Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. bez bramek tak jak niemcy
  2. dokładnie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 21:01_________________________________________________ to daj 200 i niech sp***dala i to max więcej to już przesada :gwizdanie:
  3. siema ps, odp na Twoje pytanie: czujnik G62/G2 więcej w odpowiednim dziale
  4. 1;0 anglia zostaje jak na razie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 16:24_________________________________________________ale akcja
  5. osz karwa ale macie układy :polew:
  6. anglia jest na dobrej drodze do domu mogli by słoweńcy sprawić niespodziankę :gwizdanie:
  7. żaby do domu jadą :polew:
  8. to zdjęcie z auta Mrogera to jest zawór EGR który już poci się olejem i wymaga wymiany bądź całkowitego usunięcia (ale to już jak kto woli)
  9. z Twojego opisu wynika że to tenu mnie jest zielony, (może być albo czarny albo zielony) o masz lepszą fotę [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 12:28_________________________________________________i najlepiej to podłącz vaga
  10. i dlatego wycieczka się przedłużyła bo na siekierkach nie było gdzie zawrócić
  11. no właśnie [a ja na spoto się wybrałem] też nie w temacie
  12. chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie: tylko jak wysiadałem :tongue4: to od sprzegla, reszta nie robi takiego wrazenia kto sterował ??? kórwa teraz żałuje ze w zeszłym tygodniu jak cantona chciał dać kluczyki to sie nie zgłosiłem zarówno Buba jak i ja ja to mam za długie nogi i przy takich przeciążeniach mam niedokrwienie i to dlatego :gwizdanie:
  13. chyba ci jeszcze nogi drżą :gwizdanie: tylko jak wysiadałem :tongue4:
  14. ...... :?:
  15. spocik jak zawsze prze...uj cantona :good:Thx :notworthy:
  16. mówił komentator że twardy facet że gra z takim rozcięciem
  17. ale teraz niewiele brakło na 3:0
  18. karny [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 21:47_________________________________________________pudło
  19. Hiszpanie pudłują
  20. i już jeden wyleciał ....
  21. zdaje się że wielkiego wyboru to nie ma
  22. No i o tym piszę, że to niepotrzebne przy seryjnym turbo... [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:35_________________________________________________A ty buba wyskakujesz z materiałem jaki filip z konopi... a ty widze wielki tjuner jestes i wiedza przebijasz wszystkich a pamietam jeszcze tak niedawno twoje posty jak nie wiedziałeś jaka średnica rurek do ic'ka ma byc :gwizdanie: Stary, żaden wielki tjuner, tylko poprawiasz mnie pisząc jakieś dyrdymały. odnoszę takie wrażenie jak Buba, nie wiem może wróżysz z fusów/zdjęć itp, co ktoś wklei jakiś link (czy inna czyjąś produkcję) to piszesz ze chińszczyzna, że źle zrobione, że takie, że owakie, wychodzi na to że Ty robisz ekstra super i lepszego nie ma a tak na prawdę to cen dla forumowiczów wcale nie masz promocyjnych, piszesz w każdym nowo zaczętym temacie, chyba tylko po to by zareklamować to trochę nie halo od tego jest inny dział i jeśli ktoś chce to znajdzie sam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.