Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ale nie dwa razy
  2. to co robimy spota w Mińsku czy w Garwolinie ? tylko tak wcześniej o 15-stej pisałem na Akp to tylko Lukasz mi napisał żebym wpadł w piątek do nich i tyle ...
  3. jakbym miał Q to bym nic nie mówił a tak to nie dość że wąsko nierówno to jeszcze zakrętasy
  4. a ja w uj zakrętów podobnie jak do Siedlec,,, same OSy
  5. ta jasne....
  6. Nie było motywacji (posiadanie i jazda na moto było za słabą :> ). Zaostrzenie zasad egzaminów od przyszłego roku okazało się wystarczające no to pośmigamy, nie widzę inaczej tylko że na drugi sezon bo w tym to już chyba nie
  7. da radę ja tak kasuje ilekroć mi ktoś ruszy fotelem kierowcy na włączonym zapłonie
  8. no jak bywasz na Ul. rogalińskiego to się nie dziwię :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 17:45_________________________________________________ Ja bym powiedział, że odwrotnie. W Łukowie kiedy nie jestem to kark strzela... może on studentki w siedlcach widział ..
  9. czyli nie przegłosowane
  10. no to łuków odpada bo oni w piątki...
  11. ewentualnie możemy zawitać na spota AKP do Łukowa każdy by miał chyba porównywalne trasy
  12. w Mińsku to jest u Frania moze a6 podjedzie
  13. słuchaj były czasy że byłem na każdym wtorkowym spocie w wawie wychodziło ok 200km tam i na chatę więc ... a zresztą a do nas niechcesz przyjechać bo zawsze jakoś mi nie pasuje [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:35_________________________________________________ kogo chcesz zbierać ? jak ostatnio czytałem to jest was trzech Korzeń odpada bo już go to nie kręci z tego co słyszałem :gwizdanie:
  14. słuchaj były czasy że byłem na każdym wtorkowym spocie w wawie wychodziło ok 200km tam i na chatę więc ... a zresztą
  15. no to niech się Garwolin wypowie bo ja to do garwolca mam 25km do siedlec jakieś 40pare
  16. do siedlec to prawie 100wa a do mińska ile macie z siedlec siakieś 50km
  17. http://www.grajdol.pl/garwolin_3834_policja_przerwala_ustawke_kibicow,2
  18. robimy spota ?
  19. ja tam nic nie wiem
  20. widzę że i tu kampania się udziela ... jakieś haki są wyciągane
  21. A to wy się razem pocicie ? heh ... może inaczej (skoro taki czepliwy jesteś) kiedy spotujemy ...>?
  22. Poprawione :> [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________kiedy spocimy jeszcze ?
  23. lepiej popraw żeby się SDI nie robiło a nie się w fisy bawisz (chyba nie masz nic ciekawego do roboty co ?)
  24. przecież jak raz puści to żadne czyszczenie mu nie pomoże
  25. dokładnie tak, będziesz miał z tym trochę zabawy i cierpliwość będzie Ci potrzebna ogromna ja dorabiałem jeden klucz i ledwie ledwie mi to ruszyło, o mało nie ukręciłem spływ oleju najlepiej odkręć przy turbo, i całe turbo wychodzi co do uszczelek to lepiej dobrze je obejrzyj bo jak masz później drugi raz to rozkręcać to lepiej zainwestować w nowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.