Treść opublikowana przez krzyniek
-
Piłka nożna
no to powoli wychodzą
-
Strefa Śmiechu
jest jeszcze słynny
-
Piłka nożna
GILI nie pitol :decayed: wiem co mówię Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew: :> :polew:Barca :oklaski:
-
Garwolin i okolice spot........
nie ale ta droga to dobrze ponad godzinke w jedna strone ale jakbyś po mnie zajechał i ode mnie pojedziemy to zobaczysz drogę - prawdziwy OS
-
Strefa Śmiechu
uważajcie na krawężniki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no na moich oczach sie wpierdzielił nie miałeś siekiery pod ręką :gwizdanie:
-
Montaż tempomatu A4 B5
łączymy 4 i 6 (mam nadzieję że zrobiłeś literówkę, jeśli nie to tu leży Twój problem) jeju.... kontrolka ad2. nie ma takiej kontrolki da się [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:03_________________________________________________ zrobić diagnostykę Vagiem [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:03_________________________________________________ wszystko jest w temacieLudzie czytajcie od początku (adadur w drugim poście już pisał...) a nie wszyscy czekają na gotowe !!
-
[B5 AJM] Silnik przechodzi w tryb awaryjny, spalanie
chyba przy małym bucie i prędkościach do rzędu 120km/h
-
"Buraki" na drodze....a raczej pod szkołą
tak jest jak się nie ma czym wyprzedzać a naczepa po sam dach załadowana ... a widziałeś frustrację polskich kierowców jak np Litwin ich opitala jak chce (bo ma mocniejsze auto itd), to później tylko na Cb słychać "Stachu nie puszczaj go ...." [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:39_________________________________________________ spoko podejście porozjeżdżać pozabijać słabszych... bo jest się lepszym -a tak na prawdę gorszym
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
chyba już sztomel pisał co można zrobić z egr_em a np tu masz przykładową przeróbkę egra http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38351.0
-
Montaż tempomatu A4 B5
a dlaczego ma nie pasować ? ja kupowałem sobie, Tomkowi, koledze do golfaIV i nigdy się nie zastanawialiśmy czy kolor będzie pasił, a zawsze było ok Dzięki krzysiek a moge wiedzić ile płaciłeś? tak, ja kupowałem nowe komplety(tj. manetka + wiązka) na ebay.de: do audi po ok 110e a do golfa IV za 50e
-
Montaż tempomatu A4 B5
a dlaczego ma nie pasować ? ja kupowałem sobie, Tomkowi, koledze do golfaIV i nigdy się nie zastanawialiśmy czy kolor będzie pasił, a zawsze było ok
-
Montaż tempomatu A4 B5
np. 4D0 953 513 P będzie do polifta pasować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wczoraj to tam była tylko strzelanka
-
[B5 AJM] Trzęsie samochodem przy gaszeniu i zapalaniu
może, sprawdziłbym też wężyki podciśnienia
-
Garwolin i okolice spot........
góral powiem Ci że jeden liść załatwi wszystko :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
to Krzyńka padło :gwizdanie: licz się ze słowami
-
[B5 AJM] Trzęsie samochodem przy gaszeniu i zapalaniu
musisz lepiej szukać klapę a raczej siłownik do niej masz zaznaczony w kwadraciku, niech ktoś Ci przekręci kluczyk a Ty obserwuj czy to ramię się poruszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Garwolin i okolice spot........
widziałem ją w lewym lusterku :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 15:54_________________________________________________ no coś tam próbował gonić
-
Garwolin i okolice spot........
o Tobie nie pisałem :polew:żart
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Garwolin i okolice spot........
dzięki wszystkim za spota fajnie że przyjechaliście - miło było poznać was osobiście tak na szybko :gwizdanie: