Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie możliwe, ragga Ty wiesz jaki on ma króciutki łańcuch nawet sobie nie wyobrażasz ma tylko dwa ogniwa :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widziałem to chol......wo na siekierkowskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie http://wiadomosci.onet.pl/2701,1863968,policja_zapobiegla_ustawce_dziewczynek,wydarzenie_lokalne.html
-
Strefa Śmiechu
Punkty widzenia Pani z pary A do pani z pary B: Jestem wkurwiona: na moja propozycje pójścia do restauracji on powiedział, ze jesteśmy ze sobą dostatecznie długo abyśmy poszli do niego.Tam musiałam coś przyrządzić do kolacji, potem zaciągnął mnie do lóżka, zero gry wstępnej, w niecałe dwie minuty skończył, odwrócił się I zasnął! Pani z pary B do pani z pary A: U mnie zaś wszystko pięknie! Zabrał mnie do eleganckiej restauracji, opłacił pyszna kolacje z fantastycznym winem, odbyliśmy romantyczny spacer do niego, tam przy świetle świecy prawie godzinę mnie rozpalał wstępnie, a potem była prawie godzina wspaniałego seksu! I Po tym wszystkim jeszcze godzinkę Milo żeśmy gawędzili, aż usnęłam pierwsza! Pan z pary A do pana z pary B: Było cudownie! Poszła ze mna, ugotowała kolacje, żeśmy sie pokochali, dzisiaj jestem szczęśliwy I wyspany! Pan z pary B do pana z pary A: Jestem skończony! Jak głupek zgodziłem sie aby wybrała knajpę, to zaprowadziła mnie do jakiejś restauracji na starówce, z jakimś francuskim winem. Jak zobaczyłem rachunek, to omal nie zemdlałem, musialem tam zostawić cala forsę I nie stać mnie bylo na taryfę! Czynsz I liczniki mam nieopłacone, wiec musicalem zapalić świece! Po tych nerwach godzinę MI nie chciał wstać, a potem godzinę skończyć nie mogłem! No I nie mogłem w końcu zasnąć, gadałem z tą wariatka o głupotach różnych AZ MI zachrapała...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Strefa Śmiechu
http://naszaklasa.blox.pl/html :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://naszaklasa.blox.pl/html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian daj adres tego zieleniaka i powiedz jaka cena za kg :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek - nie wierzę, ze wstałeś o tej porze w niedzielę. Dobrowolnie uwierz ja się w ogóle nie kładłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo jeśli poważnie to muszę ją zobaczyć [br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 10:58_________________________________________________ Taaa i jeszcze zostało, będzie dziś na śniadanie , obiad i kolację to co Wy zamówiliście taką pizzę jak my w Gdańsku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adaho to może lepiej nie szukaj, ktoś już się pewnie nim golił :gwizdanie: Brynia niestety to nie ten problem ale dzięks letallec no może nie w a4 ale będę rezał, dobrze kombinujesz Korzen podobnie jak kolega wyżej raggaman wróciła i było a potem później wiciu problem ze snem :gwizdanie: malik upala eSe więc on jest w innym czasie Adrian nad jakim moRZem byłeś bo nie mogę doczytać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja zaczynałem już od 125p i poloneza a wracając do pytania, to potrzebuję kierownice, a najlepiej całą kolumnę kierownicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam pytanie miał/ma ktoś fiata 126p ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
- Nowicjusz - wątek powitalny