Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. pacjentem jest jakie auto ( kod silnika? )
  2. raczej tak, inna może być "dla pojazdów z blaszaną osłoną zespołu napędowego" nr 8D0199521BA
  3. a turbo sam wymieniałeś ? kupiłeś regenerowane ?
  4. dokładnie tego Wiem od kowiego że urządzaliście jakieś spot w większym gronie
  5. kiedyś było pod dużym tesco na Kościuszki i była to niedziela w godzinach popołudniowych . Kto się wozi czarnym b6 WG 60...A ? z ramkami klubowymi
  6. to kiedy proponujecie ?
  7. no ale jaką ? np któryś dzień wieczorem ?
  8. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    do b5 nie. fazi777 - wrzuć screena
  9. proponuj datę i się wpisze w temat
  10. są , było wczoraj podjechać , akurat też mam ajm więc pewnie byśmy pomogli ...
  11. bardzo wstyd BTW Spot bo dlatego że ja byłem
  12. kiedy robicie spota? my z franiem byśmy podjechali
  13. http://allegro.pl/audi-a4-b5-fotele-skora-polskora-pakiet-gmbh-sline-i4991881861.html a wy już macie Pakiet spółka z o.o. ??
  14. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    może wieczorem kiedyś :wink: to ogarnij jakiś spocik
  15. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    no tylko kiedy ? bo najbliższy spot widzę Niedziela 21.10.12 (pytanie tylko czy to 2021.10.12 ? to jeszcze trochę czasu jest ) ;p
  16. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    haha tak też myślałem . w ogóle to co tam słychać ?
  17. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    kowi tam w 0:28 sek to nie Twój parch
  18. Adamoo pozdro z DK17 (godz. ok 9:30 strasznie zapierniczasz tym swoim bezdymnym b6 ps. auto na niemieckich blachach trąbiące na Ciebie wyjaśniam: nie chce Ci zajumać auta tylko Cię pozdrawia
  19. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    zrób i wrzuć fotki swojej białej kostki jeśli możesz
  20. pewnie potem ją rozjechałeś tym swoim 4x4
  21. Kowi robimy jakiegoś spota ??
  22. no to szkoda że nikt mi info nie dał że tam jest jednak pogoda ...
  23. Piotrek uwierz mi że miałem taki plan, ale u mnie lało i lało i nosa się nie chciało wystawiać na chwile a co dopiero jechać, w sumie to wczoraj tylko pół dnia ładnie było, potem znów padało i teraz dalej pada :/ a no i wczoraj miałem imprezę rodzinną więc nie mogłem .
  24. Może w czwartek?? konkretniej podpowiem ... może jakaś niedziela to i chłopcy z sąsiedztwa może by wpadli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.