Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Uderzyłem tylnym kołem o krawężnik i coś nie tak z autem


Koleś

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko uderzyłem dzisiaj bokiem auta o krawęznik prowym tylnym kołem dokładnie to felgą aluminiową przy prędkości 20km/h może i nawet mniejszą felga jest zrysowana i trochhe była skrzywiona założyłem zapas ale mam teraz krzywo kierownice i troche mnie żrzuca na lewą strone. Mam napęd quattro. Cz ktos był może w takiej sytuacji i czy może sie przy takim uderzeniu coś poprzestawiać z mostem tylnim. I jeszcze jedno czy możliwe że sie coś pokrzywiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe ze cos mogłeś skrzywić :kwasny: podjedź na jakiś serwis niech ci to sprawdzą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłes wachacz skrzywić :gwizdanie: mogłeś cos innego jutro bedziesz wiedział :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się troszke posypie kasy w nowym roku :kwasny: dziwne ze krzywo kiera jest skoro udezyłeś tylnim kołem :mysli:

Morał jest jeden, nie ma co świrować bo Quattro tez się slizga, a jutro chciałem jechać polatać gdzieś moim A6, lepiej sobie odpuszcze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co sie okazało ku mojemu zdziwieniu niewidać zadnych śladów skrzywień ani nić widać jedynie że na śrubach od regulacji zbieżności sie na śrubach przesuneło no to czeka mnie zbieżność. A teraz sie czyje tak jak by d*pa mnie chciale wyprzedzić podczas jazdy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nic Ci sie nie pogielo (poza felga) i mechanicznie nie ucierpial zaden element ukladu przeniesienia napedu tylko sama geometria sie przestawila i jest do regulacji to powinienes sie cieszyc... przy zlej geometrii tez bedziesz robil 4 slady :hi:

zrob porzadnie ustawienie geometrii :good: wtedy tez wyjdzie czy na 100% masz wszystko proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...