Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?
Ja tez za carbonem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Ślisko
W anglii jest podobnie, jak nie masz prawka a chcesz się nauczyć jeździć to przykładowo wsiadasz ze mną do auta i to ja cię ucze i gdy cie zatrzymają to nic ci nie zrobią bo ten co się uczy jest pod moja opieką. Plus jest taki ze mają egzamin pisemny i z jazdy ale uczyć moze cię byle kto a u nas właśnie instruktorzy kasuja największe siano za naukę i jak ktos nawet jest kumaty to i tak musi wyjechać narzucona liczbę godzin i zapłacić za kurs a tu w UK jak umiesz jeździc bo np brat czy ojciec cie nauczył to idziesz na egzamin i po sprawie.- Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
tu nie chodzi o ciebie stary , tylko o Flyera , on nie robi nic oprócz siedzenia przed konsolą , z paczką czipsów którymi nagminnie sie obżera. Gdzie mu do didżejki , juz szybciej jakies karaoke typu singstar itp :gwizdanie: Aaa... to o to lotto No niestety nie znam kolegi Flayera więc nie wiem co on tam porabia więc zapytałem co robi z tą muzą Jesli wszystko wyjaśnione to się cieszę bo juz myslałem ze jakiś polew ze mnie jest- [ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
A na co ty chcesz je myć?? To jest nie potrzebne! a jeśli juz tak bardzo to chcesz zrobić to mozesz jechać na myjnie bezdotykowe karchera i tam jakoś umyć z grubsza podwozie ale nie widze w tym najmniejszego sensu.- [ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
- Tak rysują lakier- relingi nie przeszkadzają - tak trzeba składać, pracownicy myjni sami to nawet robią. - A rdzewieje ci spód jak pada deszcz?? sam sobie odpowiedz To pytanie rozkłada mnie na łopadki ale odpowiem zeby nie było. to jest niemożliwe.- Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
:polew: :polew: dobre A co w tym śmiesznego? Będąc w PL grałem w Klubie Heaven w Lesznie.- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
U nas w UK (Ipswich) jest tez za***iście Angole panikują, dzieci do szkół nie chodzą Mój 50 letni sasiad z zona lepili dzisiaj bałwana bo mówił, że ostatni raz tyle śniegu było u nich w 1969 więc musi to wykorzystać bo czasmi następnego razu może już nie dożyć A ja bez Quattro ale i tak wszystkich objeżdzam bo oni myślą ze jak przy ruszaniu dadza gazu na maxa to szybciej ruszą barany ze szkmoda gadać- [All B5] Proszę o opinię na temat pokrowców skórzanych
W tym pierwszym linku to jest chyba nawet jakaś ściema bo za dobrze te pokrowce przylegaja do tylnych siedzeń, na moje to jest fotka normalnie obszytych foteli jakąś tandetną skórą zeby klienta przyciągnąć a w rzeczywistości to wygląda fatalnie. Ja popieram zdanie kolegów, daruj sobie te pokrowce bo to siara jak cholera lepiej daj do obszycia fotele chociazby zwykłym materiałem zeby za drogo nie wyszło albo kup jakieś dobre uzywki.- [ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
dokładnie, ludzie tak piszą a to nie to samo co w Fordach. kazdy ma ten przycisk na klimatronicu ale to nie działa na takiej zasadzie jak w FordachAudi na moje nie miało tego bajeru- [B5 ADR] Konserwacja auta na zimę
A co wy chcecie audice bitexem malowac od spodu?? nie przesadzajcie ten samochód jest tak zabezpieczony od spodu ze szkoda gadać, po takich malowaniach tylko kurz bedzie sie tego czepiał a po drugie przy sprzedazy jakiś kolo to zobaczy i sie spyta dlaczego to jest od dołu takie upierdolone, pierwsze skojarzenia, ćwirtke wstawiali i sprawy ukrywali albo przeleciał po jakims rowie. Audi to nie duzy fiat, wszystko jest ocynkowane a do tego jest tyle masy gumowo,wygłuszajacej ze sól tego nie łyknie Ale kazdy robi z autem co mu sie podoba :gwizdanie:- [ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
cos takiego w B6 było, ze sa takie delikatne, mało widoczne paski które grzeją szybe i jak juz wyzej pisałem po ok 30 sek lodu nie ma?? Moi starzy to maja w Fokusie jak sie to włączy to az światła przygasają tyle prądu bierze nie powiem jest to dobry bajerek ale audi chyba tego nie miało a jeśli tak to taka szyba kosztuje pewnie krocie.- [ALL B6] Spasowanie drzwi
A to przy tym samochodzie co ma 38 tys przejechane i rozrząd jest do wymiany?? Drzwi maja prawo sie obwiesić jak auto ma przelatane z 200tys albo więcej tak więc wiesz co mam na mysli? najpierw rozrząd teraz to Wymieniałem drzwi i nie trzeba tam nic regulować muszą pasować jak ta lala. Jest tam mała regulacja śrubami którymi przykręcasz ale znikoma.- Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
Flyer a co robisz z muzą? Pogrywasz gdzieś jaka Dj? Jeśli tak to witam serdecznie kolegę po fachu- Czego słuchacie w swoim aucie ?
No i Neevald mój dobry znajomy, pokłony dla tego 2 metrowego byka- [ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
Ale kolego co masz na mysli?? chcesz rezac szybe zeby była podgrzewana tak jak z tyłu albo tak jak np w Fokusach ze po 30 sekundach lodu nie ma?? Nie słyszałem zeby ktoś to rezał- Ślisko
Powiem Ci ze Ameryki to ty nie odkryłeś co do blokowania kół to takie samochody jak nasze maja coś takiego jak ABS więc koła się nie zablokują a co za tym idzie to ma się większe pole manewru/skrętu bo na zablokowanych kołach to kręcić mozna ale korbą od szyby jak nie masz elektrycznych:)- Strefa Śmiechu
A to słyszeliście?? Apel wojskowy bez cenzury [ część 1 ] nasze piękne wojsko No i to dla tych którzy mieli stycznośc z "ciapatymi" których w Anglii jest od zajeba*** Koleś doskonale naśladuje ich akcent z jakim mówią http://www.joemonster.org/filmy/9284/Jak_Hindus_rezerwuje_pokoj_w_hotelu ja słuchając to chyba 20 raz płacze ze śmiechu. Dla mnie mistrzostwo- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
A ciekawe kto doprowadził do tego ze ten wątek taki jest?? Ręce opadaja- [ALL B6] Czy jest problem z montażem ori belki do innego zderzaka przedniego?
Jeśli chodzi przełozenie belki z ori zderzaka do innego ori to nie, zaledwie kilka minut roboty- [ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
no też bym wolał używkę co ori to ori, zwłaszcza, że co tak naprawdę mogło się stać z taką szybą - czterośladem przecież nie będzie Zgadzam sie z toba w 100% to jest szyba i tak jak mówisz, nikt jej nie wyklepał i nie polakierował przed sprzedażą tym bardziej ze ori używka kosztuje na allegro 250zł czyli u pobliskich handlarzy będzie taka sama cena anie 700 czy 800 za jakąś pdrabiana która i tak jest gorsza jakościowo niz uzywana ori.- [ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
Nie wiem dlaczego nie chcesz używki? Lepsza ori używka niz podróba, ale to tylko moje zdanie.- [ALL B6] Brak wyłącznika poduszki pasażera??
Ale kto ja? :> Mam nadzieje ze malik się nie obrazi jeśli zapodam link do jego autka http://allegro.pl/show_item.php?item=875261555 na przed ostatnim zdjęciu widać dokładnie tą kontrolkę.- [ALL B6] Brak wyłącznika poduszki pasażera??
Ale ja nie mówie ze to nie mozliwe, poprostu jeszcze sie z tym nie spotkałem w A4 zeby ta kontrolka była w podsufitówce. Co do błędu to moze trzeba pogrzebać VAG-iem i coś przekodować/zaprogramować poduszke zeby komp nie odczytywał tego jako brak poduszki ale na ten temat niech sie wypowiedzą koledzy którzy maja pojęcie w VAG-owaniu bo ja takowego nie mam.- [B6 AWX] Gaśnięcie silnika przy ruszaniu
Co za dyrdymały w tym artykule Wymienić kierowców testowych bo to cioty A pokaż mi auto które nie zgaśnie przy osrzejszym puszczeniu sprzegła bez dodania gazu?Kolego posłuchaj użytkowników tych aut a nie sugeruj się takimi pierdołami. Jeszcze nigdy mi nie zgasł ten samochód ruszając nawet z pod stromej górki. Silnik radzi sobie doskonale a ten co pisał ten artykuł pewnie nie maił nawet okazji pojeździć tym autem więcej niz godzine. - Ślisko