Treść opublikowana przez krzyniek
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
tych na 312mm ?? [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 08:46_________________________________________________ciężko przeczytać dwie strony wcześniej ? podejdą z: New Beatle roczniki 1999-2005 Golf roczniki 1998-2002 Bora roczniki 1999-2002 Passat roczniki 2001-2005 Audi A6 i A6Q roczniki 1998-2005 A6 C5. Modele od roku 1998 Skoda Superb 2002-2004 Audi TT 2003-2004
-
[B5 AJM] Uszkodzone pompowtryski. Jakie wybrać?
np. głośniejsza i nierówna praca silnika
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
śmiało możecie walić.... Polska - Litwa 0-2 a to dopiero 30 min meczu
-
[B5 AJM] Rozruch z wysokimi obrotami i nierowna praca silnika?
do sprawdzenia czujnik temperatury cieczy G2/G62
-
[B5 AFN] Rozkodowane radio audi delta cc
deltę możesz spróbować kalkulatorem po nr seryjnym zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepiej budowlane
-
Ceny wariują !!
zobaczycie że cukier spadnie, bo się teraz ludzie obkupili będą mieć zapas i przez jakiś czas nie będą kupować ceny spadną, a cukier jest, tylko się ludzie sami nakręcili .... w DE kg cukru - 0,60 euro centów :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Tempomat problem
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0;highlight=kodowanie+tempomatu+b6
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
- [B5 AVG] Tempomat problem
w B5 nie mamy kontrolki tempomatu- [B5 AJM] Do czego ten kabel?
nie odp, zamek podłączony ??- [B5 AJM] Do czego ten kabel?
i jeszcze Ci się w paski nie wkręciła ? fart jak uj... a czujkę w zamku maski masz podłączoną ?" sprawdź to jeśli to nie to będziemy szukać dalej- [B5 AVG] Tempomat problem
niestety nie udało mi się i nie mam pojęcia co z tym dalej zrobić gdzie dokładnie znajduje się ta gruszka??? Ty masz diesla (jak wnioskuje z opisu) a kolega ma benzyniaka,u Ciebie nie ma żadnej gruszki, masz tempomat elektroniczny a kolega w benzyniaku pneumatyczny- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jak ktoś chce namiary na cooler od Alfy to mogę podać, z tym że nie gwarantuje że koleś go jeszcze ma;)- [B5 AVG] Tempomat problem
sprawdzić czy manetka jest w ogóle podłączona- [B5 AVG] Tempomat problem
beemek88 będąc w "silniku" w drugim okienku sprawdzałeś pedały a w czwartym mogłeś przy okazji sprawdzić przycisk włączający tempomat a jak już chcesz tak sprawdzać to dalej będąc w grupie silnika (01-engine, meas. blocs 08) przejdź do grupy 022 i tam [nie pamiętam dokładnie ale chyba w drugim okienku] będziesz miał wyłączony tempomat 000000 włączony tempomat 000011 fix 000111 + 010111- Strefa Śmiechu
to nowy znaczek kuty na cztery łapy Student medycyny na egzaminie ma wymienić 3 zalety mleka matki. Siedzi i myśli. No i wymyślił: Po pierwsze: - Jest w 100% naturalne. Po drugie: - Jest ciepłe, nie trzeba podgrzewać. I w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi a czas leci. Profesor ma zbierać już kartki, a student w ostatniej chwili wpada na genialny pomysł. Po trzecie: - Ma rewelacyjne opakowanie...- [ALL B5] Problem z kierunkowskazami
tam są dwa przekaźniki, jeden do kierunków drugi do awaryjnych- Nowicjusz - wątek powitalny
siemak- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Piłka nożna
będzie i sędziego... na camp nou wygra 2-0 i będzie pozamiatane- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"łomatko" poważnie ? święto chyba jakieś- [B5 AJM] Co to za filtr paliwa
- Strefa Śmiechu
fiacik sc budzik- Piłka ręczna - mężczyzn
no to po meczu niestety pierwsza połowa do bani druga o wiele lepsza końcówka dla sędziów .... - [B5 AVG] Tempomat problem