Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Furka kox Srodek jak i z zewnatrz. Jest na czym oko zawiesić a to najważniejsze
-
[B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
Coś ten wyłącznik ESP jakiegoś grzyba załapał ale nie u ciebie pierwszego inni już widziałem tez tak mieli. Gałka od biegów tez podjechana troche jak na przebieg 100 tys Wyposażenie jak u mnie tylko parktronika ci brakuje i 4x elektryczne szyby a nie 2x. Skoro masz dokładke i drzwi porysane to oddaj furke do lakiernika i niech przy okazji pomalije ci odrazu wszystkie dokładki i listwy w kolor i bedzie ok Ogólnie ładna furka, szkoda ze nie diesel ale to tylko moje zdanie
-
[B6 AWX] Rurka pod przednią klapą złamana
Najlepiej będzie jak zrobisz foto i je wrzucisz na forum bo tak to zbytnio nie wiadomo co masz na myśli
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa nie pokazuje rezerwy
No więc tak jak się domyślałem, zawiesił się pływak. Odkręciłem tą osłone metalową pompy w bagażniku, potem odkręciłem pompe i rozruszałem pływak. Teraz gra i buczy. Cała operacja zajęła 10 minut. Dzieki robertb za utwierdzenie mnie w moim rozumowaniu Można zamknąć temat jakby co bo wypowiedziami pomocnymi nie grzeszy
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
Jestem rozjebany na łopatki ale mięśnie to ci powiem, ze masz jak bocian pięty Ja bym tym autem nawet w kominiarce nie jeździł bo czasaami ktoś by mnie na światłach w mieście po oczach rozpoznał i dopiero mieliby ze mnie polewke
-
[ALL B6] Co to za pakiet ? Czy to jakiś model s-line ??
chciałbym zeby kosztował kompletny zderzak s-line 1000zł :gwizdanie:Na ebay-u chodzi kompletny za 365 funtów czyli jakieś 1650zł a na allegro żadnego nie widziałem. Dokładki z kratkami za 220 funtów czyli 990zł Mnie sama dokładka kosztowała 320zł (NOWA od kolegi czaki22 z forum) nawet jest w kolorze mojego autka kratki 2 x 95zł gril dolny 455zł To juz jest 965zł pozostaje teraz tylko rezać a dla kogoś kto to lubi nie będzie dużo problemu. Wiadomo, że można wyrwac to wszystko taniej bo są na forum osoby które wyrwały dokładke za jakieś 120zł i kratki boczne za drugie tyle ale gril już trzeba kupić w ASO bo jest nie spotykany na allegro. Ja niestety nie mam czasu na śledzenie aukcji 24/h więc kupiłem co było a i tak jest dużo taniej niż cały zderzak. Jak dla mnie nie kalkulije się kupić całego zderzaka bo to za drogi koszt, lepiej zbierać/szukać części a potem rezać.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ciężka sprawa z tymi listwami bo jak dokładki nie są w kolorze to kazdy pisze, ze pierwszy mod to musi być malowanie dokładek bo kiszkowato wyglada a listwy S4 każdy zakłada bez malowania bo tak jest kox Prawda jest taka, ze jak nie są polakierowane to są bardziej zauważalne i to jest plus ale polakierowane tez dobrze wygladają bo i tak konkretnie odstaja od auta i rzucają się w oko Ja osobiście miałbym duuuuży delemat co z nimi zrobić więc najlepszym rozwiązaniem dla mnie byłoby wyrwać już polakierowane listwy bo wtedy nie będę miał rozkminki tylko odrazu pod pistolet
-
[ALL B6] Co to za pakiet ? Czy to jakiś model s-line ??
Na fotkach jest pokazana siatka bo kolo z niemiec miał chyba mały budżet i zastosował półśrodki czyli siatke bo ori kratki w ASO kosztuja 95zł sztuka a gril 455zł.Oryginalne od zwykłego zderzaka nie pasują jeśli o to pytasz.
-
[ALL B6] Pomoc przy zakupie siatki tuningowej o wzorze S line
Jak na moje to dolny gril idzie wyrezać tak jak kolo z ADIZONE ale z górnym będzie kiszka bo kazdy kto podejdzie na metr do auta zaraz zobaczy tą żeźbe i będzie tylko brecht Tak więc dolny jak najbardziej można rezać ale góra to nie
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Jak juz jest chłopak nagrzany na nie to lepiej zeby kupił nr 2 ale ja osobiście siary bym nie robił i załozył bixy za te pieniądze.
-
[ALL B6] Co to za pakiet ? Czy to jakiś model s-line ??
Idzie założyć tylko mała przeróbka jest potrzebna tak jak napisał kolega wyżej. Zrobiło juz to kilka a może nawet kilkadziesiąt osób na forum. Ja też się za to zabieram i dokładke juz mam leżeć w domu w PL czeka na mój powrót i montaż
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa nie pokazuje rezerwy
Od jakiegoś czasu wskaźnik paliwa nie pokazuje mi rezerwy, wskaźnik dochodzi do czeronego pola i już dalej nie schodzi. Komputer pokazuje, że na paliwie jakie posiadam zrobie 130km i nawet gdybym wyjeździł nawet paliwo do zera to i tak nie pokaże mniej niż 130km a wskazówka nie zejdzie nic niżej tak zeby komp pokazał informacje zeby udać sie na stacje. Co może być przyczyna tego? VAG nic nie pokazał. Czyżby sie pływak zawieszał w tym miejscu? Dodam, że każde wskazanie powyżej rezerwy są ok i w zadnej innej pozycji wskaźnik sie n ie zawiesza. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić
-
[B6 AVF] Przy kolizji nie wystrzeliła poduszka jaka przyczyna?
Jeśli walniete centralnie w środek to powinny wyskoczyć obydwa jaśki ale jeśli uderzonie było od strony kierowcy to miała prawo nie wyskoczyć poduszka pasażera. PS. Jeśli bedziesz naprawiał autko to powinienes sie cieszyć, ze jasiek pasazera nie wyskoczył bo ominie cię koszt wymiany całej konsoli
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Ja powiem tak jak chcesz VITO to każde ale nie CDI bo to złom i psuje sie masakrycznie. Te starsze ze zwykłymi silnikami diesla nie do zajechania. VITAS-y od 2004 roku dostały juz lepsze silniki i tez można nimi bezawaryjnie zrobić 500 tys tak jak ja osobiście wożąc ludzi do UK przez 4 lata. W firmir w której pracowałem było 18 Vitasów - 4 te po 2004 roku (nie do zajechania a po atobahnie potrafiły lecieć 180 w osiem osób i zapakowany do pełna) - reszta to te strsze modele które dzieliły sie na: - 6 sztuk z silnikiem 2.2 CDI stały więcej niż jeździły. - 8 sztuk z silnikami zwykłymi diesla tylko lać i jechać, co prawda mółowate ale nie do zajechania. Kolego wiem co pisze bo zjechałem tymi autami z milion kilometrów przez te 4 lata wożąc ludzi do Anglii i po całej anglii od Dover do Glasgow i gdzie się tylko da bo firma miała rozsiane 350 osób po całej Anglii. Tak więc jęśli VITO to tylko starsze lub te najnowsze. Broń panie Boże kupować 2.2 CDI Co do T4 to sie nie wypowiem bo nie miałem okazji dużo nim jeździć ale środek jest łądniejszy w Vito a w tych nowych to już wogóle kox 6 skrzynia i 150 koni, nie jedną osobówke posyłasz ze hoho Prawdą jest ze w tych starszych modelach są problemy z biegami ale nie ze skrzynia ale z cięgłami i biegi bardzo cięzko chodzą do tego stopnia ze wstecznego nie idzie wbić i ta plastikowo-gumowa wajha od biegów sie łamie. Poza tym samochód miód W tych nowszych vito od 2004r błąd poprawiono i biegi wchodzą jeszcze lżej niż w naszych A4 :gwizdanie: To tyle ode mnie
-
[ALL B6] Duma Zagłebia S-c
Dla mnie ten gril z przodu i wydechy odtające na "metr" od samochodu to poraszka reszta jeszcze ujdzie z tego bodykitu. Co do wyposażenia to duzo mu jeszcze brakuje oprócz navi i szyberdachu.
-
[ALL B6] A4 Quattro S-line
Fajna sztuka Standardowo trzeba napisać ze dokładki w kolor a najlepiej zderzaki od S-line i praktycznie furmanka kox Środek bardzo ładny, tylko RNS-e zapodaj tym bardziej ze tunel na 2 din już masz.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
S-line i to jeszcze w hu* drogie :gwizdanie:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Dokładnie to chyba najlepsze rozwiązanie i przynajmniej widać ze jest to zrobione po ludzku anie jakaś lepianka :gwizdanie:
-
[ALL B6] Nie działaja spryskiwacze reflektorów
Na 100% wężyk wypadł tym bardziej, ze stało się to po wymianie rozrządu. Tak jak wyżej koledzy napisali, ściagaj koło potem nadkole i oblukaj co jest grane. Nie nic skomplikowanego tam nie jest, chyba ze wykręcanie śrubek jest dla ciebie skomplikowane
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Jaki tam laciek złudzenie optyczne
-
[ALL B7] Uszkodzone Nadkole
To nadkole jest takie tanie w ASO a ja rok temu kupiłem na allegro za 90zł plus przesyłka co prawda ori ale używka. Na to nadkole cięzko cokolwiek nakleić bo nie jest plastikowe tylko jest zrobione jakby z filcu czy czegos podobnego. Najlepiej wymienić i po sprawie tym bardziej, że 95 zeta w ASO za nie wołają.
-
[ALL B6] Wymiana deski rozdzielczej , konsoli w B6,B7.
Gdzies juz było o tym pisane, deska podchodzi tylko trzeba wyciąć jakiś plastik bo w B6 jest inna poduszka troszke ale wszystko idzie bez problemu przerobić.
-
[ALL B7] Gdzie są rozmieszczone kurtyny powietrzne ?
Obejmują cały bok samochodu. W BMW tez jest oznaczenie na przednich słupkach ale i tak ida przez cały bok samochodu
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Dobra dzięki czekam na info _________________________________________________ ykk widze ze mamy podobna wizje na przod :> a widziales to ? http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=307617&highlight=diy+grill wladca pierscieni mialem taka naklejke w b5 ale wedlug mnie do b6 to juz Ten grill to lipa ykk jak założysz taki to Cię zablokuje na gg. Dla mnie to tez kiszka
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Własnie wysłałem mu 3 PW i zwróciłem sie przez Pan mam nadzieje, ze dzieki temu mnie polubi i napisze czy załatwi komplecik tych kratek do zderzaka. No jest ale co zrobisz, wątpie zeby dało sie go upolować na allegro. Ostatnio widziałem komplet skór s-line do B6 za 2000 i zastanawiam sie czy warto topić tysiaka w zderzak skoro mozna mieć super środek ale co zrobic jak zderzak i tak muszę kupic