Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Pare pytań po zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie jestem nowym właścicielem a4 b6 2001r 1,9 tdi 130km ,pierw była b5 teraz b6 ,i zwracam sie dokolegów z pytaniami

jaki zalać olej ,zaznacze że autko ma przejechane 176.tyś kupiony z salonu w polsce jestem 3 właścicielem , :audi: :a4fan:nie jest zniszczona w środku kierownica jak i gałka zmiany biegów nie wyglonda jak by miał wiecej przejechane, oczywiście cieknie zawór EGR już oczytałem sie o tym tutaj ale już zakupiłem,i chciałem zapytać jakie są postojówki w bi xenonach bo mam przepaloną a żeby wymienić to już problem

czekam na odpowiedz :hi:

Opublikowano

na temat oleju jest tu wątek:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html

Chodzi o to, żeby olej spełniał normę VW 505.01.

Jest to olej do silnika z pompowtryskiwaczami, a właśnie takowy posiadasz.

Opublikowano

Postojówki W6W

Opublikowano

ale syntetic :mysli:

tylko i wyłącznie syntetyk 505.01

Opublikowano

ale syntetic :mysli:

tak :good:

Opublikowano

Tak jak wyzej koledzy napisali, syntetyk o normie 505.01

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

dzieki chłopaki

co powinienem jeszcze sprawdzić, noi jakieś rady co do diesela wcześniej miałem bezyne 2,8

Opublikowano

nie jezdzij jak dziadek, bo turbine szlag trafi :gwizdanie: po długiej jezdzie poczekaj 1-2 min az turbina odpocznie, a obroty 1800 to minimu. olej syntetic, jak wczesniej był inny to i tak lej syntetic + motul engine cleaner

najlepiej podepnij vag i sprawdz błedy, zrob logi, a wszystkiego sie dowiesz :kox:

Opublikowano

Przy wymianie oleju pamietaj o oleju z oznaczeniem 505.01 do silników z pompowtryskami, ale temat oleju chyba juz ruszyłeś w innym wątku.

Przed jazdą tez pozwól mu chwile pochodzić na biegu jałowym a nie po odpaleniu zaraz but :naughty:

To chyba tyle, napewno chłopaki coś jeszcze dopiszą :cool1:

Opublikowano

posiadałem passata z takim silnikiem i lałem castrol edge 5w-40 slx vw 505 01 jest to olej specjalnie stworzony do silników diesla i turbodiesla z pompowtryskiwaczami!

Opublikowano

a rozrzadu nie wymieniasz? :cool1:

Opublikowano

Postojówki W6W

H6W!!!

Do biksenonów są H6W.

Opublikowano

Ludzie, przecież odpowiedzi na te pytania było setki.

Wystarczy poszukać - po co znowu powielacie to samo.

karwat23 wysil się trochę i użyj wyszukiwarki.

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.