Treść opublikowana przez michur79
-
[ALL B6] Jak zdjąć podsufitkę aby naprawić antenę ?
Wystarczy odpiąć podsufitkę nad tylną szybą tzn podważyć śrubokrętem i pociągnąć w dół nie bać się jest na zatrzaskach i ukarze się tobie wzmacniacz antenowy po prawej stronie czyli od strony kierowcy.
-
Dobrzy chiptunerzy
Koledzy robił ktoś coś kiedyś w tej firmie??? http://www.44tuning.pl/
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
Szczerze pierwszy raz takie coś widzę.Lepiej podjedz do jakiegoś magika który się na tym zna.Albo metoda prób i błędów.Może to czarne po lewej powinno iść do radia też wygląda jak kabel antenowy.
-
[B6 AWX] Problem z Cd
Pomocy wyciągnąłem radio i zdjąłem górną pokrywe i nie widzę żadnego lasera czy trzeba dalej coś rozkręcać Pomóżcie chłopaki.
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Ja mam to samo ale jak znajdziesz dobrego lakiernika to ładnie go jeszcze przeszlifuje podkładzik,farba i lakierek.To na pewno będzie git.Mi też odstaje z jednej strony z dwa milimetry ale to jest pół produkt.Nie żałuj na dobrego lakiernika.Też nie mogę się za niego zabrać bo mało czasu na szukanie fachowca.Ale myślę że połowa marca będzie gotowy,to dam fotki.
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Proszę bardzo http://www.moto.allegro.pl/item560143929_audi_a4_8e_b6_2001_2004_spoiler_s4_look_tfb_tuning.html
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
"A co ty wiesz o ospojlerowaniu" Boguś Linda
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
No co ty ja zamówiłem taki jak ma adamooo http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg jak tylko go pomaluję to dam foty.
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
Chodzi mi o ten wzmacniacz który jest pod listwą ozdobną w górnej części tylnej szyby.Dokładnie od strony kierowcy czyli siedzenie pasażera za kierowcą.Musisz docisnąć ten wzmacniacz do szyby przy włączonej jakiejś stacji radiowej która ci zle ściąga a wiesz że w innych samochodach ściąga dobrze.One często nawalają nie wiem dlaczego w niektórych wypadkach wystarczy je docisnąć jak to nie pomaga to tylko wymiana .Ja docisnąłem z prawej strony tak jak opisałem wyżej i na razie działa.POWODZENIA
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
Ja miałem ten sam problem.Zdjąłem listwę pod którą znajduje się wzmacniacz fal radiowych i podłożyłem podkładki filcowe takie jakie daję się pod krzesła żeby nie rysowały podłogi.Tylko trzeba znaleść punkt w którym trzeba docisnąć.Jak na razie radio hula.
-
Propozycja spotu w NYSIE
A dają jakąś gwarancję i na ile trzeba zostawić moją kochankę u nich.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 17:53_________________________________________________A i jak mają swoją stronkę to daj link albo adres lub telefon
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
A wie ktoś coś o Opolu czy jest jakiś zakład
-
Propozycja spotu w NYSIE
Koledzy mam pytanko trochę nie w temacie.Więc wiecie może gdzie w opolu profesjonalnie obklejają szybki i jakie są ceny.Chodzi mi o tylną i boczne tylne w a4 b6.
-
[ALL B6] Jak mógł to zrobić swojej niuni.
Wymuskana z każdej strony
-
[ALL B6] Jak mógł to zrobić swojej niuni.
Gościu miał wiele szczęścia. http://www.24opole.pl/?id=wiadomosci_informacje&news=2582&Wyszed%B3_ca%B3o_ze_zderzenia_z_ci%EA%BFar%F3wk%B1%27
-
[ALL] Golf 3:)
Jak już pisałem ja golfikowi krzywdy nie zrobiłem pewnie jakiś belg bo już widziałem tam takie dziwadztwa i pamiętajcie że to tuning lat 90-tych .A mojej nowej niuni tylko ściemnię szybki na tył zapodam lampki led lekka gleba i to wszystko.
-
[ALL B7] LCD w zagłówkach
Czekamy niecierpliwie na fotki
-
[ALL] Golf 3:)
To nie ja.Samochód był sprowadzony z Francji i po drodze zahaczył Belgię.Ja w nim zmieniłem tylko kierę,radio i zapach:).Pojezdziłem rok i do żyda.
-
[ALL] Golf 3:)
A oto mój stary golfik 3 z 92 roku 1.8 90 PS.
-
[B6 AWX] Problem z Cd
I chyba tak zrobię jak będę miał czas.Oczywiście dam znać czy pomogło.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 15:43_________________________________________________I jeszcze jedno pytanko związane z radiem.Mianowicie słabo mi ściąga stacje radiowe-szumy często przerywa itp. jak by słaby zasięg.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No i co żona śpi nici z chyba pójdę do mojej porezać [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 00:02_________________________________________________No to chłopaki i dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji świąt.Oby nasze zawiozły nas tam gdzie chcemy i bezpiecznie przywiozły z powrotem do domciu bez żadnych awarii.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Też mi się podobają jutro je chyba zamawiam :>
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Które ciemne
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
A co powiecie o tych http://fahrzeugteile.search.ebay.de/Rueckleuchten-a4-8e_Auto-Tuning-Styling_W0QQcatrefZC6QQcoactionZcompareQQcoentrypageZsearchQQcopagenumZ1QQdfspZ32QQfromZR2QQfrtsZ0QQftrtZ1QQftrvZ1QQga10244Z10425QQsabfmtsZ1QQsacatZ14761QQsaobfmtsZclassifiedQQsaobfmtsZinsif
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Czy to są te same lampki bo jak tak to biorę je z miejsca i czy ktoś z was je może kupił http://www.moto.allegro.pl/item502461158_lampy_tylne_nowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html