Treść opublikowana przez krzyniek
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
bez bramek tak jak niemcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 21:01_________________________________________________ to daj 200 i niech sp***dala i to max więcej to już przesada :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema ps, odp na Twoje pytanie: czujnik G62/G2 więcej w odpowiednim dziale
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1;0 anglia zostaje jak na razie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 16:24_________________________________________________ale akcja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz karwa ale macie układy :polew:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
anglia jest na dobrej drodze do domu mogli by słoweńcy sprawić niespodziankę :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
żaby do domu jadą :polew:
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
to zdjęcie z auta Mrogera to jest zawór EGR który już poci się olejem i wymaga wymiany bądź całkowitego usunięcia (ale to już jak kto woli)
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
z Twojego opisu wynika że to tenu mnie jest zielony, (może być albo czarny albo zielony) o masz lepszą fotę [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 12:28_________________________________________________i najlepiej to podłącz vaga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i dlatego wycieczka się przedłużyła bo na siekierkach nie było gdzie zawrócić
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
no właśnie [a ja na spoto się wybrałem] też nie w temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie: tylko jak wysiadałem :tongue4: to od sprzegla, reszta nie robi takiego wrazenia kto sterował ??? kórwa teraz żałuje ze w zeszłym tygodniu jak cantona chciał dać kluczyki to sie nie zgłosiłem zarówno Buba jak i ja ja to mam za długie nogi i przy takich przeciążeniach mam niedokrwienie i to dlatego :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie: tylko jak wysiadałem :tongue4:
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
...... :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spocik jak zawsze prze...uj cantona :good:Thx :notworthy:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
mówił komentator że twardy facet że gra z takim rozcięciem
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ale teraz niewiele brakło na 3:0
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
karny [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 21:47_________________________________________________pudło
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Hiszpanie pudłują
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
2:0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
i już jeden wyleciał ....
-
Wyjazd na wczasy, pytanie o droge
zdaje się że wielkiego wyboru to nie ma
-
[ALL B5] KOLEKTOR WYDECHOWY Z NIERDZEWKI ZA 385 PLN
No i o tym piszę, że to niepotrzebne przy seryjnym turbo... [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:35_________________________________________________A ty buba wyskakujesz z materiałem jaki filip z konopi... a ty widze wielki tjuner jestes i wiedza przebijasz wszystkich a pamietam jeszcze tak niedawno twoje posty jak nie wiedziałeś jaka średnica rurek do ic'ka ma byc :gwizdanie: Stary, żaden wielki tjuner, tylko poprawiasz mnie pisząc jakieś dyrdymały. odnoszę takie wrażenie jak Buba, nie wiem może wróżysz z fusów/zdjęć itp, co ktoś wklei jakiś link (czy inna czyjąś produkcję) to piszesz ze chińszczyzna, że źle zrobione, że takie, że owakie, wychodzi na to że Ty robisz ekstra super i lepszego nie ma a tak na prawdę to cen dla forumowiczów wcale nie masz promocyjnych, piszesz w każdym nowo zaczętym temacie, chyba tylko po to by zareklamować to trochę nie halo od tego jest inny dział i jeśli ktoś chce to znajdzie sam.
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
i to bardzo dużych