Treść opublikowana przez krzyniek
-
Garwolin i okolice spot........
gwintujemy
-
Garwolin i okolice spot........
tak mam taki mały 50ccm ale daje radę na szczęście na focie się nie załapał spotkanie kowi nie gniewaj sie za żarty (armi Ty też nie) :gwizdanie: ale na skuter nie wsiadaj :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
mogło by być
-
Garwolin i okolice spot........
ja jestem za ale nie 18 września
-
Garwolin i okolice spot........
podobno tak
-
[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM
Są dwa? To oba jeśli możesz jeden masz przy filtrze oleju, drugi w misie olejowej
-
[B5 AJM] Przepustnica....
raczej na pewno o Egra
-
[B5 AJM] Zawór EGR proszę o info
chyba już kolega wyżej napisał coś na temat zaślepiania .... i używajcie bardziej trafnych określeń. ciekaw jestem co wam daje zaślepienie spalin w egr w sprawie cieknącego oleju
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie - kanał 49 - różne wartości temp.
zsakul85 czujnik temp cieczy masz jeden podwójny g2/g62 po prawej stronie silnika, można powiedzieć pod egrem a termostat o ile się nie mylę to jest Wahler_a
-
Montaż tempomatu A4 B5
dokładnie tak, z tego co mi wiadomo to biała kostka jest w modelach 99-01` bez względu na model silnika
-
[B5 AJM] Czym ruzni sie EGR o nr 038 131 501 J od EGR o nr 038 131 501 G ??
jeśli masz taki jak ten z linka z allegro to ktoś wcześniej coś przymodził :gwizdanie:ba jakie masz mocowanie rury głównej ? egr z ajm ma rurę (kolanko gumowe na opaskę) egr z 131konnego np awx (kolanko gumowe jest na szybko złączkę)
-
[B5 AJM] Czym ruzni sie EGR o nr 038 131 501 J od EGR o nr 038 131 501 G ??
jak jest z passata 131KM to nie podejdzie bo średnice ma większa i jest na szybko złączkę
-
Spotkania na drodze
Oniak widziany wczoraj ok 19stej jak zbierał winkiel (z 17-stki na Józefów) na dwóch kołach
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
a ten olej to nie z egr_u Ci tam leci ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kutfa pany ja tylko zapytałem :polew:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:36_________________________________________________ no dawno nikomu liścia nie jebłem [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 12:38_________________________________________________ nie mam do czego to do CB się przyczepiłem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Arkadia czy T o r w a r dziś ? (nawet t o r waru nie można normalnie wpisać wszystko przez poźka pewnie )
-
Piłka nożna
chory jeszcze jest
-
Piłka nożna
fajny meczyk ale wypaczyli mi wynik bo obstawiałem w zakładach na 4:1
-
Czy posiadanie diesla przestało być opłacalne?
ta moda to przyszła/przyjechała z zachodu (prócz Szwajcarii)
-
Tiry !!! cała prawda
mily nie odjechał Ci bo TY byłeś z tyłu i Ty byś go walną więc to była by Twoja wina a co do hamowania np na pomarańczowym to wiadomo że jak osobówką depnie to weź i wyhamuj kilkanaście ton na tym samym odcinku drogi , nierealne
-
Tiry !!! cała prawda
dokładnie, dopóki nie nauczymy się żyć na drodze w symbiozie nie będzie dobrze a tym bardziej że drogi jakie mamy to każdy dobrze wie.poza tym kierowca tira jedzie cały dzień/noc i ma do przejechania długi odcinek drogi a taka osobówka najczęściej wpada na drogę, nie dość że ma mały odcinek do pokonania to zawsze mu się śpieszy ... pomijam już tych dewiantów itp których to nie brakuje wszędzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty co ".... "z Pruszkowa ? Hehhehe, byłeś na emigracji gdzieś ? taaa , na Lubelszczyźnie :decayed: heh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty co ".... "z Pruszkowa ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema słuchali dziś rano WueFu? Biedronka rządzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no no