Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To pożyczcie dowodu mówisz :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek Ty Torwarze :polew:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dełu no coś TY on jechał Thalją- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
szkoda mi trochę chilijczyków bo zasłużyli chociaż na honorowego gola- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
3:0- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
2:0- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1:0 dla Bra- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
remis i dogrywka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie poziu miałem pytać czy będą jakieś dooopy jutro na torwarze :kox: tak, robimy z Oskarem i Moskalem casting do słoneczka :kox: spox to ja też dołączę do jury- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie poziu miałem pytać czy będą jakieś dooopy jutro na torwarze :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i masz prawie pewność że w ryj nie dostaniesz obyście nie siedzieli w tym miejscu co płyty boiska z niego nie widać :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak na razie to mnie coś w palca pije a tak to luzik. no to spox, przyzwyczaisz się- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o Hornet nie masz jeszcze zakazu włażenia na forum od swojej pani :gwizdanie: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cze reszta śpi ...- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a ja wam powiem że będzie dogrywka :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
znów sędzia kalosz, tam nie uznał bramki tu uznał ze spalonego [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 21:00_________________________________________________2:0- [B5 AFN] Bzyczenie po zgaszeniu
tryb awaryjny, na początek spr zaworki te co kolega wcześniej napisał a także cały układ podciśnienia- [ALL B7] Ile zostalo kilometrow do wymiany oleju??
guzikami przy liczniku ale dokładnie jak to się robi w B7 to nie wiem- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
chyba się :good: :kox:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
i bdb :kox: wiem też jestem za sąsiadami- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
po meczu - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.