętą tą aluminiową rurke która wchodzi do osuszacza i musze ją gdzieś kupić a na Allegro nie moge znaleźć Moze mi ktoś podać nr katalogowy tych rurek bo chyba jest różnica pomiędzy np 2.5TDI a 1.9TDI. Niechciałbym kupić złej a ETKI nie posiadam PS. Skąd moge wyrwać ETKE tak przy okazji
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Dlatego zapytałem czy EGR to jest to do góry co wystaje przez pokrywe silnika i mieści sie obok klapy gaszącej? Pozdro Musashi
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
No i pozamiatane! 10 min roboty. dla AUDI za klik klik nawet takie specjalne prowadzenie dla kabelów jest :> Dziurki przewiercone i teraz jest LUX Diody święcą jak by były tam od nowości
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze do wymiany - ma ktoś dojście ?
Ja ostatni sie pyatłem w ASO o pompowtryski tak z Ciekawości i zaśpiewał mi 1930zł jeśli zdam im stare a jak nie to 2500zł sztuka Chyba się naćpali
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Poprostu wszystko wiedzący nie jestem, gdybym był, to na forum po nocach bym nie siedział, tak wyszło, nie ma co sie złościć zaraz kolego. Myślałem ze ten pierdalnik co mi elektryk zamówił to właśnie EGR, ale ok moj błąd
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
_________________________________________________ j**any dobry tekst, nad tym jeszcze Audi nie pomyślało, zrób patent na to i sprzedaj jakiemuś koncernowi
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Czyli coś tam racji mam te 107zł to nie ściema :> po znizkach elektryka wychodzi jakieś 90zł. No ja miałem na myśli elektrozaworek anie sam EGR bo sam EGR to to coś na górze silnika co wychodzi z tej obudowy plastikowej silnika, obok jest ta cała klapa gasząca co nie?? Teraz chyba doszliśmy do porozumienia
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
to co oni chcieli mi wcisnąć za to 107zł??????? Co tam za cepy pracują? Mieli jasno powiedziane elektrozaworek od recyrkulacji spalin a on co myślał ze śrubke do zamocowania tego zaworka chce?? czyli musze szukać używki, bo bez tego jezdził nie bede bo ta kontrolka CHECK CONTROL mnie denerwuje
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Ok jak będe potrzebował tego triku to bede walił do Ciebie drzwiami i oknami Ja tez jeszcze nigdy nie szukałem klamki w ciemności ale jak jest coś takiego jak odprowadzanie do domu to dlaczego nie mieli zrobić podswietlanych klamek? Fajna sprawa ogólnie tylko mało przydatna
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Wszystko się okarze jak juz założe EGR. Jeśli nadal będzie miał problemy z osiągnięciem temp 90* to zabiore sie za termostat, ale chłopacy którzy mają AVF mówią ze to standarcik z tą temperaturą więc narazie będę sie trzymał ich zdania. Hmm... 107zł tak mi powiedział mój elektryk przy mnie dzwonił do servisu, za uzywke wołja 50zł. Mnie tez sie wydaje ze to mało ale zobaczymy. Tylko z drugiej strony dzisiaj dzwoniłem do elektryka i pytam się go czy ma ten zaworek od recyrkulacji spalin a on na to ze w serwisie coś popieprzyli i przysłali nie taki jak mieli i jutro będzie własciwy. A jaka cena jest tego skoro się tak dziwisz ze tanio??
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Ale coś namotałeś HiRide odpisałem na twojego posta i mój jest wczęśniej niż twój. Wygląda to jakbym był jasnowidzem i wiedział jakie pytania będą następne
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Hmm nad tyłęm sie nie zastanawiałem ale chyba sobie to odpuszcze. Teraz tylko oświetlenie podłogi i drzwi. Na allegro znalazłem ori lampki w drzwi razem z kablami kostakami do podłaczenia za 57zł tylko kilka osób to licytuje więc czasami cena koncowa moze się kręcić około 100 albo i lepiej.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 23:52_________________________________________________Mi nie wyświetla przepalonej zarówki i nawet mnie to cieszy bo inaczej nie mógłbym mieć ledów jako postoju :> Ja zastanawiałem sie nad tym przy A6 tam gdzie mam pełen pakiet oświetleniowy ale jakoś zrezygnowałem. Ostatnio widziałem nowe A8 które miało podświetlane klamki ale zewnętrzne i swieciły w trybie "odprowadzania do domu" na kolor taki jak zegary w naszych B6 i B7 :slina: Kosmos jak dla mnie. Pierwszy raz coś takiego widzaiłem w Audi do teraz otrząsnąć się nie moge
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Na xenonie śmiga sie fajnie ale w deszczową pogode zwykłe zarówki spisują sie lepiej. Takie jest moje skromne zdanie.
-
[B5 AFN] Co to jest (znaleziska w misce olejowej) ?
coś ci się ładnie śrutowało w tym silniku
-
[ALL B6] Czy jest jakieś zagrożenie jeżdząc bez gazu w obiegu ?
Siema! Pytanie dokładnie takie jak w temacie Pytam bo ja na tą chwile nie mam gazu w obiegu klimatyzacji i słyszałem opinie, że moge tak zakatować sprężarke klimatyzacji jeżdząc bez gazu. Tak więc jak to jest koledzy. Prosze o wasze zdanie.
-
[ALL B5] Zamarzająca szyba przednia
Czyli w B6 i B7 jest tak jak napisałem? A jest jakieś ryzyko jazdy bez gazu w klimie?? Moze sie coś zepsuc?? Hmm... moze załoze nowy temat w dziale klimatyzacja
-
[ALL B5] Zamarzająca szyba przednia
Hmm... a tego to nie wiedziałem czyli klimy sobie nie włacze jak jest zimno?? Ja teraz śmigam bez gazu w obiegu i znajomy mi powiedział ze mam nabić gaz bo sprężarka sie sepsuje jak bedzie chodzić na sucho?? to gdzie tu jest prawda? Myślałem ze wszystko jest na jednym pasku w B6 i spręzarka chodzi non topa. Jak to w koncu jest??
-
[B5 1Z] Chromowanie klamek
Kolego jak juz chcesz coś robić z tymi klamkami to jedynie daj je do pomalowania w kolor nadwozia i tak bedzie najlepiej Odpuść sobie to chromowanie bo to bedzie kicha na moje Pozdro