Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. to pomyśl że dziś poniedziałek i wszystko się ułoży
  2. nie no coś TY, mnie to że się tak wyrażę dziabie a tablice to tak przypadkiem przeglądałem bo szukam części dla sąsiada co tam słychać w ogóle ?
  3. jak również że : kto ma dobry bajer to ru**** za frajer :] Nie w tych czasach Krzyniu, nie w tych czasach.... no chyba, że mały do kolana zwisa.... mówisz że same kur** i dziwki ??? ---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:40 ---------- chociaż może masz i rację np patrząc na ogłoszenia http://tablica.pl/towarzyskie/ona-szuka/
  4. jak również że : kto ma dobry bajer to ru**** za frajer :]
  5. Tomuś .... no padłem
  6. kalik ale nie od kaleki ? (nie mylić z upośledzeniem)
  7. chyba parking będzie za mały ...... :/ no cóż może następnym razem uda się spotkać
  8. czyli co niedziela ? tak lekko po południu ?
  9. no to kiedy ?
  10. oho, może jakiś spocik ?
  11. A co? Chcesz zdążyć na Torwa.r z Andory ? poziek a odśnieżyłeś tam ? a no i czy laski przywieziesz jak ostatnio
  12. mnie już Grzesiek zapraszał, ale nie wiem, jak zrobię końcówki i geometrię to może może .
  13. słyszałem ale to nie ja u nas ten co kiedyś wam pisałem że się prawie "wysadził" teraz zaczął nożem grozić i wymachiwać jednego lekko trafił, złapali go, związali a miśki przyjechały na już gotowe kiedy spota robimy ??
  14. a dajcie spokój siostrzeniec 6lat i mają dwóch podobnych typków w grupie jak przychodzą opiekunki po nich to czekają aż wszystkie inne dzieciaki zostaną odebrane, bo się wstydzą i głupio im jak oni je bluzgają i jak się do nich odnoszą, skądś takie zachowanie się bierze, więc obstawiam że takie zachowanie dziecko wynosi z domu
  15. lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku chciałbyś ale nawet kropelki Ci nie dam o ty ..... a już się pakowałem jak nie przyjedziesz na krzywy ryj to może coś się pomyśli
  16. lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku chciałbyś ale nawet kropelki Ci nie dam
  17. lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze
  18. o jakiej niedzieli mowa ?
  19. więc musisz uważać bo taki liść może szkody narobić
  20. ja CI się pokażę bo też mam kask :gwizdanie:
  21. byłem w garwolcu, a pytać to może wyślę pw nie lej tej ropy od niego chrzczona i wcale nie wychodzi tak tanio mówisz ze się nie opłaci ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 10:26_________________________________________________taka pogoda że pasowało by powtórzyć spota ?!
  22. bo to już nie to co kiedyś :gwizdanie:
  23. a na gg Cię nie ma ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.