Treść opublikowana przez krzyniek
-
Silnik spala olej po jego wymianie.
pacjentem jest jakie auto ( kod silnika? )
-
AJM belka przednia - rura intercoolera
raczej tak, inna może być "dla pojazdów z blaszaną osłoną zespołu napędowego" nr 8D0199521BA
-
Silnik spala olej po jego wymianie.
a turbo sam wymieniałeś ? kupiłeś regenerowane ?
-
Garwolin i okolice spot........
dokładnie tego Wiem od kowiego że urządzaliście jakieś spot w większym gronie
-
Garwolin i okolice spot........
kiedyś było pod dużym tesco na Kościuszki i była to niedziela w godzinach popołudniowych . Kto się wozi czarnym b6 WG 60...A ? z ramkami klubowymi
-
Garwolin i okolice spot........
to kiedy proponujecie ?
-
Garwolin i okolice spot........
no ale jaką ? np któryś dzień wieczorem ?
-
Montaż tempomatu A4 B5
do b5 nie. fazi777 - wrzuć screena
-
Garwolin i okolice spot........
proponuj datę i się wpisze w temat
-
brak mocy po wymianie turbo i inter.
są , było wczoraj podjechać , akurat też mam ajm więc pewnie byśmy pomogli ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo wstyd BTW Spot bo dlatego że ja byłem
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
kiedy robicie spota? my z franiem byśmy podjechali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://allegro.pl/audi-a4-b5-fotele-skora-polskora-pakiet-gmbh-sline-i4991881861.html a wy już macie Pakiet spółka z o.o. ??
-
Spoty LRY - odwołane
może wieczorem kiedyś :wink: to ogarnij jakiś spocik
-
Spoty LRY - odwołane
no tylko kiedy ? bo najbliższy spot widzę Niedziela 21.10.12 (pytanie tylko czy to 2021.10.12 ? to jeszcze trochę czasu jest ) ;p
-
Spoty LRY - odwołane
haha tak też myślałem . w ogóle to co tam słychać ?
-
Spoty LRY - odwołane
kowi tam w 0:28 sek to nie Twój parch
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo pozdro z DK17 (godz. ok 9:30 strasznie zapierniczasz tym swoim bezdymnym b6 ps. auto na niemieckich blachach trąbiące na Ciebie wyjaśniam: nie chce Ci zajumać auta tylko Cię pozdrawia
-
Montaż tempomatu A4 B5
zrób i wrzuć fotki swojej białej kostki jeśli możesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie potem ją rozjechałeś tym swoim 4x4
-
Garwolin i okolice spot........
a h a
-
Garwolin i okolice spot........
Kowi robimy jakiegoś spota ??
-
Garwolin i okolice spot........
no to szkoda że nikt mi info nie dał że tam jest jednak pogoda ...
-
Garwolin i okolice spot........
Piotrek uwierz mi że miałem taki plan, ale u mnie lało i lało i nosa się nie chciało wystawiać na chwile a co dopiero jechać, w sumie to wczoraj tylko pół dnia ładnie było, potem znów padało i teraz dalej pada :/ a no i wczoraj miałem imprezę rodzinną więc nie mogłem .
-
Garwolin i okolice spot........
Może w czwartek?? konkretniej podpowiem ... może jakaś niedziela to i chłopcy z sąsiedztwa może by wpadli