Treść opublikowana przez niumara
-
[B5 1Z] Skrzypi z tyłu
okazalo sie ze to tylko na zaciagnietym recznym , wiec chyba to klocki , a moze cos innego hmm...
-
[B5 AFN] Błędne wskazania poziomu paliwa
podepne sie pod temat jak wykonac test wskaznikow mam problemy z podswietlanie samych wskazowek w moim b5 byly dni kiedy przynajmniej lekko swiecily a teraz calkowita ciemnosc reszta podswietlen dziala tylko wskazowki , w tym modelu byly juz diody montowane, mozliwe ze sie żarzą ale bardzo lekko.[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 14:37_________________________________________________ok , juz z testem sobie poradzilem brak bledow ale wskazowki nadal swieca tylko minimalnie. na potencjometrze gasna proporcjonalnie do zegarow ale swieca za lekko
-
[B5 AVG] Podświetlanie Wskazówek zegarów
ale dziwne aby wszystkie naraz i tylko z czerwonych wskazowek [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 16:36_________________________________________________dzisiaj rozmawialem z serwisem , podobno w moim roczniku juz byly montowane diody zamiast zarowek, a dioda raczej sie nie przepala. [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 17:34_________________________________________________juz wymontowalem licznik, jednak sa diody na dodatek te od wskazowek sa chyba wbudowane w silniczki od wskazowek !!! co robic ? pomożcie nie chce niczego uszkodzic, jest jakis knif aby sciagnąc wskazówki ???[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 19:55_________________________________________________ wiec w moim liczniku sa diody , okazalo sie ze na poczatku jak jezdzilem to sie tylko żarzyły lekko po dluzszej jezdzie swiecily normalnie. nastepnego dnia wszystko od nowa, ( byc moze zimny lut ??) po tygodniu juz sie nie chca wcale zaswiecic , w nocy praktycznie nie widac ile paliwa jaka temp jakie obroty ani z jaka predkoscia sie poruszam. bardzo mnie to irytuje co poradzicie na to ??
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A4 , prosto z niemiec, czy wszystko OK ?? pomóżcie
Nie powiedziane że kończy żywot, poprostu zaczyna już ciąć co często spowodowane jest brudnym powietrzem. Wyczyszczenie powinno poprawić, ja czyściłem zwykłym spirytusem i polepszyło się znacznie. Jak wyczyścisz to zrób dyn. 008. Ja mam dokładnie tak samo masz tak samo czyli ciekawe i popularne zjawisko moze ktos protrafi to wytlumaczyc albo przynajmniej poinformowac ze to nie jest szkodliwe :> w poniedzialek bede mial filtr powietrza , takze wyczyszcze przed wymiana przepływke i zapodam dyn. 008 pozdrawiam[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 11:52_________________________________________________ w ktorej grupy czytasz ze jest cos nie tak z dawka ???
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
i poskladal sobie w koncu ktos samemu taki emulator czy to byl tylko slomiany zapal pozdrawiam
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A4 , prosto z niemiec, czy wszystko OK ?? pomóżcie
Ok , jesli radzicie wymienic wczesniej filtr powietrza to tak zrobie. jesli chodzi o przeplywke to moze przeczyscic ?? mowisz ze na granicy czyli juz konczy zywot powoli ??? rozumiem ze jesli chodzi o reszte parametrow to wszystko w normie ?? pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 15:13_________________________________________________zauwazylem ze n75 przy trbinie dziala na odwrot gdy jest w pozycji OFF powinien osiagnac wartosc 0 % a u mnie jest 99.6 % w poz ON powinien osiagnac 100% u mnie 0 % rozumiecie cos z tego ???
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A4 , prosto z niemiec, czy wszystko OK ?? pomóżcie
filtr powietrza sprawdzalem , jest jesscze calkiem w porzadku , planowana wymiana za 3500 kmrazem z olejem i filtrem oleju. dawke na wolnych mozna czyli lepiej tak czy nie i w jaki sposob ??? aha i jak sprawdzic przebieg zapisany w ecu ??
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A4 , prosto z niemiec, czy wszystko OK ?? pomóżcie
Witam serdecznie 1.9 TDI 110KM sedan Lift prośba o sprawdzenie wyników czy jest możliwość poznać czy rzeczywiście to autko ma taki mały przebieg 163k km?? zaznacze ze to rocznik 10/1999 świeżo sprowadzony z Niemiec z góry dzięki aha , to moje pierwsze logi wiec uwagi mile widziane. kilka dni temu wymienilem temostat na wahler i juz ladnie sie nagrzewa. nie wiem jaki olej byl lany podejrzewaz ze pełny syntetyk i zamierzam go zalac 5w50 Mobil1 chcialem go zdiagnozowac poniewaz wyczuwam wyrazny zapach spalin a przy mocnym przypieszaniu troche kopci na szaro. i jesli go trzymie na biegu jalowym na obrotach ok 3500 to widac ze barwi lekkim dymkiem , czy to normalne ??? to moja I a4 i sie jescze nie znam , licze na pomoc, pozdrawiam Statyczne zwykle statyczne BS dynamiczne PS tak sobie interpretuje wyniki , czy z przeplywka wszystko OK ???
-
[B5 1Z] Skrzypi z tyłu
mam ten sam problem , skrzypienie w tylnim zwieszeniu . jak zlikwidowac?? zaznacze ze zawieszenie cale bez jakichkolwiek luzow , idelne, swieze autko z niemiec.
-
[B5 AFN] Niedziałający wentylator
ja stwierdzilem po przeczytaniu twpjego postu ze to jest chyba tez moj przypadek uderzyłek kilka krotnie kluczem w korpus wentylatora (bez rozbierania) i zaczal sie krecic zobaczymy jak dlugo ,ale nawdoczniej sie szczotki zawiesily. pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
oj na mineralu to twoj silnik nie bedzie zadowolony i zacznie płatać figle.
-
[B5 AVG] Podświetlanie Wskazówek zegarów
Witam Zakupilem dzisiaj samochod ale okazalo sie ze zadne wskazowki nie sa podswietlone, reszta podswietlen dziala bez problemu , tylko wskazowki nie swieca zaznacze ze zegary swieca sie na bialo i jesli to sie okaza diody a nie zarowki to nie jest tak latwo , tak powiedzial sprzedawca i ze tak juz go przywiozl z niemiec. pozdrawiam i licze na pomoc Audi A4 Lift sedan 11/1999r. 1.9 TDI 110 KM aha i nie wiem czy AVG to poprawne oznaczenie mojego silnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie Ciesze sie ze moglem dolaczyc do szczesliwego grona posiadaczy samochodów marki AUDI dokladnie dzisiaj zakupilem audi A4 Lift B5 1.9 TDI 110KM Marzylem o tym samochodzie i w koncu sie doczekalem, dlugo szukalem zadbanej audicy. mam pare pytan wiec chetnie przeszukam forum i jesli nic nie znajde otworze nowy watek pozdrawiam