Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 ATJ]uszczelki turbosprezarki i przewodow olejowych ASO
ja miałem każdą oddzielnie zapakowaną
-
[B5 ATJ]uszczelki turbosprezarki i przewodow olejowych ASO
jak chcesz ori to kup sobie w aso skody tam jest najtaniej [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:54_________________________________________________myślałem że znajdę paragon ale niestety chyba wyrzuciłem to nie powiem CI ile one kosztowały w aso skoda
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
jak ktos nie potrafi jezdzic Q, to bedzie ryc przodem ostro, jak potrafi... to da sobie rade w kazdych warunkach napęd nie napęd quattro nie quattro ważne Panowie by zima paraliżowała drogi, samochody ale nie kufa mózgi :good: dziś jechałem 30km za dwoma kolesiami co na letnich jechali 30km/h a nie było ich jak objechać no ale oni przecież jechali bezpiecznie
-
Strefa Śmiechu
Miss Polonia 2010 - Wszystkie pytania do kandydatek ps. benzyna i kierunki mnie rozj****ły :polew:
-
Polecane opony zimowe
15" miałem klebera krisalp Hp i były ok teraz mam 16" dunlop Winter Sport M3 i jak na razie nie mam się do czego przyczepić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B6 AVF] Problem z odkręceniem EGR
carpa84 masz taki jak na tym zdjęciu ?
-
[B6 AVF] Problem z odkręceniem EGR
jak dobrze pamiętam to rurkę między egr_em a kolektorem wydechowym
-
[B5 AJM] Moduł Komfortu kierunkowskazów
zaglądałeś tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99411.0;highlight=3+migni%EAcia+kierunkowskaz%F3w może pomoże
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie ślizgawka bo już temp spada
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z czego rżysz ???? :kox: :kox: może obudził się z ręką w .... :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:08_________________________________________________Buba a to Lpg to do karetki zakładasz ? bo chyba nie do eSy
-
Strefa Śmiechu
a teraz wyobraź sobie jak się zachowuje jak ma orgazm :polew:
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
zobacz jutro jak odpali, po jutrze.... jeśli będzie ok to nie szukaj dziury w całym bo być może to zwykły przypadek ale diagnostykę powinieneś zrobić jeśli nie robiłeś
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
olej nie miał tu nic do rzeczy, szukaj przyczyny (jak pisał kolega wyżej) w układzie paliwowym
-
Strefa Śmiechu
- Piłka nożna
jak dla mnie to za bardzo "biała"- Piłka nożna
to po jeden- Piłka nożna
jak go na początku pokazali to tylko oczy było widać chyba mu zimno :gwizdanie:- Piłka nożna
[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 21:21_________________________________________________fart jak uj- Piłka nożna
ale przywalił- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy - Piłka nożna