Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Troche szpachli i będzie git Szyba Pilkingtona do B6 kosztuje 400zł, u nas w Lesznie. Jak kupisz to montaż masz gratis i to nawet przyjeżdzają do ciebie do domu jeśli sobie zazyczysz :gwizdanie: a jeśli chcesz to mozna jechac do nich tylko po co czekać potem kilka godzin aż klej wyschnie.
  2. Ale sie ten watek rozrasta a najlepsze jest to, ze o samochodzie najmniej napisane [mod]nie popełniaj błędów innych i sam pisz na temat [/mod]
  3. A była takowa w ogóle?? bo wydaje mi się ze nie więc z czego chcesz to rezać??
  4. Niby sa magicy co regeneruja pasy ale ja osobiście wolałbym wymienic na inny, np z anglika
  5. Najpierw trzebaby zobaczyć co jest do wymiany czyli najpierw mechanik a potem zakup części, ale na pierwszym miejscu postawiłbym na: - rozrząd, a dalej, - filtr paliwa, kabinowy, powietrza, - klocki hamulcowe + tarcze (zalezy w jakim są stanie) - olej (chyba, ze nie przejechałeś więcej niż 10kkm od ostatniej wymiany) Ja na to zwróciłbym największą uwagę, następnie zainteresowałbym się klimatyzacją ale to nie jest przymusowe Pozdro
  6. Tez o tym pomyślałem, ale tam są metalowe a to jest plastikowe
  7. Hmm... to mi wyglada na jakieś nakrętki plastikowe a nie klipsy, ale do czego to nie mam zielonego pojęcia
  8. Szyba z allegro jest napewno z jakiegoś rozbitka i jak ją wycinali to uszczelka poszła się jeba* ale to normalna rzecz. Tak jak już pisałem, jedz do tych co wklejają szyby, oni mają napewno takie uszczelki. A tak BTW to ile dałeś za ta szybę z allegro??
  9. Ja osobiście wolałbym zeby wypłacili mi kase a naprawiłbym sobie to na własna rękę.Idzie jeszcze na tym sporo zarobic Na moje drzwi przednie będzie trzeba pomalować/wycieniować i to jest najlepsze rozwiązanie, nie ma co na siłę próbować sie zmieścić na tylnych drzwiach z wycieniowaniem, zarysowanie sięga za połowę drzwi tak więc po przepryskaniu podkładem okaże sie, ze na wycieniowanie zostaje nam 10 cm czyli tak naprawde nic trzeba wejść na przednie drzwi i koniec Tylnego błotnika nie trzeba całego malować lakierem ale to wszystko zależy od lakiernika. Ja osobiście nie chciałbym zeby było lakierowany cały błotnik, "zaprawka" wystarczy
  10. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Furacz ładny Mody na duży plus. Felge która chcesz założyć to dobry wybór 18" od RS6 robi robote Radyjko też takie miałem, sprzedałem ziomalowi za 2000 tys 2 lata temu, kupiłem za 2700zł Ps. Mój wydech też tak gwizda
  11. masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ?? :polew: :polew: :polew: A w temacie to fele zostawiaj srebrne a blaszki są kox
  12. Pryszcz Zastanawia mnie jak nadkole mogło sie połamać skoro jest szmaciane?? U nas w Lesznie za wyklepanie tego zabrali by z 200zł, pomalowanie 250-300zł a jak dobrze bys zagadał to blacharz za 150zł by to wyklepał bo takie coś do niego to z 2 godzinki roboty z odkręcaniem i przykrecaniem koła i nadkola W każdym bądz razie 500zł powinno wystarczyc i po zagięciu nie będzie śladu, a szpachli będzie tyle co nic bo wszystko jest do wyprostowania przez blacharza.
  13. Ja juz nie pamiętam jak się nazywała moja folia ale mam coś w stylu lustrzanki o jakiej piszesz ( PIXI oceń auto w odpowiednim dziale) Wszystko zależy jaki kolor jest auta i jak mocno chcesz mieć przyciemnione szyby, tutaj wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie aha pisze się lekkie
  14. Na moje te fele bardziej pasują do B7 tak jak np u mirona78, tam leża kosmicznie Do B6 najlepsze będą stare RS6
  15. Blokada kiery, było juz jak kupiłem to auto, klucz do tego jest taki zakręcony ze mało kto go chyba podrobi a czpień który wchodzi w kolumne kierowniczą jest średnicy kieliszka więc cięzko byłoby to zerwać Dobra sprawa tak ogólnie A czemu tak mówisz?? widac coś??
  16. Pytanie skąd masz szybę jeśli kupujesz nową to ta gumka już jest a jeśli kupiłeś uzywkę to jej napewno nie będzie Jedz do tych którzy specjalizuja sie wklejaniem szyb maja tych uszczelek od koloru do wyboru W ASO raczej się tego nie dostanie bo to nie jest rzecz która mozna kupic osobno bo występuje razem z szyba. Znając ASO powiedzą ze mają taką uszczelkę ale trzeba kupic ją z szybą Na szrocie też wątpie zeby sie znalazło coś takiego.
  17. Na moje to technologia jest ta sama ale nie bedziesz w stanie ich zamontować bo maja inne mocowania i takie tam No chyba, ze drut i trytytki
  18. Ja ze zwykłego domowego jestem zadowolony od lat i nie narzekam
  19. Szpachel schnie w 3-5 minut podkład 30 minut baza 5 minut lakier bezbarwny w dobrej komorze 2-3 godzinki i tak usuwa sie wgniecenia bez malowania w jeden dzień Oczywiście są zakłady które usuwaja wgniecenia bez malowania ale na prostych elementach i nie przy zadnych rantach.
  20. Ja do swojej A6 zarniki D2S kupiłem na allegro firmy Philips i od 2 lat w polskich warunkach świecąc dzień w dzień świecą do dzisiaj A6 już nie mam ale wiem co sie dzieje z autem bo sprzedałem je znajomemu. Tak więc ja polecam Philips-a Aha koszt 2 lata temu to 150zł za sztukę.
  21. 30 w Niemczech, 50 w Zimbabwe i 130 w Polsce po zimie Proste i logiczne No właśnie to jest na pewno to http://allegro.pl/item948985656_okazja_licznik_vw_golf_2.html Ok sorry mój błąd golfem jeżdziłem 8 lat temu więc miałem prawo się pomylić
  22. A ja myślałem, ze w B% jest też wkręcany a nie na stałe
  23. Poszpachlowali i zapyłę zrobili tylko zamiast za 200 to za 534 a te 334 to za umycie Też tak pomyslałem ale nie chciałem tego pisać
  24. Osobiście w zyciu bym tego nie kupił przecież nosem więcej syfu można wciagnąć niż tym pseudo odkurzaczem Jak to dobrze ze w PL mieszkam 4km od miasta i mam swoją posesje, ale jak ktoś mieszka w bloku to juz kiszka, pozostaje tylko stacja benzynowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.