Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Czerwone kreski na liczniku
No mi też sie tak wydaje ale chciałem wiedzeć co inni o tym sądzą
-
[ALL] Wklejenie szyby tylnej- uszczelki dookoła??
Uszczelka a właściwie taka cieniutka gumka powinna już być przy szybie. Oprócz niej niczego więcej nie ma.
-
[ALL] Uszkodzenie błotnika jak to naprawić
Dla mnie drogo Lepiej juz dać do lakiernika i za 200zł zrobi to tak ze tez będzie niezauważalne Ale to tylko moje zdanie
-
[ALL B6] Czerwone kreski na liczniku
Tak tylko, ze w golfie II z silnikiem 1.3 i skrzynią 4 biegową też miałem czerwone kreski w tych samych pozycjach więc wątpie zeby w golfie to była optymalna prędkość do uzyskania małego spalania
-
[ALL B6] Czerwone kreski na liczniku
Koledzy może głupie pytanko ale moze ktos mi wyjaśni po co są czerwone kreski na liczniku przy prędkościach 30km/h, 50km/h, 130km/h?? Wszedzie są normalnie białe na kazdej prędkości tylko na tych 3 są czerwone Czy to jest zaznaczone tak zeby wiedziec ze 50 to miasto? 130 autobahn (bo u nich to sugerowana prędkość na autostradzie)? ale po co w takim razie 30?? Wie ktoś??
-
[ALL B6] "Pracujące wnętrze"
Da sie cos z tym zrobic - musisz zlokalizowac i postarac sie usunac Nie sylyszalem o firmie usuwajacej treszczenia A może to jest dobry pomysł na otwarcie interesu Tak jak kolega piszę, musisz zlokalizowac i usunąc to samemu bo nikt za ciebie tego nie zrobi. A tak ogólnie to nie ma się co dziwić, auta nie młodnieją i każda dziura/trasa wpływa na to, ze z czasem plastiki będą trzeszczeć
-
[ALL] Uszkodzenie błotnika jak to naprawić
Spróbowac szczęscia mozna z polerowaniem. Papier 1500 na początek, potem 2000 no i 2500 jak przeszlifujesz lakier to wtedy malowanie a jak nie przeszlifujesz to... na moje w 80% te rysy idzie usunąć i jeśli nie chcesz malować to tak bym zrobił bo po wypolerowaniu ten biały slad przetartego lakieru zniknie a rysy które bedą głebsze i papierem nie doszlifujesz po spolerowaniu i tak będa mało widoczne. Tak więc wybieraj kilka drobnych rys lub pomalowany błotnik
-
[ALL B6] Demontaż głosnika w tylnim podszybiu - jak ?
Ja musiałem wyciagnąć półke jak przyciemniałem szybki ale obeszło się bez ściągania słupków
-
[ALL B6] "Pracujące wnętrze"
U mnie tylko coś skrzypi jak przejeżdzam przez np. studzienki kanalizacyjne z tyłu tak jakby w bagazniku i w drzwiach kierowcy i nie mogę wyłapać skąd dochodzi ten dzwięk Reszta ok! tylko te 2 miejsca ale wyłapie je i cos zadziałam
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Ja będę inny Ja mam zwykły materiał i... gorszej bidy nie widziałem co za szmelc :ranting1: W wczesniejszym aucie jakim było A6 widozne w podpisie miałem skóry i to coś naprawde pieknego i praktycznego. Po pierwsze dodaje uroku furmance a do tego ciągle ładnie pachnie tą skórą Następne audi bedzie napewno ze skóra, innej opcji nie dopuszczem do myśli. Już nie robi mi róznicy czy będzie to całą skóra czy też pół skóra z materiałem czy z alkantarą. Wszystkie 3 opcje za***iście wygladają
-
[ALL] Jaki lakier na tylny spojler zderzaka?
Masz 2004 rok i plastiki szare a nie w kolorze?? chyba cos kręcisz z rocznikiem twojego auta A wracając do koloru tej dokładki to na tej dokładce to to nie jest lakier tylko plastik jest już tak barwiony. Tak więc takiego numeru farby nie znajdziecie. Pozostaje tylko dobrac na oko a jak to sie mówi na oko to jeden umarł
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Te grafitowe od RS6 są pincet razy lepsze ale jak te ci się bardziej podobają a te wcześniejsze znudziły to jak maja leżeć ci w garażu i zawadzać to możesz dać je mi, chetnie je przytule
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
No praktycznie najdrozsza z tego całego interesu. Ja jak już pisałem kupiłem u Wąskiego i jestem mega zadowolony bo nikt nigdzie tańszej nie znajdzie
-
[ALL] Jaki lakier na tylny spojler zderzaka?
No ja nie wiem czy to farba, na moje to jest to plastik. Najlepiej pomaluj pod kolor o czywiście z cała resztą plastików i bedzie gitara
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
A nad czym tak myslicie??
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
No i gitara Wąski załatwia ci gril i kratki?? Coś jeszcze będziesz dokładał oprócz zderzaka czy narazie tylko przód a listwy drzwiowe i tył odpuszczasz?
-
[B6 AVF] Podłokietnik tył
samego uchwytu nie idzie dorezać
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Zakładaj front s-line, ja załozyłem i jestem happy. Przy twoich kapciach bedzie sie prezentowac kosmicznie
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
No tak ale do tego miałem jeszcze taki mały pierdolnik z wyświetlaczem i z przyciskami odbierania i odkładania telefonu oraz pokrętłem do regulowania głośności. Jak ktoś dzwonił to radio sie ściszało, po odebraniu wszystko było słychać w głosnikach
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
No napewno nie czujnik temp klimy. Ja miałem takie cosik w A6 i był to mikrofon od zestawu głośno mówiącego i też miałem go przy lampce podsufitowej.
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Jeszcze troche i bedzie na sprzedaż :gwizdanie:
-
[ALL B6] HID - problem z barwą żarnika
no tak jedna literka a tyle zmienia
-
[ALL] Czy taki jest objaw wypalonych żarówek ksenonowych?
A do tego nawet na aukcjach internetowych dybys chcial kupić masz fotki jak każdy palnik swieci
-
[ALL] Odnawianie (czyszczenie) wnętrza
Nie ten dział na to pytanie ale niech ci bedzie Wszystko zalezy jak leży Ja za moje płaciłem coś około 450zł tylko ze te z drzwi sam wykręciłem i zawiozłem gosciowi do oklejenia a z tylną i trójkacikami pojechałem jak juz wszystko skręciłem spowrotem. Ogólnie srednio trzeba liczyc około 100zł za szybe czyli te 500 musiałbys uszykowac. Wszystko jeszcze zalezy od regionu bo sa tacy co za 300 pewnie też robią
-
[ALL] Czy taki jest objaw wypalonych żarówek ksenonowych?
HID to zestawy xenonów które mozesz kupić na allegro-szu już od 150zł. Na moje 6000K to jeszcze nie wioska Nowe mercedesy czy też Chrysler C300 mają barwe zblizona do chyba 10000K więc nie ma co pisać ze wszystko powyżej 6000K zalatuje HID-em